Koç İkizler Burcu Uyumu

Koç ile ikizler burcu anlaşabilir mi? İyi mi olur kötü mü? Koç ikizler burcu uyumu ve daha fazlasını tüm detaylarla sizlere anlatıyoruz...

Koç İkizler Burcu Uyumu

Harika bir birleşim olan koç ikizler burcu uyumu ve aşkına baktığımızda, mükemmel bir ikili olabilir. Koç ile ikizler bir araya geldiklerinde hem zihinsel hem de fiziksel olarak birbirlerini çekerler. En kötü zamanlarında bile iyimser olma potansiyelleri vardır. Koç burcunun özgür oluşu öne çıkar. İkizler burcu ise bağımsızlığa önem verir. Böylece koç burcunu kendine çeker. Eğer koç burcu çok fazla kontrolcü davranmaya başlarsa, ikizlerde flörtçü tavırlarını sürdürürse ilişkilerinde kara bulutlar başlar. Koç ile ikizler burcu uyumu hakkındaki her şeyi sizlere açıklıyoruz...

Koç ikizler burcu uyumu

Koç İkizler Burcu Anlaşabilir mi?

Koç ile ikizler burcunun enerjisi yüksektir. Genel olarak benzer hedefleri vardır. Bu nedenle koç ikizler burcu daha iyi anlaşabilir diyebiliriz. İkizler burcu daha fazla konuşmayı ve düşünmeyi sever, koç burcu ise, ikizler burcuyla yeni projelere atılmak ister. İkizler burcunun ayrıntılı şekilde düşünebilmesi sayesinde dengeli bir ilişki meydana gelir. Böylece koç ikizler burcu uyumu konusunda çok daha başarılı bir ikili olur ve anlaşabilirler.

Koç ikizler burcu uyumu

Koç Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği Uyumu

İkizler erkeği koç kadını ilişkisi oldukça iyi bir birleşim olacaktır. İkizler erkeği tam olarak koç kadınına göredir. Çünkü ikizler erkeği çocuk ruhlu bir erkektir ve dikkat çeker. Bu ilişki birçok ortaklık içerir ve idealdir. İki tarafta hareketi ve yeniliği sever. Bu nedenle koç ikizler burcu uyumu kapsamında ilişkileri monoton hale gelmez. İkizler erkeği de koç kadınının tüm özelliklerine hayran kalır. Koç burcu kadının ani iniş ve çıkışları, ikizler erkeğini tedirgin eder. Fakat görülen seksüel uyum sayesinde iki tarafta birbirinden keyif alır.

Koç ikizler burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını Uyumu

İkizler kadını koç erkeği uyumu oldukça iyidir. Koç erkeği, ikizler kadınının coşkusuna ve hızına yetişemez. Fakat bu özelliğine vurulur. Çünkü ilk andan itibaren kendisini hararetli bir mücadele içerisinde bulur. İkizler kadını çok enerjiktir ve herkesin göz hapsine kolayca girebilir. Bu ikili için uyumlu kelimesi genellikle yetersiz kalır. Yani ikizler, koç erkeğinin sahasına girerse koç erkeği alevlenir. Bu nedenle koç erkeği ikizler kadını hem bedensel hem de zihinsel olarak sahip oldukları hızla öne çıkarlar. İkizler ile koç keyifli bir şekilde birbirlerine eşlik ederler.

Koç ikizler burcu uyumu

Koç İkizler Burcu Aşk Uyumu

İkizler burcu, Merkür tarafından yönetilir. Mars ise koç burcunu yönetir. Aralarında meydana gelen farklılıklarda ilişkilerinde ateşli tartışmalara neden olabilir. Tüm bu tartışmalar aralarında oluşan tutkuyu azaltır veya arttırabilir. İkizler burcu daha fazla tartışmaya yatkındır. Bu noktada koç burcu alttan almalıdır. Böylece ilişkileri daha sağlıklı bir hal alabilir. Koç ikizler burcu aşk uyumu kısaca baktığımızda koç burcunun ateş, ikizler burcunun hava burcundan olabilmesi bu ilişkiyi destekler.

Koç ikizler burcu uyumu

Koç İkizler Burcu Cinsel Uyumu

Koç ikizler cinsellik uyumu açısından ikisi birbiri için idealdir. Çünkü koç burcu erkeği, hayal gücünü cinselliğine katar. İkizler burcu da daha heyecan dolu ve sıra dışı bir cinsellik ister. Bu nedenle aralarındaki cinsellik uyumu büyük bir avantaj sağlar. Uzun vadeli ilişkilerde ten uyumunun önemi düşünüldüğünde, bu çiftin başarılı olacağını söylemek zor değildir. Cinsel uyum açısından genel olarak iki burçta birbirleri için idealdir.

Koç ikizler burcu uyumu ile bu çiftler cinsel aktivitede bulunduklarında kendilerini nerede bulacaklarını bilemez. Koç burcunda olan yüksek libido ve ikizlerin farklı fikirleriyle daha yaratıcı ilişki meydana gelebilir. Çevreleri tarafından sert şekilde eleştiri altında tutulabilirler. Cinsel uyumlarının iyi tarafı da tutku dolu, yüksek enerjili, ateşli ve eğlenceli olmasıdır.

Koç ikizler burcu uyumu

Koç İkizler Burcu Evlilik Uyumu

Koç burçları partnerlerine çok bağlıdır ve ikizler burçları ile çok iyi bir evlilik sürdürebilirler. Özellikle koç burcunun sarıp sarmalayan sadakati vardır. Daha mutlu bir evliliğin kapılarını açar. Böylece ilk adıma doğru giderler. Koç ikizler burcu uyumu ile hem zihinsel hem de fiziksel olarak birbirlerini çekebilir. Koç ikizler burcu evlilik uyumu içinde en kötü zamanlarda bile iyimser kalmayı başarabilirler. İkizler burcunun enerjisi çok yüksektir, benzer hedefleri vardır. İkizler düşünmeyi ve konuşmayı sever. Koçlarda sürekli yeni projelere atılırlar bu nedenle çok başarılı bir ikili olabilirler.

Koç ikizler burcu uyumu

Koç İkizler Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler, Merkür tarafından yönetilen bir burçtur, bu nedenle iletişim kurmak ve sohbet etmek, onun yaşamının ana teması diyebiliriz. Koç burcu, konuşma sanatında usta olmaz. Tipik bir ikizler burcundan daha az konuşsa da iç diyalogları zengin olmalıdır. Kısaca arkadaşlık yaşamaları için iki burç farklılıklarını kabullenmelidir.

Koç İkizler Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler ve koç burçları, en popüler burç uyumları içerisinde en fazla öne çıkan burçlardır. Birbirlerini hem zihinsel hem de fiziksel olarak zorlayabilir. Bu iki burç arasında daha uzun soluklu bir ilişki mümkün olur. Aynı zamanda çok daha başarılı şekilde ilişki kurarlar. Koç burcu, her zaman yeni macera ve planlar içindedir. İkizler burcu da eğer modunda olursa uyacaktır. Yani ikizler çok fazla zorlanmadıkları sürece her şeye açıktırlar. Bu nedenle koç burcunun planlarına istekli olarak katılır.

Koç ikizler burcu uyumu ile bu ikili tez canlı ve enerjik ilişkilerine son sürat devam edebilirler. İkisi de zeki olduklarından dolayı sadece bakışlarıyla bile anlaşabilirler. Genel olarak koç burcu tüm aşkı ve tutkusunu yansıtır. İkizler burcunun da mantık tarafı üstündür. Fakat koç kadar başarılı olmaz. Bu nedenle koç ikizler burcu uyumunda beraber daha iyi anlaşacaklardır.

Eğer Koç İkizler Burcu Uyumu yazımızı beğendiyseniz, En Etkili Zayıflama Kürü Tarifleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap