Mucizevi Olduğu İddia Edilen Yoğurt Kürü Uyurken Bile Kilo Verin!

Kilo vermek isteyenlere mucizevi yoğurt kürü bu yazıda. 2 haftada sizde incecik bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Mucizevi Olduğu İddia Edilen Yoğurt Kürü Uyurken Bile Kilo Verin!

Yağ yakmak ve kilo vermek herkesin hayali. Üstelik kolay yoldan kilo vermeye yardımcı besinler arasında bulunan yoğurt, bireylerin kilo vermesini daha kolay hale getiriyor. Bu noktada mucizevi olduğu iddia edilen ve tamamen doğal içeriklerle hazırlanan zayıflatan yoğurt kürü kilo vermeniz için büyük yardımcı olacaktır. Üstelik basit malzemelerle hazırlanıyor oluşu hem pratik hem de oldukça kolay. Yoğurt kürünüzü hazırlamak için gereken malzemeler şu şekildedir,

  • Yoğurt, en temel besinlerden biridir, içeriğinde yer alan potasyum, kalsiyum gibi mineraller çeşitli aminoasit ve faydalı olan bakterilerle sindirim sistemine katkı sağlıyor.
  • Taze sıkılmış limon suyu, yoğurt küründe kullanılır. Limon, vücut pH dengesini sağlıyor, vücudun alkali dengesini de koruyor.
  • Zerdeçal, karaciğer yağlanması konusunda bünyeye büyük bir destek sağlar. Bunun dışında zerdeçallı yoğurt kürü ile zayıflayanlar oldukça fazla fakat pul biber de kullanılabilir.

Kilolu insan

Yoğurt Kürü Nasıl Hazırlanır?

Öncelikle tüm malzemelerin doğal şekilde kullanılması önemlidir. Yoğurt kürü tarifi için, 3 yemek kaşığı ev yapımı ve organik sütle hazırlanan yoğurdu bir kâseye ekleyin. Üzerine 1/2 limon suyu ekleyerek 1 çay kaşığı toz zerdeçal, eğer yoksa pul biberi dökerek karıştırın. Homojen şekilde karıştığından emin olun ve ardından tüketebilirsiniz. Tarifle alakalı bilinmesi gereken durumlardan biri, pul biber ve zerdeçal içeriklerini aynı anda da kullanabilirsiniz. Bunun için her iki baharattan yarım çay kaşığı kadar eklemeniz gerekiyor.

Kilolu insan

Yoğurt Kürü Nasıl Tüketilmelidir?

Hazırlamış olduğunuz yoğurt kürünüzü tüketmeniz için en iyi vakit, yatmadan en az 30 dakika öncesidir. Yatmadan önce yoğurt kürü için üzerine herhangi bir şey yemeden sade bir şekilde tüketin. Yoğurt kürünü her gün 2 hafta boyunca taze şekilde hazırlayın ve tüketin. Sonra 1-2 gün ara verin ve iki haftada bir olacak şekilde 2 günlük aralarla tüketebilirsiniz.

Eğer ciddi bir rahatsızlığınız bulunuyorsa, malzemelere karşı alerjiniz bulunuyorsa, gebelik ve hamilelik gibi hassas dönemler içerisindeyseniz, mide rahatsızlıkları veya kullanmanız gereken ilaçlar varsa hiçbir kürü doktora danışmadan kullanmamalısınız. Bunun dışında yoğurt kürünüzü sporla beraber bol su tüketerek kullanmanız önerilmektedir.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap