Koç Balık Burcu Uyumu

Koç ve balık burcu çok ilginç bir beraberlik olsa da her iki burcun birbirinden öğreneceği çok şey var. İşte koç balık burcu uyumu hakkında her şey...

Koç Balık Burcu Uyumu

Koç balık burcu uyumu biraz dengesiz bir uyum olabilir. Koç burcu hava grubundadır. Balık burcu ise su grubundadır. Tamamen farklı özelliklere sahip olan iki burcunda uyumu dikkatle incelenmelidir. Balık burcu evine ve eşine bağlıdır. Koç burcu da bir o kadar hareketlidir. Koç ve balık burçlarının birbirlerine öğretecekleri çok şey vardır. Aynı zamanda uysal olan balık burcuna uyum sağlamak basittir. İşte koç balık burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

Koç balık burcu uyumu

Koç Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Balık kadını genel olarak kırılgan ve narindir. Koç erkeği ile anlaşmakta zorluk çekebilirler. Koç kadını ve balık erkeğinin anlaşması daha kolaydır. Balık burçları, uysal bir yapıdadır. Bu nedenle herkesle anlaşabilme potansiyeli vardır. Koç burçları ise hareketli ve iletişimi seven kişilerdir. Koç balık burcu uyumu konusunda yüksek bir uyum elde edebilmek önemlidir. Birbirlerini yeterince tanıyacak kadar vakit geçirmeleri gerekir. Aynı zamanda ortak bir geçmişe sahip olmalılar.

Koç balık burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Balık erkeği koç kadını uyumunda ortak noktada buluşmak daha fazla zaman alır. Gerçekçi olan koç kadını ile hayalperest bir balık erkeği varsa sorun meydana gelebilir. Çünkü balık erkeği, koç kadınına ayakları yere basmayan biri gibi gelir. Bu nedenle zıt karakterli olan bu iki burç çok dikkat etmelidir. Bu süreçte hayata farklı açılardan bakarak birbirlerine öğretmelidirler. Koç kadını ve balık erkeği uyumu ile başarılı olamazlarsa aşkları da uzun sürmez. Koç kadını, kendini olduğu gibi kabul eden balık erkeğine karşı daha sevgi dolu olur.

Koç balık burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Balık burcu kadını genel olarak evine bağlıdır. Koç burcu ise arkadaşlarına daha fazla bağlıdır. Balık erkeği ve koç kadını uyumu ilişkisinde koç burcu erkeği liderlik vasfına sahiptir. Bu nedenle balık kadınına istemiş olduğu sahiplenmeyi yaşatır. Koç burcu, enerjisiyle arkadaş çevresinde aranan kişilerdir. Keyfine ve özgürlüğüne düşkünlüğü ile öne çıkar. Balık burcu kadını ise daha evcimendir ve o da rahatına düşkündür. Daha ince düşüncelere sahiplerdir. Aynı zamanda sanata yatkın bireylerdir. Koç erkeği balık kadını bakımlı ve şık olmaya özen gösterirler. İki burçta bu noktada birbirlerine benzerler.

Koç balık burcu uyumu

Koç Balık Burcu Aşk Uyumu

Koç balık burcu uyumu içinde aşk ve sevgi söz konusu olduğunda birbirlerine zıt diyebiliriz. Eğer iki tarafta yelkenlerini suya indirirse daha güven dolu bir bağ oluşabilir. Koç burçları, kendi hareketli hayatına uyum sağlayan balık burcuna sevgiyle bağlanır. Balık burcu da karşı tarafın verdiği bu ilgiden sonsuz mutluluk duyar. Böylece koç balık burcu uyumu ile sevgi bağları daha güçlü hale gelir. Koç balık burcu aşk uyumu, genel olarak hassas bir terazidedir. Hem koç hem de balık burcu bu konulara dikkat etmelidir. Böylece daha iyi bir ilişki yaşayabilirler.

Koç balık burcu uyumu

Koç Balık Burcu Cinsel Uyumu

Koç balık cinsel uyumu normal cinsel hayattan biraz farklıdır. Çünkü balık burcu duygusaldır. Bundan dolayı cinsellik yaşamaktan kaçınır. Koç burcu erkeği de ilk adımı karşıdan bekleyebilir. Çünkü genel olarak cinselliğinde utangaçtır. Balık kadını ise eğer koç burcuna âşık olursa yataklarında farklı fanteziler denemekten hoşlanır. İlk adımı atmaktan asla çekinmezler. Koç balık burcu uyumu arasındaki ten uyumu, daha unutulmaz bir birliktelik yaşamalarını sağlar. Koç balık burcu uyumu cinsellik konusunda düşük olabilir. Çünkü balık burcunun utangaçlığı ilk seferde koç burcunu soğutur. Bu nedenle koç burçları, balık burçlarını zorlamadan sabırla beklemelidirler.

Koç balık burcu uyumu

Koç Balık Burcu Evlilik Uyumu

Koç balık burcu evlilik uyumu konusunda son derece hassastır. Eğer balık kadını, koç burcu erkeğine duygu sömürüsünde bulunursa zamanla bu durumdan bunalır. Özellikle koç burcu, olaylara karşı gerçekçi yaklaşırsa zamanla evliliğini bitirmek ister. Üstelik koç erkeğinin özgürlük ve eğlenceye düşkünlüğü öne çıkar. Fakat bu durum, balık burcunu duygusal anlamda yıpratır. Balık kadınları aşkından kolay şekilde vazgeçmez. Bu nedenle evliliğini bitirmemek adına elinden geleni yapabilir. Koç balık burcu uyumu ile balık burcunun çok dikkat etmesi gerekir. Böylece evliliğe doğru ilerleyebilirler.

Koç balık burcu uyumu

Koç Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Hem koç hem de balık burcu geniş arkadaş çevresine sahiptir. Bir araya geldiklerine eğlenmeleri de kaçınılmaz olur. Koç balık burcu uyumu arkadaşlık derecesine geldiğinde birbirlerini kısıtlamamalılardır. Arkadaşlıklarında birbirlerine hesap sorma durumu söz konusu olmaz. Bundan dolayı çok iyi vakit geçirirler. Koç erkeği balık kadınına hayata karşı daha güçlü ve gerçekçi durmayı öğretir. Koç balık burcu uyumu arkadaşlığı genel olarak sıkıcı bir ilişki olur. Fakat aradaki dengeyi sağlarlarsa çok iyi bir arkadaşlık elde edebilirler.

Koç balık burcu uyumu

Koç Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Koç balık burcu uyumu konusunda en önemli nokta, balık burcundan geçiyor. Balık burcu, koç burcuna karşı daha anlayışlı olmalıdır. Yargılayıcı bir üslup ile yaklaşılmamalıdır. Özellikle arkadaşlarıyla arasına girmemelidir. Koç burcu da balık burcunu kırmayacak şekilde konuşmaya özen göstermelidir. Balık burçları çok fazla ilgi isteyen bireyler olduğu için istenen ilgi ve alaka gösterilmelidir. Böylece koç balık burcu uyumu yüksek seviyelere çıkar. Koç ve balık ilişkisi burç uyumları konusunda hassas bir dengededir. İki taraf için zor olsa da eğer birbirini seviyorsa yenemeyecekleri hiçbir şey yoktur.

Koç Balık Burcu Uyumu yazımızı beğendiyseniz, Bilgisayar Oyunları Hakkında Bilinmeyenler yazısını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap