İkizler Oğlak Burcu Uyumu

Yan yana geldikleri zaman uyumsuz olan ikizler ve oğlak burcu ilişkisi çeşitli entrikalara yol açabilir! İşte ikizler oğlak burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

İkizler Oğlak Burcu Uyumu

İkizler Oğlak Burcu Uyumu

Toprak grubuna mensup olan oğlak burcu ve hava grubuna mensup olan ikizler burcunun ilişkisi bazı durumlarda dingin bazı durumlarda tutkulu olabilir. Özellikle oğlak burcu için istikrar oldukça önemlidir. Fakat ikiler burcu, onun bu istikrarını karşılayamaz. Oğlak burcu disiplini sever ve iş hayatındaki başarısı da disiplinli ve istikrarlı olmasıdır. İkizler burcu, kimi zaman gerçeklikten uzak bir ortam yaşayabilir. Üstelik sosyalleşmek, ikizler burcu için oldukça önemlidir. Tüm bu özellikler birleştiği zaman iyi bir uyuma yol açmayabilir. İşte ikizler oğlak burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

İkizler Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler ve oğlak burcunun bir araya gelmeleri ve uyumu yakalamaları zaman alır. İkizler burcu, çok yönlüdür ve zihinsel açıdan da kıvrak, birçok zaman gerçekleri istemeden iyi niyetle de olsa çarpıtılacak bir burçtur. Oğlak burcu, toprak elementindendir ve fazlasıyla ciddi, sorumluluk bilincinde, fazlasıyla gerçekçi bir tiptedir. Bu bakımdan ikizler için oğlak iyi bir partner değildir.

Eğer aralarında bir anlaşma meydana gelirse bu durum haritaları arasındaki diğer uyumlardan kaynaklıdır. Her ne kadar ikizler için, oğlak burucunun disiplinli havası ilgi çekici gelse de oğlak burcu için ikizler burcu meraklı, vurdumduymaz biri olarak, arzu ettiği şeyleri simgeleyebilir.

İkizler Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

İkizler burcu kadını için oğlak erkeği her zaman ilgi çekici ve göz doldurur. Üstelik güvenilir ve sağlam duruşlu olarak uzun vadeli ve dayanıklı bir ilişki için ondan daha iyisi olmaz. Çünkü hemen her konuda üzerinde önemle durulması gerekecek kadar ciddi olabilir. Bu konuda hiçbir şey kolayca basite indirgenemez. Bu durum aralarında ilişkiye, mesafeleri doğal yoldan getirir. İlk uzaklaşan oğlak burcu erkeği olur. En iyisi bireyleri olduğu gibi kabullenmektir çünkü onlar için iş ve kariyerinin önemli olduğu akıldan çıkartılmamalıdır.

İkizler Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

İkizler erkeğinin farklı havası ve hayattaki hemen hemen hiçbir şeyi ciddiye almayışı, oğlak kadınını hasta edecek ölçüde olabilir. Oğlak kadınları, ikizler erkeklerini tam olarak anlayamaz. Aynı zamanda oğlak kadınları bu ilişkide kendilerini çokça zorlamak ister. Bu ilişkide en güçlü silah sabırdır. İkizler erkeklerinin sözleri bile, oğlak kadının üzerine ağırlık bindirebilir. Oğlak burcunun hiçbir planına ve kuralına riayet etmek istemeyen ikizler burcu, aklının estiği yöne gider.

İkizler Oğlak Uyumu Aşk

Oğlak ve ikizler burcunun aşk uyumu pek de istenilen şekilde gitmeyebilir. Fakat oğlak ve ikizler burcunun bazı ortak yönleri vardır. Oğlak burcu, hayata karşı ayakları üzerinde duran yapısını sürekli hissettirir. İkizler burcu ise oğlak burcuna uyum sağladığında, nadir insanlar arasına girerler. İki burcun ortak noktası yok denecek kadar az olsa da bu uyumsuzluk onları farklı bir boyuta taşıyarak fırtınalı bir aşka götürür. Özellikle ikizler burcunun gönül kazanması adına yapacakları, oğlak burcunun hoşuna gider. Bu noktada ikili, harika bir uyum yakalayabilir.

İkizler Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

İkizler oğlak burcu uyumu konusunda en yüksek zirve cinsellikleridir. Cinsel anlamda bir mutluluk abidesi olan oğlak burcunun, ikizlerle tartışmayacağı tek yer yatak odasıdır. Aksi takdirde sosyal yaşamlarında aynı yerde bulunmaya bile tahammül edemezler. İkizler ve oğlak burcunun beraber yakaladıkları yatak uyumu, ilişkilerini daha heyecanlı kılmaktadır. Birbirlerine duydukları bağlılıkları artış gösterdikçe tutkuları da aynı oranda artış gösterir. İkizler ve oğlağın yüksek ten uyumu sayesinde, birbirlerini daha fazla benimseyebilirler.

İkizler Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Erkekler için evlenmeye en yakın ve istekli olan burçlar arasında oğlak burcu vardır. Bu nedenle bir ikizler kadını oğlak burcuyla gönül rahatlıkla evlenebilir. Oğlak burcu, her zaman garantici bir yapıdadır. Bu nedenle ikizler gibi doğru zamanın gelmesini ve doğru şartların oluşmasını bekler. İkizler burcu daha evcimen bir yapıdadır. İkizler oğlak burcu uyumu konusunda bu iki burç evlendiği takdirde, sürprizlerden uzakta, daha huzurlu bir yapıya sahip olacaktırlar.

İkizler Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak burcunun mistik ve gizemli bir yapıya sahiptir bu nedenle herkesin hayatında kolaylıkla yer almaz. Kuşkucu olması, onu diğer insanlara karşı daha mesafeli yapacaktır. Aynı zamanda hayatı boyunca birkaç kişiyle dost olabilmesi onun için yeterli olacaktır. İkizler burcu ise yeni insanlarla tanışma konusunda istekli olabilir ve kolay, güvenilir bu huyu yüzünden sıklıkla kalbi kırılır. İki arkadaş oldukları zaman paylaşımları genelde sinema ve edebiyat gibi sanatsal alanlarda olabilir. Oğlak burcu ketum olduğu için arkadaşlıklarının aşka dönüşmesi imkansıza yakın olabilir.

İkizler Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler burcu, ince ruhlu oğlaklardan her zaman etkilenirler. Oğlak burcu ise bakımlı, daha anaç kadınlardan etkilenecektir. Her iki tarafta birbirlerinin hassas olduğu noktalarda saygılı bir tavır takınmalılardır. Oğlak burcu, eleştirilmekten hoşlanmazlar fakat bir şey ona tatlı dille söylendiğinde her zaman dikkate alacaktır. İkizler kadınına ise her zaman nazik ve ilgili davranılmalıdır. Böylece ikizler oğlak burcu uyumu yüksek olurken daha iyi anlaşmaya başlayabilirler.

İkizler Oğlak Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse mutlaka İnstagram Kullanımının Psikolojiye Olumsuz Etkileri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap