İkizler Akrep Burcu Uyumu

Akrep burcu ve ikizler burcu ikilisi, hiçbir zaman klasik bir ilişki olmaz. Oldukça hareketli olan akrep ve ikizler burcu uyumu hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz...

İkizler Akrep Burcu Uyumu

İkizler Akrep Burcu Uyumu

Değişken olan ikizler ve sabit olan akrep burcu, ilişkilerinde anlaşmakta zorlanırlar. İkizler akrep burcu uyumu ise bu anlamda düşük olabilir. Özellikle tutkulu olan akrep burçları, ikizler burcunun dışa dönük yapısı yüzünden hayal kırıklığına uğrar. Akrep burçları, âşık olduğu zaman odak noktası sadece o kişidir. İkizler burcu ise hayatındaki odak noktasını değiştirmez. Çünkü ikizler burcu herkesle aynı şekilde kalır. Akrep burcu, belli etmese de duyguları onu yönetir. İkizleri ise sadece mantık duygusu hareketlendirir. İkizler akrep burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken her şey…

İkizler Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

İlk bakışta, akrep ve ikizler burcu için ortak bir yön bulmak imkansızdır. Bu beraberlikte her iki taraf, birbirlerine bir bilmece gibi gelir. Bu nedenle gizemli şekilde birbirlerine çekilirler. Akrep açısından ikizler burcu son derece zeki bir burçtur. Fakat fazla hafif ve aşırı şeffaf gözükmektedir. Akrep burcu, ikizlere hemen güvenemez ve ikizler açısından akrep burcu, kapalı bir kutu gibi görünür. İkizler burcu, hemen akrep burcuna güvenmez. Tüm bu nedenlerden dolayı beraberlikleri aşk boyutuna ulaşmaz.

İkizler Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu

İkizler kadını akrep erkeği birbirlerine karşı oldukça zıttır. Bu nedenle akrep burcu erkeği ile ikizler kadının ilişkisi, uzun soluklu olacaktır. İkisinin de uzun ilişkiler için uygun olması, yüzeysel ilişkilerden kaçınması da uyumun en büyük nedenidir. Su ve hava burçları, sık sık çatışır ve anlaşamazlar. Fakat akrep burcu erkeğinin baskın karakteriyle uyum sağlarlarsa çok daha mutlu bir çift olabilirler. Her iki burçta ilişkileri kurtarmak adına mücadele ederler. Akrep erkeği ikizler kadını çekimi yakalamaları için ince bir çizgiden geçmeleri gerekir. Akrep erkekleri, âşık oldukları zaman uğruna mücadele verirler. Böylece daha anlamlı olur. İkizler burcu da bu çabayı gördükleri zaman uyumu konusunda yüksek bir başarı elde edebilirler.

İkizler Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep burçları, hayatındaki kişileri her zaman mutlu görmek isterler. Sevdikleri kişiyi mutlu etmek adına sürpriz yapmaya bayılan kişilikleri vardır. Bu durumda, ikizler burcu erkeği, akrep kadınına çok fazla değer verecektir. Akrep kadını ikizler erkeği uyumu yüksek olabilir. Evlendiklerinde veya aynı evde yaşamaya başladıkları zaman da ufak tefek sorunları atlattıklarında yüksek bir uyum elde edebilirler. Akrep burcu kadınları, kurnaz ve sevimli zekâsı olan ikizler burcuna bayılır. Fakat akrep burcunun bağlılığı ikizler burcunda olmayabilir. Bu nedenle ikizler burcu, ilişkisinde sadakatli olmalıdır.

İkizler Akrep Burcu Aşk Uyumu

İkizler akrep aşk uyumu aşk boyutunda kolay bir ikili olmazlar. Akrep açısından ikizler burcu, ortaklaşa konularda destek alacağı birisidir. İkizler burcu açısından da akrebin güçlü enerjisi, iş hayatında destek sağlar. Bu beraberlikte tarafların eşit olarak yan yana durmaları kolay olmaz. İki tarafta birbirlerini kullanırlarsa ancak iş hayatında bir verim yakalarlar. Aşk boyutuna geldikleri zaman, harita arasında uyum görünmüyorsa, bu uyumsuz ve birbirlerini anlamakta zorluk çeken, fakat kısa vadeli bir beraberlik görülebilir.

İkizler Akrep Burcu Cinsel Uyumu

İkizler ve akrep burcu, henüz ilişkinin başında ten uyumu yakalarlarsa bir ömür boyunca devam edebilirler. Akrebin tükenmeyen tutkusu, cinsel hayatlarının farklı ve renkli olmalarını sağlamaktadır. İkizler burcu, akrebe alıştıkça dişiliğini daha fazla gösterir. Bu nedenle zaman içerisinde cinsel uyumları daha yüksek olacaktır. İkizler akrep burcu uyumu açısından baktığımızda bu ikili, cinsel uyumlarında ten uyumunu yakalayabilirler.

İkizler Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Akrep burcunun evine bağlı oluşu, ikizler burcunu en fazla etkileyen şeylerin başında gelir. Akrep burçlarının kendine özgü mizah anlayışı, karizması ve kültür birikimini kendine çeker. Anlayışlı ve özverili olmak ise akrep burcunu etkilemek için oldukça yeterlidir. İkizler burcu, zor sever ve zor bağlanır. Evlenmek, bağlılık hissetmeye başladıkları zaman, en büyük isteklerden biridir. Akrep erkekleri, plansız şekilde hareket etmeyi sevmezler. Aynı zamanda riskte almazlar. Bu sebeple stratejik davranmak ve evlilik için en doğru zamanı beklemek oldukça önemlidir.

İkizler Akrep Burcu Arkadaşlık Uyumu

İkizler akrep uyumu arkadaşlık uyumu, aşk ilişkisine göre daha iyidir. İkili, baş başa görüşmeyi severler. Aynı zamanda sinemaya giderken veya tatile giderken kalabalık bir arkadaş grubuyla hareket etmekten hoşlanmaz. Akrep erkeklerinin iş arkadaşlarına olan ilişkisi mesafeli olmaktadır. İkizler kadını ise hemcinsleriyle anlaşmadığında genelde arkadaşları erkek olmaktadır. Bu nedenle akrep erkeği ve ikizler kadını çok iyi arkadaşlık ilişkisi kurabilirler. İkizler akrep burcu uyumu aşkta iyi olmasa da arkadaşlıkları açısından oldukça yüksektir. Bu çift, oyun, edebiyat ve teknoloji alanlarında ilgileri birbirlerine çekerler. Bu tarz ortak noktalar, anlaşmalarındaki en önemli ve en büyük etkenlerdendir.

İkizler Akrep Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler ve akrep burcu, maddi ve manevi olarak tüm sıkıntılarını birbirleriyle paylaşmalıdırlar. Aynı zamanda her zaman dürüst olmaları gerekir. İkizler burcu, sürekli olarak hediye almaktan hoşlanır. Akrep burcu bu noktada ikizler burcunun huyuna giderse anlaşabilirler. Bunun dışında ikizler burcu, akrep burcuna karşı inat yapmamalıdırlar. Bu tarz davranışlarla birbirlerini sevdiklerini hissettiklerinde ikizler akrep burcu uyumu yüksek olacaktır.

Eğer İkizler Akrep Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse, mutlaka Telefondan Para Kazanma Yolları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap