Koç Başak Burcu Uyumu

Başak burcunun sakin enerjisi, koç burcunun yüksek enerjisiyle çakışabilir! Koç başak burcu uyumu konusunda tüm detayı sizlerle paylaşıyoruz...

Koç Başak Burcu Uyumu

Koç başak burcu uyumu, genel olarak, başak burcunun sakin enerjisi, koç burcunun yüksek temposu sayesinde yüksektir. Fakat bazı durumlarda bu uyumun başarı şansı çok düşüktür. Eğer garantici olan başak burcu, koç burcuna yardımcı olursa başarılı bir ilişki olabilir. Çünkü başak burcu, koç burcunun ileriye dönük planlarına yardımcı olur.

İki burç birbirlerine güvenirlerse uyumlu bir çift olma yolunda ilerlerler. Koç burcunun inişli ve çıkışlı tavırları, başak burcunu rahatsız eder. Buna rağmen uyum yakalayabilmeleri için birbirlerini alttan almalılar. Eğer koç burcu akıl verilmesine ve eleştirilmesine tahammül edemezse ilişkileri son bulabilir. Koç başak burcu uyumu hakkında merak edilen her şey bu yazıda…

Koç başak burcu uyumu

Koç Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Koç ve başak burcunun anlaşması pamuk ipliğine bağlıdır. Koç burcu her zaman kendini yönetir. Bu nedenle ona karışılmaması gerekir. Özellikle ikisi aynı ortamda yaşamaya kalktıkları zaman tam bir kaos ortamı oluşabilir. Sonu gelmeyen anlamsız kavgalar, bu ikili arasında sürekli gündeme gelir. Başak burcu, koç burcunu sürekli değiştirmek ister. Koç burcu ise kendini asla değiştirmez. Yani hem arkadaşlık hem evlilik hem de normal bir sohbette bile anlaşmaları çok zordur. Eğer iyi anlaşmak istiyorlarsa iki tarafta bu süreçte birbirlerine yardımcı olmalıdır.

Koç başak burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği Uyumu

Koç kadını ve başak erkeği arasındaki ilişki iki tarafı da zorlayan bir durumdur. Koç kadınları genel olarak baskın olmak ister. Aynı zamanda her dediği olsun ister. Başak erkeği ise bu durumda ondan uzaklaşır. Başak erkekleri, kendi fikirleri dışında kolayca başkasını umursamaz. Çok dikkatli kişilerdir. Her şeyin yerli yerinde olmasını isterler. Fakat koç kadını öyle değildir. İçinden geldiği gibi davranır. Bu nedenle başak erkeği koç kadını uyumu diğer burçlara göre daha sorunlu olabilmektedir. İki tarafta önce düşünmeli sonra harekete geçmelidir.

Koç başak burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Uyumu

Koç burcu erkeği başak burcu kadını ilişkisinden çıkabilecek tek iyi şey, entelektüel iş birliğidir. Eğer aynı çıkarlarla aynı işi paylaşıyorlarsa bir şansları olabilir. Çünkü birbirlerinin zekasını uyandıracak, aynı zamanda birbirlerine harika bir iş birliği kurabilecekler. Bu noktada tamamen farklı sorunlar ortaya çıktığında daha yapıcı çözümler üretebilirler. Yine de koç başak burcu uyumu düşük olduğu için bu ilişkide de pek bir şans göremiyoruz.

Koç başak burcu uyumu

Koç Başak Burcu Aşk Uyumu

Koç ve başak burçlarının aşkta her zaman ortak noktada buluşması mümkün değildir. Fakat frekansları tutarsa, aralarında kopmaz bağlar oluşur. Yine de en ufak şeylerde bile tartışmaları olasıdır. Koç başak burcu aşk uyumu genel olarak hüsranla biter. Çünkü iki burcunda alışkanlıkları karşı tarafa göre değildir. Yani aşk ve tutku uzun soluklu olmayabilir.

Koç başak burcu uyumu

Koç Başak Burcu Cinsel Uyumu

Koç başak cinsellik uyumu yakalamaları biraz zaman alır. Koç kadını, mesafeli ve utangaçtır. Bu nedenle başak erkeği ile bir araya geldiklerinde zor alışırlar. Hatta bu durum haftalarca veya aylarca sürebilir. Gereken güveni sağlarlarsa, ilişkilerin ilerleyen safhalarında daha heyecanlı ve daha mutlu cinsellik yaşamaları mümkündür. Cinsellik söz konusu olduğunda, koç ve başak burcunun en uyumsuz çiftlerden biri olduğunu söyleyebiliriz. Bu ilişkide başak burcu, cinselliğini çok fazla ifade edemez. Koç burcunun da daha dürtüsel, tutkulu hali, başak burcuna göre agresif kaçar.

Koç başak burcu uyumu

Koç Başak Burcu Evlilik Uyumu

Başak burcu özellikleri ve hareketlerine baktığımızda, diğer burçlara göre en zor evlilik kuran kişilerdir. Bu nedenle koç burçlarıyla da evlilik kuramazlar. Koç başak burcu uyumu içinde her aşama önemlidir. Evliliğe doğru giderken birbirlerine arkadaş olur, güven duyarlarsa ilişkilerini yürütmek daha kolay olur. Koç başak burcu uyumu için, arkadaşlıktan sevgililiğe dönen bu ilişkide her şey daha iyi bir hal alabilir. Çünkü koç burcu, arkadaşlıktan cinsel bir ilişkiye geçtiği zaman daha nazik ve düşünceli olur. Bu da başak burcuna pozitif yansır.

Koç başak burcu uyumu

Koç Başak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Başak burcu ile koç burçlarının arkadaşlık ilişkileri kalıcıdır. Buna karşı da sevgili olduklarında baskın karakterleri çatışır. Bu nedenle koç başak arkadaşlık uyumu oldukça yüksektir. Yine de ilk aşamada birbirlerine sinir bozucu davranabilirler. Koç başak burcu uyumu içerisinde, sürekli savaşmaya hazır halinden dolayı arkadaşlık zamanlarında sürekli kavga edebilirler. Bu da uyumlarını olumsuz derecede etkileyebilir.

Koç başak burcu uyumu

Koç Başak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Koç ve başak burcu burç uyumları içerisinde birbirlerini olumsuz etkileyen burçlardır. Aynı zamanda anlaşması zor burçlar arasındadır. Başak burcu, çok değişken bir burçtur. Çünkü sürekli sağlıklı yaşamla ilgilenir. Diğer türlü koç burcunun aktivitelerine katılmayı tercih etmez. Bu ikili, sağlık alanında beraber çok iyi vakit geçirirler. Başak burcu her zaman koç burcunun hayatını düzenlemek ister. Koç burcu için bu durum için ters tepebilir. Eğer ters tepmezse ilişkilerini yoluna sokabilirler. İlişkilerinin günlük yaşamdaki uyumu, ikisinin anlaşma durumlarına göre değişir.

Özetle, koç başak burcu uyumu içinde sıkıcı olmamak iyi bir şey. Birçok durumda bu ilişkinin kalıcı olmayacağı bellidir. Fakat ikisi beraber kuracakları gelecek fikrini ciddiye alır ve sorumlulukları kabullenirse, daha eğlenceli bir deneyim yaşarlar. İki burç, birbirini sakince dinlemeli. Bu süreçte birbirini alttan almaya çalışmalıdır.

Eğer Koç Başak Burcu Uyumu yazımızı beğendiyseniz, mutlaka Uyku Düzeni Nasıl Sağlanır? Yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap