Koç Boğa Burcu Uyumu

İki inatçı karakter olan koç ve boğa burcunun uyum özelliklerini öğrenmeye hazır mısınız? Koç boğa burcu uyumu hakkında tüm detaylar bu yazıda...

Koç Boğa Burcu Uyumu

Genel olarak koç boğa burcu uyumu tam olarak dengeden ibarettir. Bir ilişkide koç burcu tutkuyu getirir. Boğa burcu ise sizlere aşkını katar. Koç düşünmeden işin içine atlarken boğa burcu her şeyi ağırdan almak ister. İki uçta olmak, doğal olarak iki burcunda uyumunda problem yaratabilir. Fakat koç ile boğa burcunun ilişkisi yolunda giderse bu durum ikisi için de unutulmaz anların başlangıcı olacaktır. Koç, boğaya maceracı olmayı öğretir. Boğa ise koç burcuna düşünerek davranmayı öğretir. Bu yazımızda koç ile boğa burcunun uyumu hakkında her şeyi sizinle paylaşıyoruz...

koç boğa burcu uyumu

Koç Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Genel olarak baktığımızda koç boğa burcu uyumu içinde ilişkilerinin sağlamlığında iki tarafta emek göstermelidir. Eğer bireyler, aralarında karşılıklı güven ilişkisini kurabilirlerse hiç bir gücün ayıramayacağı sağlam bir birliktelik başlar. Böylece iki burçta, asla birbirini bırakmaz. Taraflar ihtiyaç duyduğu hareket alanlarını birbirlerine sağlarlar. Rahatlıkla iki tarafta anlaşabilirler. Tartışmadan hiç haz etmeyen ve zaten tartışmayı da çok beceremeyen bu burç ikilisinde kavgadan uzak durmakta fayda vardır. Keza bir kavga durumunda kimse bu süreçten alnı ak olarak çıkamaz. Tartışma yerine kullanacakları en büyük silahları incelikleri ve çekicilikleri olacaktır.

Genel olarak burç uyumu içerisinde birbirlerine zıt olan bu kişilikler, özellikleriyle birbirlerini dengelerler. Bununla beraber koç boğa burcu uyumunda taraflar birbirlerine bir şeyler katarak ilerlemelidirler. Birbirlerinin eksikliklerini giderirler. Aralarında kıskançlık olması gibi bir durum söz konusu değildir.

koç boğa burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Her burcun aşka yaklaşımı tamamen birbirinden farklıdır. Anlaşacağını düşündüğümüz bu iki burç, eğer asgari şartları sağlarlarsa aslında tahmin edeceğinizden daha uyumlu olur. Boğa erkeği rahatına düşkün bir tiptir. Bu sebepten ilişkide zora gelemez. Fakat zekasını ve çekiciliğini kullanan boğa erkeği, partnerinin kendinden ayrılmasını engelleyecektir. Koç kadınları ise daha hareketli, neşeli ve maceralı bir ilişki yaşarlar. Bu sebeple boğa erkeği koç kadını uyumu arasında ilişki süreci daha zorlu olabilir. Bu iki burç birbirlerini tamamladıklarında ve ilişkinin başlarında alttan almayı başarabildiklerinde uyumlu bir ilişkiye sahip olurlar.

koç boğa burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını Uyumu

Koç erkeği boğa kadını uyumunda her iki karakter birbirinin tam zıttıdır. Normal şartlarda anlaşma ihtimalleri bulunmayan bu ikili hasbelkader bir araya gelmişse inanılmaz bir ilişki doğacaktır. Onları bir araya getiren olayda zıt kutupların birbirlerini çekmesidir. Koç kadını, ilişkilerde etkin rol oynar ve despottur. Boğa erkeği ise yönlendirmeyi seçer.  Koç kadını hareketli ve neşelidir. Maceralı bir ilişki yaşarlar. Bu nedenle iki burç arasında zorlu süreçler baş gösterecektir. Aslında bu iki burç birbirlerini tamamladıklarından dolayı orta yolu bulabilir ve daha koç boğa burcu uyumu konusunda harika bir çift olabilirler.

koç boğa burcu uyumu

Koç Boğa Burcu Aşk Uyumu

Yukarıda da açıkladığımız gibi bu iki burca haiz taralar aşık olmayı başarabilirlerse olağanüstü bir ilişki ile karşılaşacaklardır. Özgürlüklerine düşkün olduklarından dolayı tutkulu bir aşk yaşarlar. Koç boğa aşk uyumu konusunda iki tarafta aradıkları aşkı bulduklarına inanırlarsa tek tartışacakları sorun düğün tarihi olur. Koç kadınına tutkulu şekilde bağlanan koç erkeği, sadakate pek önem vermez fakat sonuna kadar bağlanır. Koç erkeği sıkı bir takip ve stalk programı ile kontrol altında tutulabilecektir. merak etmeyin Boğa hanımları..

Koç boğa burcu uyumu kapsamında, koç kadını koç erkeğinin kendisini çok sevdiğine inanır böylece uzun seneler boyunca heyecanını kaybetmez. Boğa erkeğini her zaman tutkuyla ve heyecanla sevmeye devam eder. Bu durum tam tersi içinde geçerlidir, kısaca her iki uyumda birlikte geçirilen eğlenceli ve dolu saatlerle aralarında sevgi bağı oluşur.

koç boğa burcu uyumu

Koç Boğa Burcu Cinsel Uyumu

Koç erkeği boğa kadını veya koç kadını ve boğa erkeği cinsellik uyumunda çok başarılıdırlar. Boğa genel olarak arzulu, yumuşak ve sabırlıdır. Bu özellikler koç burcuna çok daha çekici gelir. Boğa burcu, güvenlik ve romantizmi en iyi şekilde sunar. Aynı zamanda boğa burcu, koç burcunun maceracı ruhundan etkilenir. Bu şekilde birbirlerini en iyi şekilde dengelerler. İki tarafta fantezilere açıktır ve keyifli bir cinsel hayatları olacaktır. Bu durumun tek istisnası boğa burcunun bazı durumlarda kendisini kısıtlamasıdır.

Koç boğa cinsellik uyumu içinde boğa burçları, bazı durumlarda çok sahiplenici davranır, bu durum da özgürlüğüne önem veren koç burcuna ters gelir. Bu duruma boğa kişisinin dikkat etmesi ve anlayışlı olması gerekmektedir. Cinsel yaşamda mükemmel bir uyum yakalayan bu burçlar, sonucunda ilişkilerini evlilikle taçlandırırlar. Genellikle aynı şeyi istediklerinden dolayı uyumlarında sorun olmaz. Fakat ileri zamanlarda hayatlarını tek düzeye indirmemeliler. Aksi takdirde birbirlerinden sıkılmaya başlarlar.

koç boğa burcu uyumu

Koç Boğa Burcu Evlilik Uyumu

Koç boğa burcu uyumu kapsamında, cinsel yaşamlarında mükemmel bir uyumu yakalarlar. Bunun sonucunda durumu evlilikle taçlandırmak isterler. Cinsellik uyumlarında herhangi bir sıkıntı görülmez. Fakat hayatlarını tek düzeye indirdiklerinde ileriki zamanlarda birbirlerinden sıkılırlar ve aldatma durumları görülebilir. Eğer bu süreçte birbirlerini çok seviyorlarsa sürekli olarak sürpriz ve yeniliklerle hayatlarına renk katarlar.

koç boğa burcu uyumu

Koç Boğa Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç ve boğa arkadaşlığı konusunda boğa burçları bu konuda biraz çekingendirler. İlk hareket veya konuşmanın başlamasını karşı taraftan bekler. Koç kadını daha konuşkan ve girişkendir ve genellikle ilk hareketleri onlar yaparlar. Boğa erkeği, normal bir sohbette koç kadınını daha fazla konuşturur. Böylece birbirlerine daha yakın olurlar. Boğa erkekleri koç kadınlarıyla çok iyi arkadaşlık yapar. Fakat tam tersi yani boğa kadını ve koç erkeği iyi anlaşamayabilir. Boğa erkekleri, koç kadınlarını tam olarak hayalindeki arkadaş adayı gibi görecektir.

koç boğa burcu uyumu

Koç Boğa Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Koç boğa burcu uyumu içinde en önemli özellikleri, boğa burçlarında sahiplenme, koç burçlarında bağımsızlık duygusunun hâkim olmasıdır. Bu zıt kişilikte bulunan bireyler ilişkilerine zarar verir. Fakat her şey yolunda giderse birbirlerine öğretecekleri çok şey vardır. Burç uyumları konusunda koç kadını eğer boğa erkeğinin güvenini sağlarsa, boğa erkeği daha az baskıcı bir kişiliğe bürünür. koç boğa burcu uyumu içinde en beğenilen özellikler arasında, koç kadınının tez canlı olmasıdır. Bu noktada boğa erkeği daha yavaş fakat hareketlidir. Boğa erkekleri koç kadınını biraz frenler, böylece koç bireyleri yavaş yaşamın güzelliklerinden faydalanabilirler.

Koç Boğa Burcu Uyumu yazınız hoşunuza gittiyse, sevgilinizle izleyebileceğiniz Ücretsiz Dijital Film Platformları yazımıza da mutlaka göz atın.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap