İkizler Balık Burcu Uyumu

Biri duyguların temsilcisi, biri de mantığın göstergesi olan bu iki burç, ilk aşamada anlaşmakta zorlanabilir. İşte ikizler balık burcu uyumu konusunda bilmeniz gereken tüm detaylar…

İkizler Balık Burcu Uyumu

İkizler Balık Burcu Uyumu

İkizler ve balık birleşimi, kolay bir birliktelik olmayabilir. Aslında her iki burçta değişken nitelikte olduğundan dolayı kendilerini çeşitli alanda meşgul edebilir. Fakat bu ikilinin birbirlerine güven aşılamaları kolay olmaz. İkizler burcu için balık, hassas ve edilgen tutumuyla yavaş ve alıngan bir kişilikte gelir. Balık açısından da ikizler burcu acımasız ve zeki karakter halini alabilir. İkizler ve balık beraberliğinde bakış açıları farklı olduğundan dolayı, olayları yorumlama aşamasında birbirlerine karşıt sonuçlar doğurur. İşte ikizler balık burcu uyumu konusunda bilmeniz gereken şeyler…

İkizler Balık Burcu Anlaşabilir mi?

İkizler burcu genel özellikleriyle karşılaşmış olduğu konularda becerikli ve hızlıdır. Halbuki birçok zaman kendilerini kurban yerine koyduklarından dolayı, olayları daha geniş ve derin boyutlu değerlendirir. Bu nedenle balık burcu, ikizler burcuna ayak bağı olabilir. Balık açısından da ikizler burcu, daha vurdum duymaz ve aynı zamanda duygusal alanda bağlı olmaktan uzak olabilir. Bu beraberlik, arkadaş uyumunda yüksek olduğu kadar normal ilişkilerinde çeşitli sorunlarla yüzleşecektir.

İkizler Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Balık burcu erkeği ve ikizler kadınının pek uyumlu olduğunu söyleyemeyiz.  İkizler balık burcu uyumu ilişkileri boyunca sorunlar yaşayabilirler. Balık burcu erkekleri ile ikizler burcu kadının karakterleri birbirinden oldukça farklı olur. Balık burcu, romantik ve duygusal bir yapıdayken ikizler burcu kadını, daha sosyal, eğlenceli ve komiktir. Bu nedenle balık burcunun ihtiyaç duyduğu duygusallığını karşılamaz. Balık burcu da ikizler burcunun da sosyal ve eğlence ihtiyaçlarını karşılayamaz.

İkizler Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

İkizler burcu erkeği balık burcu kadını arasında kurulan bu ilişki her zaman riskli bir durumdur. İlk zamanlarda ilişkilerinde hareketlilik olur. Bir süre sonra da balık burcu kadını, ikizler burcu erkeğine ayak uydururken zorlanır. İlişkileri zamanla sıkıcı ve monoton hale gelir. Eğer bir süre sonrasında bu sorunları aşarlar ve evlilik kararı alırlarsa bu süreç içerisinde her zaman mutsuz olurlar. Hepsi bir araya geldiğinde iki tarafta bu ilişkide oldukça yıpranır. Çaba göstermelerine rağmen de aralarında bazı şeyleri toplamaları oldukça zor olacaktır.

İkizler Balık Uyumu Aşk

Balık burcu her zaman ilişkisine sadıktır ve sevgisini sonuna kadar gösterebilir. Romantik bir partner ister fakat ikizler ise romantik kişiliğe uygun bir karakter değildir. İkilinin ne tek ortak noktası da değişken olmalarıdır. İkili, her koşula ve ortama ayak uydururlar. İkizler burcunun sevecen ve neşeli hali, her an enerji düşmeye hazır olan balık burcuna iyi gelebilir. Balık burcu sürekli içine kapanık olduğundan dolayı ikizler burcunun dikkatini çekmeyebilir. Fakat ikili beraber takıldığı zaman, ikizler burcunun içine kapanık balık burcuna iyi gelir. İkili, aşkı ve romantizmi denetimlerken balık burcu da mutluluğu tadar.

İkizler Balık Burcu Cinsel Uyumu

Hassas bir balık burcu, eğlenceli ve vurdumduymaz bir ikizlerin cinsel uyumları oldukça düşüktür. Bazı durumlarda ten uyumlarını sağlayabilirler. Fakat genel olarak umursamazdırlar. Bu iki burç birliktelik yaşarken, ne kadar sorunlu olsalar da yatak uyumunda birbirlerini anlar ve dinlerler. Bu nedenle bir süre sonra cinsel uyumları yükselebilir. Cinsel uyumlarının yükselişe geçmesi, balık burcuna bağlıdır. Balık burcu, ikizler burcunun isteklerini geri çevirirse bu noktada ikizlerden beri geri dönüş almayabilir.

İkizler Balık Burcu Evlilik Uyumu

İkizler ve balık burcu evliliklerinde sıcak bir yuva kurmak adına çaba gösterebilirler. Balık burcu, çocukları sever ve tam olarak ailesine bağlı bir burç olur. Her zaman ailesini dış dünyanın kötülüklerinden korumaya çalışmaktadır. İkizler burcu da yine ailesine düşkündür. Aynı zamanda eğlence düşkünüdürler. Bu sebeple evliliklerinde mutlu olma ihtimalleri de yüksektir. Fakat ikizlerin fazla eğlence isteği, bir süre sonra evliliklerindeki sorumlulukları unutmasına neden olabilir. Bu nedenle ikizler balık burcu uyumu evlilik hayatlarında ortalama bir seviyededir diyebiliriz.

İkizler Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Balık burcu ve ikizler burcu arasındaki uyum bazı durumlarda güçlü bazı durumlarda güçsüz olabilir. Beraber zaman geçirirlerken birbirlerini kırmamaya dikkat ederler ama balık burcu, ikizler burcuna göre daha alıngan bir burçtur. Bu nedenle ikizler burcunun arkadaşlığına ayak uyduramayabilir. İkizler balık burcu uyumu konusunda arkadaşlıklarının yüksek olabilmesi için ikizler burcunun daha anlayışlı olması, balık burcunun da duygusallığını bastırması gerekir. Böylece ikisi birer çok iyi arkadaş olabilirler.

İkizler Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler ve balık burcu birlikte pek iyi anlaşamazlar ve ikizler burcu daha sosyal iken, balık burcu daha alıngan, sakin ve içine dönüktür. Bu iki burcun anlaşmazlık yaşayacakları kesindir. Birbirlerine karşı anlayış göstermeleri gerekir. İkizler burcu harekete enerjiye, değişikliğe ve sohbete ihtiyaç duyar. Evde oturmayı sevmezler ve arkadaşlarıyla gezmeye gitmekten daha fazla hoşlanırlar. Bu nedenle ikizlerin bu hareketliliği balık burcunu yorar.

İkizler balık burcu uyumu konusunda ikili, genel olarak birbirlerini kırmamaya ve üzmemeye dikkat etmelidir. Çünkü hava elementine sahip balık burcu, su elementine sahip olan ikizler burcuyla birbirinden tamamen farklı insanlardır. Bu iki burç birbirlerine uyumlu ve ılımlı yaklaşırlarsa aralarında meydana gelen sorunlara çözüm bulabilirler.

Eğer İkizler Balık Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, mutlaka En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları yazımızı incelemelisiniz.

 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap