Koç Yay Burcu Uyumu

Koç ve Yay burcu insanları arası uyumun nasıl olduğuna değindiğimiz içeriğimiz sizlerle.

Koç Yay Burcu Uyumu

En iyi burç uyumları arasında olan, koç yay burcu uyumu herkesin kıskanacağı bir ikili diyebiliriz. Her iki burçta heyecanlı ve ateşlidir. Her şeyden çabucak bıkıyor ve sürekli yeniliklere koşuyorlar. Tüm bunları yaşarken de hem koç hem de yay burcu birbirlerini asla bırakmıyor. Bu güzel karışımı bozan tek şey ise koç burcunun kıskançlığıdır. Yay burcuna hükmetmeye çalışmak ise, yapılmaması gereken şeylerden biridir. Çünkü yay burcu, tüm burçların arasında en dürüstüdür. Koç yay burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar bu yazıda…

koç yay burcu uyumu

Koç Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Her iki burçta ateş elementindedir. Bu nedenle hem koç hem de yay burcunun beraberliği eğlenceli, maceracı ve heyecanlıdır. Koç yay burcu uyumu ile arkadaşlık hayatı neredeyse aynıdır. Arkadaşlık hayatında da kolayca bir araya gelebilirler. Bir araya geldiklerinde yaratıcılıkları öne çıkar. Bu sayede beraber çok fazla eğlenirler. Yay burcunun cesur ve dürüst tarzı, koç burcunu rahatlatır. Koç burcu ise sürekli mücadele ortaya koyar. Bu nedenle yay burcu asla kendini sıkılmış hissetmez. Koç yay burcu uyumu oldukça yüksektir diyebiliriz.

koç yay burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Koç kadını yay erkeği uyumu birbirleriyle ortak özellikleri yüksek bir uyum sağlarlar. Bir nevi birbirleri için yaratılmışlardır. Yay erkeği, daha maceraperest ve özgür ruhludur. Bu nedenle koç kadınını kendisine çekebilir. Yay burçları, aynı koç burcu gibi neşeli, enerjik ve hareketli yaşamdan hoşlanan birisidir. Koç yay burcu uyumu içinde koç kadınları çok dikkatli olmalıdır. Koç kadınları bu özellikleri ile yay erkeğinde kendini görecektir. Bu nedenle hem koç burcu hem yay burcu birbirlerini kendine bırakmalıdır.

Koç Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Yay burcu kadını, ilişkide belirleyici bir rol oynayabilir. Çünkü onun için ilk izlenimi oldukça önemlidir. Eğer koç erkeklerini ilk görüşte beğenirlerse, hayatları boyunca onu bırakmazlar. Üstelik yay kadını meraklı biridir. Bu nedenle koç burcu erkeğini daha da yakından tanımak ister. Koç erkeği yay kadını birbirini tanıdıkça daha çok sevgi dolu olacaklardır. Bu nedenle koç burcu erkeği, yay burcu kadınından kendini uzak tutmamalıdır. Daha yüksek koç yay burcu uyumu olması için hem koç hem de yay burcu birbirlerine emin adımlarla ilerlemelidir.

koç yay burcu uyumu

Koç Yay Burcu Aşk Uyumu

Koç yay burcu aşk uyumu kolayca şekillenir. Yay burcu, iyimser ve olumlu düşünen biridir. Eğer koç burcu, sert veya dobra yapısıyla karşılaşırsa ilişkide kendini geriye çeker. Bunun dışında bir aşk meydana gelirse aşkları tutkulu olur. Koç yay burcu uyumu bir noktadan itibaren düşebilir. Bunun nedeni ise Yay burçları, âşık olduğu zaman koç burcunu sevgi kanatlarının altına almak ister. Fakat bu aşırı sevgi gösterisi, koç burcunu bir süre sonra sıkmaya başlar. Her ikisi de hareketli bir yaşam tarzını benimser. Bu nedenle sevgilerini farklı aktivitelere yöneltir ve ilişkilerini uzun ömürlü yapabilir.

koç yay burcu uyumu

Koç Yay Burcu Cinsel Uyumu

Yay burcu, cinsel hayatında çok tutkulu, çok heyecanlıdır. Aynı zamanda yenilikçi olan yay burcu, koç burcuyla beraber olduğunda, yatak odasında anlaşamama ihtimali sıfıra iner. İki kişide cinsel hayatta yenilikten ve eğlenceden yana olabilir. Bu sebeple yatak odalarının ışığı neredeyse kapanmaz. Koç yay cinsellik uyumu yüksek olduğu için ilişkilerine pozitif bir değer katar. Bu nedenle uyumları açısından yüksektir daha uzun bir birlikteliğe gidebilirler. Her iki tarafta, cinselliklerindeki aktiflik sayesinde ilişkilerinin uzun soluklu olmasını sağlayabilirler. Özellikle koç burcu içerisindeki tutku ve heyecanı öldürmemelidir.

koç yay burcu uyumu

Koç Yay Burcu Evlilik Uyumu

İki burcunda en belirgin özelliği, hareketli ve sosyal bir yapıya sahip olmasıdır. Genel olarak bu tarz insanlar evliliğe sıcak bakmazlar. Çünkü evlilik, gelenekçi kafayla düşünüldüğünde daha durağan olarak görülebilir. Fakat koç burcu ve yay burcu evlilik kararı alarak evlenirlerse, evlilikleri sıradanlığın dışında olabilir. Daha eğlenceli ve modern bir evlilik hayatı yaşamaları muhtemeldir. Fakat bu evlilik kararını almak ve evlilik süreci, bir takım sancılı adımlardan geçer. Bu aşamaları geçtikten sonra ortaya daha hoş ve sağlıklı bir evlilik çıkar.

koç yay burcu uyumu

Koç Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Her iki burçta ateş grubunun ortak özelliklerini sergilerler. Onlar için sıradan ve hareketsiz yaşam kabul edilmez. Bu belirgin olan özellikler, her iki tarafı da çok iyi arkadaş olmalarını sağlar. Birbirlerine olan tutku ve ihtiraslarını korurlarsa evliliğe kadar gidebilir. Bunun dışında koç yay arkadaşlık uyumu kapsamında uzun süreli arkadaşlıklarda meydana gelebilir.

Bu ikili sürekli olarak eğlenecek ve birlikte birçok anı biriktirecekler. Koç burcu, eğlenmeyi, konuşmayı seven ve çocuksu tarafını sergileyen birisidir. Yay burcu da konuşturmayı ve konuşmayı sever. Her ikisi de konuşmaya başladığında birçok ortak noktalarının olduğunu görür. Daha çok iletişim kurarlar ve beraber daha fazla vakit geçirmeye başlarlar.

koç yay burcu uyumu

Koç Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İki yüksek enerjili burç birbirlerine sürekli uyum sağlar. İki burçta boş durmayı sevmezler. Hem kendilerine hem de yanındaki kişilere bir şeyler katmak isterler. Özellikle yay burcunun seyahat tutkusu, çok fazla öne çıkar. Koç burcunun yüksek enerjisi ile birleştiği zaman gezgin bir çift haline gelebilirler. Koç burcunun kendinden emin ve kararlı olması, yay burcunun günü yaşatan hayat görüşü uyuşmayabilir. Bu nedenle koç burcunun oluruna bırakması, yay burcunun daha fazla sorumluluk alması gerekir.

Eğer Koç Yay Burcu Uyumu yazısını beğendiyseniz Ölmeden Önce Yapılacak 10 Şey yazısını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap