Koç Aslan Burcu Uyumu

Koç ve aslan ilişkisi kıvılcım mı yaratacak çatışma mı? Koç aslan burcu uyumu konusunda merak ettiğiniz her şey bu yazıda..

Koç Aslan Burcu Uyumu

Koç aslan burcu uyumu genel olarak tutkulu ve dinamik olur diyebiliriz. Koç ile aslan beraber olduğunda etrafa kıvılcım saçarlar. İki kişi de rekabeti ve aktif olmayı severler. Sevdiklerinden dolayı ilişkileri aksiyon dolu olur. Aslan burcu gibi koç burcu da ilişkinin dizginlerini elinde tutar. Fakat aralarında çatışma olması kaçınılmaz bir durumdur. Bu ikili, birbirlerine hayranlık ve gerçek bir saygı duyar. Yönetimini paylaşmayı öğrendiklerinde sorunsuz ve heyecanlı bir ilişki yaşar. Bu yazımızda koç aslan burcu uyumu hakkındaki her şeyi sizlere açıklıyoruz...

Koç aslan burcu uyumu

Koç Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Koç aslan burcu anlaşabilir mi genel olarak her iki burçta sabırsız ve gururludur. Aslan burcu sürekli olarak iltifat edilmeyi bekler. Bu nedenle koç burçları bu isteklerinden sıkılır. Koç burcu, aslan burçlarının flörtçü davranışlarından sıkılır. Fakat koç burcu için her şey yolunda giderse, bir süre sonra ilişkilerinde heyecan yaşamaya başlar. Aralarında farklı görüşler olsa da kolay şekilde uzlaşmaya varabilirler. Genel olarak koç aslan burcu uyumu içerisinde birbirlerini çok iyi anlar. Bu sebeple çok daha iyi bir ilişki yaşarlar. İkisi beraber harika bir takım haline gelebilirler.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Koç kadını aslan burcu erkeği uyumunda genel olarak uyumlu bir ilişki meydana gelir. Tek yapılmaması gereken ise koç kadının aceleci olmasıdır. Aynı zamanda dolaysız yapısıyla aslanın gururunu kırmaktır. Çünkü aslan burcu erkeği genel olarak katıdır ve kavga çıkartabilir. Koç burcu, aslan burcunu pohpohladığında ve bolca alkış tuttuğunda çok iyi etkiler. Koç burcunun doğal olması, aslan burcunun güvenini çok rahat sağlar. Koç aslan burcu uyumu içinde en önemli detay ise, aslan erkeğinin koç kadınlarının ayaklarını yere sağlam basmasını sağlamasıdır. Böylece içindeki ateşin uzun ömürlü yanmasını sağlayabilir.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını Uyumu

Koç erkeğinin enerjisi, maçoluk hali ve özgüvenli olması, aslan burcunun kalbini içten fetheder. Koç erkeği aslan kadını uyumu olumlu yönde gider. Fakat bunun için koç burçlarının dikkatli olması gerekir. Aslan burçlarına karşı lider ve öncü yanları bastırılmalı ve aslan burcuna çok fazla karşı gelmemelidir. Eğer bu tarz durumlar sağlanırsa, son derece ateşli ve şehvetli bir beraberlik olabilir. Bu birliktelikte gerçek aşkın meydana gelmesi olasıdır. Koç erkekleri öncü yönleri ile aslan burçlarını daha kolay yönlendirir. Aslan burcu da koruyucu, kollayıcı tarafıyla onun savaşçı ve zor dünyasında ihtiyaç duyduğu istikrarı sağlar.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Aslan Burcu Aşk Uyumu

Koç burçları genel olarak çok fazla iç içe olan bir ilişkiden hoşlanmazlar. Aslan burcu da özgürlüğünü daha fazla elinde tutar. Koç aslan burcu uyumu kesinlikle çok başarılı olur fakat huzurlu, sakin olacağı söylenmez. İki lider ateş grubu olarak bu çiftin aşkı başarılı olursa, ömür boyu tutkulu olur. İki tarafta dobra ve merttir ve ilişkide kimse kimseden bir şey saklamaz. Hatta bu kadar açık sözlü olmaları, bazı durumlarda kalp kırabilir. Fakat koç aslan burcu uyumu konusunda dikkat edilmesi gereken en önemli şey de sinirlilik halidir. Hem aslan hem de koç burçları sinirlendiklerinde kendilerine hâkim olamaz.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Aslan Burcu Cinsel Uyumu

Mükemmel bir aşk birlikteliği yaşama ihtimali olan koç ve aslan ilişkisinde cinsellik her zaman ön planda olur. Koç ve aslan cinsellik uyumu konusu iki taraf içinde önemlidir. Aslan, koç burcunun sahiplenme isteğini ve güvensizliklerini sezer. Koç burcu da aslanın hassasiyetlerine saygı duyar. Koç aslan burcu uyumu konusunda aralarında meydana gelen tartışmalar ise gün sonunda yatak odasında mutlu şekilde sonlanır. İki burcunda cinsel tutkuları ve yüksek enerjileri, ilişkiyi daha dinamik hale getirir ve daha fazla heyecan sağlar. Bu nedenle koç ile aslan burcu, seneler içerisinde birlikte olacakları uyumlu bir çift olabilirler.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Aslan Burcu Evlilik Uyumu

Koç aslan evlilik uyumu içinde birbirlerini çok iyi anlar ve evlilikleri boyunca saygılı olurlar. Beraber çok uyumlu bir ilişki yaşarlar ve harika bir takım oluştururlar. İlişleri sıcak ve tutku dolu olur. Koç ve aslan her zaman kimin lider olacağına dair bir rekabet içerisine girer. Bu nedenle evliliklerinde tek sıkıntı bu olabilir. Koç burcu, aslana önüne çıkan fırsatları kullanmak için acele ettirir. Aslan burcu da koç burcuna sabırlı olmayı öğretir. Bu şekilde evliliklerinde harika bir uyum yakalayabilirler.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Aslan Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç ve aslan burçları arkadaş olduğunda en zor zamanlarında bile birbirlerini anlarlar. Üzüntü ve sevinçlerini de rahatlıkla paylaşan iyi birer arkadaşlardır. Koç aslan arkadaşlık uyumu aşk uyumundan daha yüksektir. Kısaca iyi arkadaşların burç uyumlarını sorduğunuzda, koç ve aslan burcunu örnek verebiliriz. Bir araya geldiklerinde beraber saatler boyunca sohbet edebilirler. Koç kadını aslan kadını arkadaşlığı biraz sıkıntılı olabilir. Çünkü bir ortamda iki burç, kendini öne atmak ister.

Koç aslan burcu uyumu

Koç Aslan Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Koç aslan burç uyumu genel olarak iyi bir ikili olarak görünür. İki burçta egoları yüksek ve lider vasıflıdır. Bunun dışında negatif yönlerini dengelediklerinde birbirlerini daha olumlu şekilde etkiler. Pozitif enerji aşılamada gayet iyidirler. Hayati konularda ise en doğru kararı verebilmeleri adına birlikteliklerine yardımcı ve destek olan ideal bir çifttir. İki kişi hoşgörülü, nazik ve aşırı eleştiren tavırlarından kaçınmalıdır. Böylece ilişkileri mutlu bir şekilde devam eder. Fakat koç ve aslan burcunda kilit nokta dürüstlük ve sadakattir.

Eğer Koç Aslan Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, mutlaka Odaklanma Sorunu Nasıl Çözülür? içeriğimize göz atmalısınız.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap