Müge Anlı'da Kan Donduran Olaylar

Müge Anlı Uzun süren çalışmalar sonucunda gündeme getirmişti!  Türkiye'yi bir anda karıştıran yasak aşk cinayetinde olay ifadeler ortaya çıktı. RUHİ CANPOLAT ÖLDÜRÜLDÜ MÜ? Karısının ifadesine göre: Kocamı kendisi öldürdü, o açıklasın...

Müge Anlı'da Kan Donduran Olaylar

 

SON DAKİKA OLAYLARINDAN RUHİ CANPOLAT

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Müge Anlı 18 yıl önce kaybolan ve sürekli kayıp ilanı verilen Ruhi Canpolat’ın kayboluş hikayesinin peşine düştü. Uzun süredir yapılan yayınlarda birçok kritik bilgilere ulaşıldı. 

Emniyet güçleri 18 yıllık sırrın tekrardan Müge Anlı sayesinde peşine düştü, Ruhi Canpolat ile ilgili alınan her bilgi göz önüne alınarak yaşanılan olaylar doğrultusunda her adım geçmişe gidilerek takip edildi. Çok büyük titizlik ile yapılan çalışmalar sonunda sonuç verdi, Ruhi Canpolat'ın kayıp olmadığı ve hatta öldürüldüğü tespit edildi.

Müge Anlı ile Türkiye'nin bir anda gündemine giren ve programı sürekli takip eden vatandaşların bu olayı yakından takip ettiği anlaşıldı. Ve olayda yasak aşk cinayeti şüphesi göz önüne alınmaya başlandı. Ruhi Canpolat'ın eşi Azime Ş.'nin sonradan evlendiği Temur Ş.'nin ağabeyi Cevdet Ş.'nin bu cinayeti işlediği üzerinde duruluyordu. 

Azime Ş.’nin son duruşmada verdiği dikkat çeken ifadeler üzerinde yoğunlaşılmaya başlandı. Azime Ş.’nin verdiği ifadede, "Kocamı kendisi öldürdü, o açıklasın" dediği öğrenildi. İşte Ruhi Canpolat cinayeti ile ilgili olan bu haberin önemli detayları...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınan ve Türkiye'nin bir süredir konuştuğu Ruhi Canpolat olayında yeni gelişmeler sürekli olarak gündeme geliyor. 18 yıldır kayıp olduğu iddia edilen Ruhi Canpolat'ın öldürüldüğü emniyetin ve programda bulunan ayrıntılı bilgiler ışığında titiz çalışmalar ile ortaya çıktı. Müge Anlı ve ekibinin titiz takibi de birçok konuda emniyete yardım sağladı. 18 yıllık sır olayda yasak aşk cinayeti de sonradan gündeme geldi. Bu olaylar ve ortaya çıkan bilgiler kapsamında Ruhi Canpolat'ın eşi Azime Ş., Temur Ş. ve Cevdet Ş. gözaltına alınarak tutuklandı. 
Yapılan mahkemede Azime Ş. katili hâkime açıkladı. İşte sizlere Müge Anlı 'nın gündeme getirdiği 18 yıllık sır olayın ayrıntıları ve Ruhi Canpolat'ın eşi Azime Ş.'nin mahkeme esnasında verdiği şok ifadeleri...

Müge Anlı

Müge Anlı Konuyu Ele Aldı, Türkiye'de Gündeme Getirdi, Sonunda 18 Yıllık Sır Perdesi Aralandı

Elâzığ'da 18 yıl önce kayıp ilanı verilen ve emniyetin titiz çalışmaları sonucu cinayete kurban gittiği belirlenen Ruhi Canpolat'la ilgili davada tutuklu yargılanan eşi Azime Ş., sonradan evlendiği kocasının ağabeyi olan Cevdet Ş.'yi mahkeme huzurunda suçladı.

7 Ayrı Eve Eş Zamanlı Operasyon Yapıldı

21 Mayıs 2003 tarihinde hakkında kayıp başvurusunda bulunulan Ruhi Canpolat'ın uzun süre yapılan aramalar sonucunda bulunamaması üzerine Elâzığ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, bu kayıp dosyasını 2 Şubat 2021 tarihinde yeniden açtı. 

Cinayet Büro Amirliği ekiplerince yürütülen araştırmalar ile toplamda 10 ay süren titiz çalışmalar sonucunda 2'si kadın 9 şüpheli tespit edildi. Emniyet güçleri, 4 Kasım 2021'de 7 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenleyerek olaydaki bütün zanlıları gözaltına aldı.

Müge Anlı


Ruhi Canpolat Öldürüldü

Elâzığ Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğinde alınan ifadeler sırasında kayıp ilanı verilmiş olan ve 18 yıldır herhangi bir haber alınamamış olan Ruhi Canpolat ‘ın (38) öldürüldüğü tespit edildi.

 

Mahkeme Devam Etti

Yaşanılan olayın ardından yakalanarak gözaltına alınan şüphelilerin ikinci duruşması Elâzığ 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesinde devam etti. Duruşmaya tutuklu yargılanan şüpheliler Cevdet Ş., Temur Ş. ve Azime Ş., taraf ve müşteki avukatları ile Ruhi Canpolat'ın birçok yakını katıldı.

Müge Anlı


Ruhi Canpolat'ın Eşinden Şok İfade

Duruşma esnasında ifade veren Azime Ş., olayla alakalı hiçbir ilgisinin olmadığını, tek suçunun bu olay karşısında susmak olduğunu belirterek, Cevdet Ş.'nin kocası Ruhi Canpolat'ı tasarlayarak öldürdüğünü iddia etti.

Azime Ş., "Beyanlarda aleyhime olanları kabul etmiyorum. Bana iftira atılmaktadır. Benim bu olaylarla hiçbir ilgim ve alakam yoktur. Suçu bizim üzerimize atmaya çalışmaktadırlar. 
Benim tek suçum susmaktır ama hangi anne olsaydı benim gibi susardı. Eğer ben susmasaydım benim yerimde çocuklarım olacaktı ve çocuklarım belki de Cevdet'i vuracaklardı. Ben de bu durumun yaşanmaması için yıllarca sustum.

 

Azime Ş.’den Dikkat Çeken Sözler: "Suçum Neyse Verilsin"

Çocuklarım babalarının mezarını bilmeleri için sonradan konuştum. Suçum neyse verilsin. Olay günü evde sadece Cevdet vardı, her şeyi kendisi biliyor. Benim Ruhi Canpolat ile son zamanlarda aram iyiydi. Ruhi Canpolat işe girdikten sonra aramızda olan sıkıntılar azalmıştı.


"Eşimi Cevdet Öldürdü, Doğruları Söylesin"

Cevdet bu olaya beni sürüklemek için üstüme ifade vermiştir. Cevdet'in doğruları anlatmasını istiyorum. Ben eşimi öldürmedim, Cevdet tasarlayarak kocamı öldürdü. Benim bu olayla bir ilgim ve alakam yoktur. Tahliyemi ve beraatımı istiyorum" dedi.

 

Diğer bir içeriğimiz olan "Yine Bayram Yine Kaza" haberimize de ulaşabilirsiniz

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap