Gelecek Vaadeden Kripto Projeleri-Lucky Block (LBLOCK)

İlerde kazanç sağlayabilme ihtimali olan kripto projeleri.

Gelecek Vaadeden Kripto Projeleri-Lucky Block (LBLOCK)

Gelecek vaadeden kripto projelerinden birisi de Lucky Block projesi. Şu an için satın alımlara açık vaziyette. Merkeziyetsiz bir güvenli altyapı ile Defi coin projeleri içerisinde umut vaadediyor.

Projenin başlangıç tarihi 2021 yılının son çeyreği. Projenin asıl amacı haksız kazancın ve hilenin önüne geçmek. Kripto yatırımcılarına eşit ve adil bir ortam yaratmak. Projenin whitepaperı'nı özetlemek gerekirse pump ve dumpların önüne geçmek büyük balinaların küçük yatırımcıları yemesini engellemek gibi gözüküyor.

Coin market cap listelemesinde fiyat aralığı 0.01 ve 0.04 cent arasında değişkenlik gösteriyor. Projenin daha da gelişmesi halinde borsa siteleri ve halka güven vermek isteyen yatırım fonları tarafından değerlendirilebileceği de tahmin ediliyor.

Kripto

Bu projenin yatırımcıları kısa vaade de kar etmek amacı ile en yatırım projesi olarak Lucky Block(Lblock) protokolünü görüyor.

Önemle belirtmek isteriz ki sitemizde yayımlanan kripto haberleri hiç bir suretle yatırım tavsiyesi değildir. Mevcut durumu özetleyen ve yeni çıkacak, gelecek vaadeden kripto projeleri hakkında bilgi vermek amacı ile kaleme alınmaktadır. Herkese bol karlı yatırımlar dileriz.

 

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap