İkizler Kova Burcu Uyumu

Hava grubunun iki zeka temsilcisi olan ikizler ve kova, birbirlerinin hayat arkadaşı olabilir. İşte ikizler kova burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar..

İkizler Kova Burcu Uyumu

İkizler Kova Burcu Uyumu

İkizler ve kova burcu arasında uyumlu bir birliktelik olsa da her iki burcun karakteri oldukça havalı ve uyumlu bir yapıdadır. Yine de benzer özelliklerde oldukları için kısa sürede kaynaşarak ilişkilerini geliştirebilecekler. İkizler kova burcu uyumu içerisinde aktif rol oynayan ikizler burcudur. Kova burcunun hayatı bakış açısı olumlu yönde geliştiği için uyumlu bir çift olmalarını sağlar. İşte ikizler kova burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

İkizler Kova Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler kova burcu uyumu mükemmele yakın bir birliktelik olacaktır. Her iki burçta hava grubundadır. Bu nedenle aralarındaki uyum iyi olur. İki burçta duygusal anlamda yeniliklere kolay bir şekilde ayak uydurabilirler. İkizler ve kova burcuda özgürlüklerine düşkündür, kısıtlanmaktan hoşlanmazlar. Bu sebeple birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyarlar. Kova burcu sevecen, neşeli ve zeki tavrı ile çevresindeki insanları kendisine hayran bırakacaktır. İkizler burcu da kendine eş olarak neşeli ve zeki birini arar. Bu nedenle birbirlerini çok daha iyi tamamlarlar.

İkizler Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

İkizler ve kova burcu, hava grubunda olduğundan dolayı aralarında uyumlu bir ilişki olur. İkizler kadını gibi kova burcu erkeği de neşeli ve değişkendir. Üstelik ikili özgürlüklerine düşkündür. Kısıtlanmaktan hoşlanmazlar bu nedenle ikisi de birbirini kısıtlamaz. Hem ikizler hem de kova birbirlerini çekici bulur. Çok iyi bir arkadaşlık kurarlar. Seksüel anlamda da uyumlu bir ikilidir. Arzu ve isteklerini birbirilerine ifade ederken çekinmezler.

İkizler Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

İkizler burcu erkeği ve kova burcu uyumu baştan başa serüven dolu bir beraberliktir. Zeki olan ikizler, en az kendisi kadar farklı biriyle karşılaşması başlı başına olaydır. Bu beraberliklerinde geçmişte yaşamış olduklarını silerler. Yani sadece kendileri yaşarlar fakat zaman içinde farklı sürtüşmeler de olabilmektedir. Kova burcunun içsel duyguları derin olabilir. Yüzeysellikten de nefret ederler. Kova burcuna göre ikizler burcunun ruh halleri onlara yabancı değildir. Tek yapacakları şey biraz sabırlı olarak beklemektir.

İkizler Kova Uyumu Aşk

İkizler burcu, özgürlüğüne düşkün biri olarak kişilere bağlanmaktan çekinir. Bu sebeple kısa süreli ilişkiler yaşayabilir. Kova burcu da aynı özelliklerdedir. Bu nedenle her iki taraf ilk aşamada kararsız olabilirler. İki burçta bulunduğu ortam içerisinde dikkatleri üzerine çekerler. Bu sebeple birbirlerinin etki alanına girmeleri zor olmaz. İkizler burcu, hareketli ve enerjik yapısıyla, kova burcu cazibesiyle birbirlerine çekilir. İlişkileri kısa sürede aşka dönüşebilir. Birlikte eğlendikleri ve aynı düşünceleri paylaştıkları için ikizler kova burcu uyumu konusunda yüksek bir aşk dönemi yaşayacaklardır.

İkizler Kova Burcu Cinsel Uyumu

İkizler ve kova burcunun bir diğer ortak yanı da yatak uyumlarıdır. Ten uyumunu yakaladıkları zaman cinsellikleri tavan yapabilir. İkisinin de önceliği eğlence olsa da kova burcunun tutkusu ikizler erkeğinin fantezileri ile uyumlu bir cinsel uyumu ortaya çıkaracaktır. İkizler burcu, ilk aşamada ilişkisinden ciddiyet ve samimilik bekler. Bu nedenle cinsel hayata atılması zaman alabilir. Kova burcu ise cinsellik için acele edebilir. Bu nedenle kova burcu, özellikle ikizler kadınını zorlamamalı ve samimiyetini belli etmelidir.

İkizler Kova Burcu Evlilik Uyumu

İkizler ve kova burcunun evlilik düşünceleri ikinci plandadır çünkü onlar için öncelikleri macera, eğlence dolu bir hayattır. Bu sebeple evliliklerini her zaman ikinci plana atarlar. Eğer durulurlarsa kendilerini evliliğe hazır hissederler. Böylece eğlenceli ve uyumlu bir evlilik hayatları olacaktır. İkizler kova burcu uyumu yüksek olduğu için her konuda anlaşarak birlikte karar verirler.

Her sorunu konuşarak çözerler ve sorumluluk paylaşırken birbirlerine yardımcı olurlar. Bu nedenle evlilikleri uzun soluklu olacaktır. İkizler kova burcu uyumu içerisinde evlilikleri harika olur. İkili, çocukları için büyük sorumluluklar alır ve çocuklarının da harika birer yoldaşı olabilirler.

İkizler Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler kova burcu uyumu genel olarak yüksek olduğu için arkadaşlık ilişkileri de iyidir. Özgür ruhlu ve ne istediğini bilen ikizler ve kova burcu, bol bol sohbet ederler. Yeni maceralara yelken açarken hep birbirlerinin yanında olurlar. Her iki tarafta aynı düşünce ve aynı özelliklere sahip olduklarından dolayı çok kolay anlaşacaklardır. Çevrenizde gördüğünüz kıpır kıpır ve canlı çiftler ikizler ve kova burçlarıdır. Paylaşmayı ve konuşmayı çok severler bu sebeple arkadaşlık uyumlarında herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. Kısaca ikizler ve kova burcu uyumlu bir arkadaşlık yapar. Birbirleriyle birlikte uzun süreli bir arkadaşlık kurarlar.

İkizler Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Hareketli yaşamı ve eğlenceli yaşamayı seven ikizler ve kova burcunun ilişkileri romantik komedi havasındadır. İlişkileri hakaretle başlar fakat sonu mutlu biter. İkizlerin hayali ve enerjisi ilişkisini canlı tutmasını ve yönlendirmesini sağlar. Fakat kova burcu, ilişkide sadakat ve ciddiyet bekler. İlişkilerindeki tek sıkıntılı sorun ise ikizler burcunun serbest olarak takılması ve ilişkilerine verdiği önem olur.

İkizler kova burcu uyumu genel olarak yüksektir. Eğer ikizler burcu uzun süreli bir beraberlik amaçlıyorsa, kova burcuna istediği güveni sağlamak zorundadır. Kova burcu da onun beklediği güveni ve sadakati vermelidir. Böylece ikizler kova burcu uyumu adeta arşa çıkacak ve ikili hayatının aşkını bulduğunu hissedecek.

İkizler Kova Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse mutlaka Ücretsiz Dijital Film Platformları yazımıza göz atın.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap