Koç Akrep Burcu Uyumu

İşte asla sıkıcı olmayacak bir ilişki... Koç akrep burcu uyumu ve daha fazlasını sizlere anlatıyoruz...

Koç Akrep Burcu Uyumu

Koç akrep burcu uyumu çok değişkendir. İkili çok iyi anlaşacağı gibi ilişkilerini bir ego savaşı haline getirebilir. Mars gezegeninin yönettiği bu iki burç, ilişkilerinde savaşçı ruhlu olurlar. Koç burcunun kendine güvenen ve lider tavrı ile akrep burcunun fikirlerinin değişmemesi, inatlaşmalarına neden olabilir. Akrep burcunun sessiz ve duygusal karakteri de zaman zaman koç burcunun yüksek enerjisine ayak uydurmaz. Koç akrep burcu uyumu hakkındaki her şeyi sizlere açıklıyoruz...

Koç akrep burcu uyumu

Koç Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Koç akrep burcu uyumu yüksek olabilmesi için her iki tarafın dikkat etmesi gereken püf noktalar vardır. İki tarafta bildiğinden şaşmadığı için sürekli hep bir üste çıkma çabasındadır. Akrep burcu, çok zor güvenen bir burçtur. Aynı zamanda her zaman kendi isteklerinin olmasını isteyen bir burçtur. Koç burcu da aynı özelliklere sahiptir ve ikisi anlaşmakta zorlanırlar. Koç burcu, ateş grubunun ilk lideridir. Önce hareket ve sonra düşünür. Öte yansan su grubunun sabit burcu olan akrep strateji insanıdır. Bu nedenle ilişkilerinde anlayışlı olmalı ve karşı tarafa da odaklanmalıdırlar.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep erkekleri, koç kadınlarına göre daha gizemli, derinden ve sinsi çalışarak ilerler. Eğer koç kadınlarından hoşlanmışsa, kendine çekmek için birçok yöntem dener. Koç burcu kadınından asla vazgeçmez. Koç kadını akrep erkeği ilişkisinde, koç kadınları çok dikkat etmelidir. Çünkü onların sezgisi güçlüdür. Her şeyi hisseder ve her şeyi bilir. Koç kadını, yanlış bir şey yaparsa, akrep erkeğinin gazabı acımasız olabilir. Bu durum arkadaşlık uyumunda da böyledir.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını Uyumu

Koç erkeği akrep kadını uyumunda, tarzları farklı olsa da ikisinin savaşçı özellikleri, birbirinin dikkatini çeker. Akrep burcunun derin, gizemli yönleri, koç erkeğinin dikkatini çeker. Yeri geldiği zaman ortaya çıkartılan korkusuzluk ve cesarette çok etkileyici gelebilir. Akrep kadınının bu davranışları koç burcunun hoşuna gider. Fakat ilişkide çok fazla çekişme, itiş kalkış olabilir. Bir süre sonra çok zor bir ilişki haline gelebilir. Hem koç erkeğinin hem de akrep burcu kadınının hayatında aksiyon ve elektrik hiç eksik olmaz. Bu nedenle ikilinin ilişkisi daha yorucu bir ilişki olabilir. Bu süreçte iki burçta kendini yıpratabilir.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Akrep Burcu Aşk Uyumu

Koç akrep burcu aşk uyumu genel olarak iyi olsa da bazı önemli noktalar var. Akrep burcu, çok zor güvenen biridir. Koç burcu da aynıdır ve ilk aşamada anlaşmakta zorlanırlar. Bu ilişkide koç burcu her zaman öne çıkar. Koç burcu, girişken, zeki, neşeli ve birazda ayran gönüllüdür. Bu nedenle akrep burcuyla anlaşamayabilir. Koç burcunun sadakat problemi vardır. Kolay kolay bağlanmaktan hoşlanmaz. Akrep burcu ise kıskançtır. Hükmetmeyi sever. Bu nedenle iki burç arasındaki uyum pamuk ipliğine bağlıdır.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Akrep koç burcu cinsellik uyumu konusunda, bu iki burcunda libidoları oldukça yüksektir. Fakat cinsel yaşamları bir süre sonra yıpratıcı bir hale gelebilir. Akrep burcu, farklı fantezi ve deneyimlere doğal bir eğilimi vardır. Koç, hayal gücünün sınırlarını fazlasıyla aştığında, bu durum akrep burcunu çok memnun eder. Akrebin devasa egosuna övgü yağdırmak libidosunu arttırır. Bu nedenle koç burcunun akrebi övmesi beklenir. Fakat zaman içinde bu durum çok farklı bir duruma evrilir. Koç burcu, bir süre sonra bitmeyen fantezilerden sıkılabilir. Kısa sürede tatmin olma isteğiyle hareket etmeye başlar.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Akrep burcu koç burcu evliliği, çoğu zaman stresli olacaktır. Bunun nedeni ise ilişki sırasında yönetimin kimin elinde olduğu belli değildir. Bu durum aralarında çatışmalar yaşanmasına neden olur. İlişkide rolleri belli olduğu zaman daha uyumlu bir evlilik olacaktır. İkili arasında yaşanacak en önemli sorun, iletişim problemidir.

Her iki burçta hükmetmeyi sever. Eğer birbirlerine sürekli olarak ne yapmaları gerektiğini söylerse, iletişim anlamında büyük sorunlar yaşayabilir. Bu noktada koç akrep burcu uyumu noktasında, ilişkileri evliliğe gidemeden sonlanabilir. Bu ikili her şeyden önce dinlemeyi öğrenmelidir. Partnerine anlayışla yaklaşmalıdır. Böylece koç akrep burcu uyumu içerisinde mutlu bir evlilik yaşayabilirler.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Akrep Burcu Arkadaşlık Uyumu

Koç ve akrep arkadaşlık uyumu, aşk uyumuna göre çok daha iyidir. Bu iki burç, aşk ilişkilerinde sorun yaşasa ve başarısız olsa da bu durum arkadaşlıklarında tam tersidir. Koç ve akrep burcu bir araya geldiği zaman çok eğlenirler. Akrep burcunun sohbet etmeyi sevmesi, koç burcunun hareketliliğiyle birleştiği zaman harika bir arkadaşlık kurulur. Bu ikili sürekli olarak dışarıda gezmekten hoşlanırlar ve sürekli plan yaparlar. Koç akrep burcu uyumu konusunda bir üst seviyeye çıkartmak için güven ortamı oluşturulmalıdır. Çünkü güven ortamı oluştuğu zaman, uzun seneler boyu arkadaş kalabilirler.

Koç akrep burcu uyumu

Koç Akrep Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Akrep burcu ve koç kadınları birbirleriyle iletişim halindeyken, egolarını bir tarafa bırakmalıdır. Her iki burçta da görülen yüksek ego, zamanla ikilinin ilişkilerine zarar verebilir. Daha iyi bir koç akrep burcu uyumu elde etmek için her iki burçta çok dikkatli olmalıdır. Burç uyumları arasında bu iki burç, bazı hareketlerine dikkat etmelidir. İlişkide yapılmaması gereken tek hata ego savaşlarıdır. Bunun dışında akrep burçları zaman yalnızlığı severler. Kendi kendileriyle baş başa kalmalılardır. Koç burçları, bu tarz zamanlarda akrep burcuna destek olmalıdır.

Eğer Koç Akrep Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, mutlaka Okuyunca Ufkunuzu Açacak 7 Kitap Önerisi yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap