Kısmetse Olur Yeniden mi Başlıyor?

Bir döneme damga vuran fenomen yarışma Kısmetse Olur, tekrardan başlayacak. İşte büyük hayran kitlesi bulunan yarışmanın detayları...

Kısmetse Olur Yeniden mi Başlıyor?

Bir döneme damgasını vuran Kısmetse Olur programı yarışmacılarından hayranları sevindiren bir haber gelmişti. Evlenmek isteyen çiftleri bir araya getiren programın tekrardan başlayacağı iddia edildi ve bu haber çok hızlı şekilde yayıldı. 2017 senesinde yayın hayatına başlayan, sunuculuğunu da Seda Akgül’ün üstlendiği Kanal D ekranlarının reality programı olan Kısmetse Olur programı, bir dönem damgasını vurmuştu.

Hayatının aşkını arayan ve evlenmeyi amaçlayan 7 gelin, 7 damat adayını flört etmek için bir araya getiren Kısmetse Olur yarışma programı, seyircilerden büyük bir ilgi görmüştü. Toplamda 2 sezon süren, final yapmasının üzerinden de seneler geçmesine rağmen yarışmacılarla gündeme gelen bu program hakkında hayranları sevindirecek haber geldi. Kadınlar ve erkekler evi arasında yaşananlarla yarışmacı arasındaki aşkları konu edinen programında tekrardan başlayacağı ifade edilmişti. 

Kısmetse Olur Exxen’de Yayınlanacak İddiası

Yayınlandığı dönemlerde büyük bir çıkış yakalayan, eski bölümleri de hala izlenmeye devam eden Kısmetse Olur programının popüler hale gelmesi de yapımcıların dikkatini çekmişti. Acun Ilıcalı’nın da sahibi olduğu Exxen platformunda Kısmetse Olur entrikaları ve kavgaları özleyenler için müjde haline geldi. Bir döneme damga vuran bazı film ve dizi programlarını da bünyesinde toplayan Exxen’ın Kısmetse Olur programı için de çalışmalara başlanıldığı iddia edilmişti. 

Söz konusu iddiayı güçlendiren detayda kaotik aşkları ile izleyicileri ekrana kilitleyen programın eski yarışmacıları arasında olan Onur Demibaş’ın paylaşımı olmuştu. Demirbaş, İnstagram hesabı üzerinden Kısmetse Olur döneminde çekilmiş olduğu karesini paylaşarak üzerine ‘’Sürpriz yakında sizlerleyiz.’’ Notunu düşmüştü. Demirbaş paylaşımı üzerinde yer verildiği Exxen etiketi de dikkatlerden kaçmamıştı. Öte yandan programın yaz ayında yayın hayatına başlayacağı belirtmişti.

Kısmetse Olur Başvuruları Başladı mı?

Kısmetse Olur, yayınlandığı döneme damgasını vurmuştu ve tekrardan ekrana dönmeye hazırlanıyor. Programın sosyal medya hesabından yapılan açıklamalarda başvuruların da alınmaya başlandığı duyuruldu. Productionhousetr hesabından yapılan açıklamada ise, ‘’Kısmetse Olur çok yakında başlıyor. Yarışmacı olmak istiyorsanız, baslatbasvuru.com adresindeki başvuru formunu doldurun.’’ paylaşımını yaptı.

2017 senesinde ekrana gelen ve yayınlandığı 2 sezonda da büyük bir çıkış yakalayan bu program, kadın ve erkek evi arasında yaşananları konu edinmekteydi. Kısmetse Olur programının beklenmeyen entrikaları ve kavgalarını özleyen kişiler de uzun zamandır eski bölümleri tekrar izlemekle yetinmekteydi. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen platformundan da yeni bir müjde geldi ve birçok kişi başvurularını yapmaya başladı. Entrika, aşk, kavga, eğlence, dans, yemek ve ne ararsanız bulabileceğiniz bu program, 2017 senesinde Kanal D ekranlarında büyük bir çıkış yakalamıştı. 

Ara sıra sosyal medya hesabında da göndermelere konu alan Kısmetse Olur programı, hala adına sosyal medya hesabı açılan, bölümleri baştan sona izlenmeye devam eden programın popülaritesi yapımcıların tekrardan ilgisini çekmeye başladıktan sonra tekrardan çekimleri için çalışmalara başlandığı iddia edilmişti. 

Exxen’de Heyecanlandıran İddia: Kısmetse Olur Geri mi Dönecek?

Kaotik aşklarıyla ekrana kilitleyen ve hala sahneleri sosyal medya hesabından izleyerek etkilendiğimiz Kısmetse Olur konusunda yeni iddialar ortaya atıldı. Yarışma sonrasında içinden çıkan fenomen yarışmacılar da kurgu olduğuna dair olarak çeşitli açıklamalar yapmışlardı. Ardından seneler geçmesi sonrası evlenen, hatta çocuk sahibi olan bu yarışmacıların yanı sıra, bekar olanların da hala olduğunu görüyoruz. Entrikanın ve kaosun gündemde olduğu fakat eğlenceli aşkların da 7/24 gözlenebildiği günlük olarak yayınlanan bu programın Exxen platformuna geleceği iddia edilmişti. Exxen tarafından yapılan açıklama sonrasında sosyal medyada Kısmetse Olur fanlarının heyecanı ile dolup taştı.

Eski Yarışmacılar Ne Dedi?

Kısmetse Olur programı için İnstagram sayfası açan eski izleyiciler, daha önceki yarışmacılara da konu hakkında direkt olarak mesaj attı. Yarışmacılardan biri de konu ile alakalı görüşmelerinde devam ettiğine dair olarak açıklama yapmışlardı. Fakat eski yarışmacıların da programa geri döneceği durumu net olarak bilinmiyor. Hali hazırda programdan sonra evlenen yarışmacılar ile bekar olan yarışmacılar da mevcut. Evlenen ve hatta çocuğa karışan eski yarışmacıları programda görmek imkansız olsa da hala bekar olan yarışmacıların programa gelmesi bekleniyor.

Kısmetse Olur Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların sevilen yarışma programı olan Kısmetse Olur programının ekranlara döndüğü bu dönemde yarışmacılar programın ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Program konusunda detaylı bir açıklama olmasa da önümüzdeki dönemlerde yayın tarihi hakkında bilgilendirme yapılması bekleniyor. İlk bölümü 2015 senesi 5 Ekim tarihinde yayınlanan, iki sezon süren bu program, 2017 tarihi Nisan 2017 senesinde sona ermişti. Ardından Kanal D internet sitesinden devam eden dizi, resmi olarak 20 Mayıs 2017 tarihinde resmen yayından kaldırılmıştı.

Başlat Platformu Ne Diyor?

Yeni sezon hazırlıklarına başlandığı duyurulan Kısmetse Olur programının yakın zamanda dijital platformlardan biri olan Başlat’ta yayınlanacağı haberi de yapılmıştı. Production House, sosyal medya hesabından duyurusunu yaptı. Herkesin büyük bir merakla beklenen efsane programın başvuruları da Başlat platformu üzerinden başvuru formu doldurularak yapılması bekleniyor. Seda Akgül sunumu ile ekrana gelen Kısmetse Olur programı, yepyeni formatıyla beraber izleyici karşısına çıkması hedefleniyor.

Kısmetse Olur Yeniden mi Başlıyor? Yazımız ilginizi çektiyse Demet Akalın Elon Musk’ın Twitter Kararına Tepki Gösterdi yazımıza da göz atabilirsiniz.
 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap