Justin Bieber’e Ne Oldu? Justin Bieber’in Son Hali!

Yüz felci geçiren Justin Bieber'ın son hali karşınızda.

Justin Bieber’e Ne Oldu? Justin Bieber’in Son Hali!

Dünya çapında şarkılarıyla ün yapan Justin Bieber, geçtiğimiz günlerce yeni bir video paylaştı. 28 yaşındaki şarkıcı, Justin Bieber İnstagram adresindeki videosunda Ramsay Hunt Sendromu’na yakalandığını söyledi. Konserlerini iptal eden şarkıcı, yüz felci geçirdiğini söyledi ve durumu hakkında bilgi verdi.

Justin Bieber’in yüzünün son hali oldukça merak ediliyor. Özellikle dünya çapında şarkılarıyla ün yapan şarkıcı hastalığının sağlık durumunun her gün daha iyiye gittiğini belirtti. Yaşadığı olayları da ‘’korkunç fırtına’’ olarak değerlendirdi. Paylaşımlarında Justin Bieber eşi olan Hailey Bieber’e teşekkür etti ve Justin Bieber, tüm bu rahatsızlıklarına rağmen sevdiklerinin yanında olmasının onu teselli ettiğini belirtti.

Justin Bieber

Justin Bieber’in Hastalığı Nedir?

Ünlü şarkıcı Justin, bizzat Ramsay Hunt Sendromu (RHS) olduğunu belirtti. RHS hastalığına neden olan Varicella Zoster Virüsüne bağlı olan dış kulak kanalının, kulak derindeki veziküler lezyon birlikteliği olduğunu söyledi. Bel felci gibi %50 iyileşme sıklığı bulunmaktadır. Ancak Ramsay Hunt Sendromu hastalığında bu komplikasyonlar daha yüksektir.

Ramsay Hunt sendromu ile kulaklarından birinin yakınındaki yüz sinirini etkilediğinde meydana geliyor. Ağrılı Zona döküntüleri bu hastalıkta görülüyor. Ramsay Hunt Sendromu, kulakta işitme kaybına neden olabilmektedir. Bu tarz bir sorun, felce neden olan ciddi sorunlar arasında bulunmaktadır.

Justin Bieber ve Eşi

Justin Bieber'in Son Hali

Justin Bieber son hali milyonlarca hayranı tarafından merak ediliyor. 28 yaşındaki Kanadalı şarkıcı Justin kısa sürede evlenmişti. Ünlü şarkıcı Justin, 24 yaşındaki manken Hailey ile hayatını bileştirdi. Hastalık konusunda ilk olarak Hailey, geçtiğimiz günlerce kahvaltı sırasında benzer belirtileri gösterdi. Justin Bieber 7 Haziran’da Toronto Kuzey Amerika Turu’nu erteledi. Fakat Hailey Bieber, eşinin sağlık durumunun daha iyiye gittiğini belirtti. Korkutucu bir süreçten geçtiklerini belirtti.

Hailey, ‘’Durumu çok iyi ve eşim çok güçlü bir insan’’ sözleriyle eşinin durumu dile getirdi. Bu süreçte İnstagram hesabından üzücü haberi verdi. Verdiği haberde benzer felç benzeri semptomları gösterdiğini söyledi. Fakat Hailey, beyninde kısa süreliğine kan pıhtısına rastladıklarını ve bunun oksijen kaybına neden olduğunu belirtti. Ardından Justin ve eşi Hailey Bieber, sosyal medyalarında iyi olduklarını açıkladılar. Bununla beraber daha iyiye gittiklerini de son açıklamalarında belirttiler. Son olarak sosyal medya paylaşımlarından da sağlıklı oldukları görülüyor.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap