Koç Kova Burcu Uyumu

Özgürlükçü ve marjinal olan kova burcu, koç burcuna çok iyi gelecek. İşte koç kova burcu uyumu konusunda tüm detaylar...

Koç Kova Burcu Uyumu

Koç kova burcu uyumu alışılmadık harika bir birlikteliğe yol açabilir. Bu ilişkide tek sorun, iki burcunda farklı dünya görüşlerine sahip olmasıdır. Bu nedenle kolay bir ilişki olmaz. Kova burcu, koç burcunu sürekli dürter. Koç burcu da kova burcundan yararlanır. Her iki burç, geniş ilgi alanlarına sahiptir. Birbirlerine yepyeni yollar açabilir. Koç burcu, kova burcunu harekete geçirir. Kova ise koç burcunu frenler. Genel olarak kova ve koç ilişkisinin temelinde birbirlerine olan hayranlıkları yatar. Koç kova burcu uyumu hakkında bilinmesi gereken her şey…

Koç kova burcu uyumu

Koç Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Koç kova burcu birleşimi tam olarak zekanın buluştuğu yerdir. İki burçta, kendileri gibi çözüm odaklı ve pratik yapıda olan bu kişileri hayatına katar. İkisi de inatçı olabilir. Özellikle kova burcunun sabit düşünceleri, koç burcunu sinir eder. Koç burcu yönetmeyi sever. Fakat kova burcuna karşı bu tavrını göstermemelidir. Koç kova burcu uyumu açısından baktığımızda, daha yüksek bir seviye elde etmek için birkaç noktaya dikkat edilmelidir. Özgürlükçü olan kova burcu, kendinin yönetilmesine izin vermez. Kova burcu da başına buyruk hareket eder. Bu nedenle koç burcunun güven duygusuyla kendisini yönetmesini istemez.

Koç kova burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova erkeği ve koç kadının en iyi yanlarından biri, kova erkeğinin nazik olmasıdır. Koç burcu, bunu partnerinde gördüğü zaman tamamen bağlanır. Koç kadını kova erkeği uyumu ve ilişkilerinde harika bir birleşim yakalarlar. Çünkü koç burcu kadını, kova erkeğine inanılmaz bir çekim hisseder. Kova burcunun nezaketli olması, koç burcunun hoşuna gider. Koç kova burcu uyumu baktığımızda en önemli noktalardan biri, koç burcunun, kova burcuna içten şekilde güveneceğinin farkında olmasıdır.

Koç kova burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Koç erkeği kova kadını arasında yoğun bir ilişki meydana gelebilir. Birbirlerine ciddi anlayış ve ilgi gösterirlerse çok mutlu olurlar. Kova kadını, koç erkeğine sürekli olarak sorumluluklarını hatırlatır, koç erkeği bunu sevmezse de içten şekilde hoşuna gidebilir. Koç erkekleri, kova kadının ilgisini üzerine çok kolay bir şekilde çeker. Fakat her şeyi açıkça söylememelidir. Kendisinde biraz gizem oluşturmalıdır. Çünkü kova kadını için gizem çok önemlidir. Bu ilişkide koç burunun dikkat edeceği tek şey, kova kadının çabucak sıcakkanlı olmayacağını bilmesidir. Fakat zamanla kova kadını, koç burcuna alışırsa daha iyi bir ilişki meydana gelebilir.

Koç kova burcu uyumu

Koç Kova Burcu Aşk Uyumu

Koç ve kova burcu aşk uyumu konusunda aralarında özel bir bağ oluşabilir. Fakat koç burcunun sahiplenici tavırları, kova burcunu ilişkiden soğutabilir. Aralarında oluşan özel bağa rağmen, iki burçta dünyaya farklı pencereden bakar. Bu sebeple birbirlerini bakış açılarından anlamalıdır. Koç burcunun, kova burcunun hayatına sürekli karışması, kovayı çileden çıkartır. Koç kova burcu uyumu yüksek olması için, birbirlerinin niyetlerini çok iyi anlamalıdır. Aksi takdirde, koç burcunun kova hayatına çok fazla karışması büyük bir problem yaratır. Çünkü bu durum kova burcunu çileden çıkartan bir durumdur.

Koç kova burcu uyumu

Koç Kova Burcu Cinsel Uyumu

Kova burcu, en çekici burçlardan biridir. Sadece koç burcu değil tüm burçlar, kova burcunu tutkuyla ister. Koç kova cinsellik uyumu ile zorlu ve heyecan verici bir ilişki görebiliriz. Kova ve koç burcu, dostluk ve cinsellikte ilginç bir duruma yol açarlar. Bu ilişki içerisinde daha fazla romantik anı ve daha fazla tutku olur. İkisinde de benzer ve yaratıcı istekleri vardır. Bu nedenle hem aşk hem evlilik hem de cinsel yaşamlarını çok iyi paylaşabilirler. Fakat biraz kapalı yaşanan bir ilişki olacağından dolayı dışarıdan isteksiz şekilde görünebilirler.

Koç kova burcu uyumu

Koç Kova Burcu Evlilik Uyumu

Koç ve kova burcunun evlilik uyumu, mantığa dayalı olabilir. Bunun dışında harika bir iş ortağı ve hayat yoldaşı olabilirler. Kova burcunun mantık ve zekâsı koç burcuna çok iyi gelir. Aynı şekilde koç burcunun enerjisi de kova burcuna çok iyi gelir. Bu evlilikteki tek sorun, koç burcunun kıskançlıklarıdır. Çünkü kova burcu, kısıtlamaya ve kıskançlığa gelemez. Koç kova burcu uyumu ile evlilik uyumunda iki taraf anlayış sağlarsa, bu ilişki istenilen seviyeye çok rahat ulaşır.

Koç kova burcu uyumu

Koç Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç ve kova burçları aşkta şanslıdır. Fakat koç ve kova arkadaşlık uyumu içinde hiç şanslı değillerdir. Ortak konuları bir hayli fazladır. İkisi de sosyal hayatı içerisinde eğlenceli vakit geçirir. Eğer bu durumu iyi şekilde kullanırlarsa, beraber sosyal hayatlarında zamanın farkında bile olmazlar. Kova burcu her zaman koç burcuna cazip gelir. Kova burcu, daha marjinal ve özgürlükçü yapıdadır. Bu nedenle koç burcu, kova burcunu tanımak ister. Beraber uzun uzun sohbet edebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirler.  Koç kova burcu uyumu içinde en önemli püf nokta, koç burcunun kova burcu ile hayatını düzene sokmasıdır.

Koç kova burcu uyumu

Koç Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Her iki burçta birbirini olumlu şekilde etkiler. Özellikle kova burcu, koç burcuna çok şey katacaktır. Koç burcu, kova burcunun dünyasına ve bakış açısına hayran olur. Kova burcu da koç burcunun enerjisini alır. Bu nedenle beraber harika bir ikili olma yolunda ilerleyebilirler. Eğer birbirlerini, ilişkilerinin kendileri için önemli olduğuna ikna ederlerse harika bir birleşim olabilir. Bu nedenle koç ve kova, burç uyumları içerisinde birbirine en sık yararı olan kişilerdir.

Koç kova burcu uyumu oldukça yüksektir. Çünkü birbirine âşık olurlarsa, aralarındaki tüm problemleri medeni şekilde hallederler. Yani problemleri ne olursa olsun, anlaşarak halletmenin bir yolunu bulacaklardır. Kısaca, kendinden emin koç burcu ile tuttuğunu koparan bir kova burcu uzun soluklu birliktelik, arkadaşlık ve evlilik yaşayabilir.

Eğer Koç Kova Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, Ücretsiz Dijital Film Platformları yazısına göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap