Esra Erol Programındaki Fatma Kimdir?

Konumuz Esra Erol programına katılan %50 engelli 19 yaşındaki Fatma.

Esra Erol Programındaki Fatma Kimdir?

ESRA EROL PROGRAMINDAKİ FATMA KİMDİR?

Geçtiğimiz aylarda Melahat Oruç, %50 raporlu engeli olan 19 yaşındaki kızı Fatma’nın kayıp olduğunu belirtmiş ve bulunması için Esra Erol'a başvurmuştu. Engelli kızının bulunması için Esra Erol ve ekibinden yardım isteyen anne Melahat Oruç, "Kızım Kocaeli'nde bir yurtta kalıyordu. Ahmet Kaymaz isimli bir adam kızımı Zonguldak'a kaçırıp, resmi nikâh kıydı.

Kızımın yüzde 45 engeli var. Bir evlilik yürütecek durumu yok. Kızım 4 bin lira maaş alıyor. Maaşı yüzünden evlendi. Adamın çocuğu var, bir de hanımı var, beraber yaşıyorlar" açıklamasını yapmıştı. Fatma'yla ilgili gördü tanıklarından da eşi Ahmet Kaymaz’dan şiddet gördüğüne yönelik ihbarlar gelmişti. 

Fatma ise beraber kaçtığı Ahmet Kaymaz ile nikah kıydıklarını söyleyerek ilk başlarda ailesinin yanına dönmek istemedi sonra da kararını değiştirerek annesiyle birlikte evine geri döndü. Ailesiyle bir süre yaşayan Fatma, tekrardan evden kaçtı. Dini nikahlı eşi Ahmet ve kuması Gülşah ile birlikte aynı evde yaşayan Fatma'nın son halini görenler hayretler içinde kaldı.

Esra Erol Fatma

FATMA BABA EVİNE GERİ DÖNMÜŞTÜ

Anne Melahat Oruç'un iddialarının ardından Fatma, Ahmet Kaymaz ve kaynanası canlı yayına bağlanmıştı. Fatma, kaynanasıyla beraber yaşadığını, dini nikahlı eşin evde kalmadığını ve Ahmet Kaymaz’ın kendi çocuklarına da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı.

Bu bağlantıdan sonra Esra Erol'un daveti üzerine stüdyoya gelen Fatma, evin sorumluluğunu üstlendiğini, Ahmet Kaymaz’ın dini nikahlı eşi olan Gülşah'ın da arada sırada çocuklar için geldiğini söylemişti. Ayrıca Fatma ve Ahmet'le beraber yaşadığını da itiraf etmişti.

Ahmet Kaymaz’ın dini nikahlı eşi olan Gülşah, Ahmet'in kendisine zorla hırsızlık yaptırdığını ve başka bununla beraber başka erkeklere sattığını da söylemişti. Bu anlatılan olayların üzerine Fatma, Ahmet Kaymaz'ı bırakıp ailesinin yanına dönmeye karar vermişti.

TEKRARDAN AHMET KAYMAZ İLE KAÇTI

Resmi nikahlı eşi olan Ahmet ile yeniden kaçan Fatma'nın saçlarını kazıttığı son hali ise izleyicilerin yüreklerini yaktı. 
Fatma'nın ailesinin evine döndükten sonra tekrardan Ahmet ile kaçtığı ortaya çıkmıştı.  Esra Erol, Fatma'nın saçlarının kazıtılmış son halini ekranlara getirdi. Bu olanların üzerine canlı yayına katılan Fatma, saçlarının sorulması sonucunda Ahmet Kaymaz’ın ve kaynanasının beraber kazıdığını itiraf etmişti. Fatma'nın son halini gören Esra Erol ise şaşkınlığını gizleyemedi.

Esra Erol Fatma

ESRA EROL: FATMA’NIN HALİ HİÇ İYİ DEĞİL

Bu konu hakkında bilgi veren Esra Erol, 'Fatma'yı bir şekilde ikna ederek buradan ailesinin yanına gönderdik. O bizim için gerçek anlamda mutlu sondu. Fakat sonra orada durmayıp kadın sığınma evine gidiyor oradan da çıkıp Ahmet'e gidiyor. Fatma'nın son halini birazcık içler acısı. Ahmet'in evindeyken Fatma'nın saçlarını kazımışlar. Şimdi çok şükür ki Fatma ailesinin evine dönmüş' dedi.

FATMA PROGRAMIN KURGU OLDUĞUNU İLERİ SÜRDÜ

Annesi Melahat Oruç’un canlı yayına çıkıp yardım istemesinin ardından tekrardan Esra Erol'un canlı yayınına gelen Fatma, hamile olduğunu ve Ahmet ile beraber yaşamak istediğini söyledi. Saçlarını kazıtan ve son haliyle herkesin yüreklerini ağzına getiren Fatma, geçtiğimiz günlerde Ahmet ile beraber TikTok'ta bir canlı yayın açarak programın kurgu olduğunu bazı şeyleri kendisinin istemeyerek söylediğini ileri sürdü.

DİNİ NİKAHLI EŞ GÜLŞAH AYRILIK KARARI ALMIŞTI

Ahmet'in imam nikahlı eşi olan Gülşah ise zorla hırsızlık yapmaya zorlandığı hatta bu yüzden de sabıkasının olduğunu söylemişti. Ahmet tarafından eve kapatıldığını ileri süren Gülşah ise Fatma ve Ahmet'in yaşadığı olaylardan sonra ayrılmaya karar verdi.

Esra Erol Fatma

FATMA, AHMET VE KUMASI GÜLŞAH İLE AYNI EVDE

Uzun süreden sonra ortaya çıkan son TikTok videosunda Fatma ve Gülşah'ın aynı evde olduğu görüldü ve Gülşah'ın da bir erkekle samimi bir şekilde dans ettiği fark edildi. Videoda bulunan Ahmet Kaymaz’ın, eski eşi olan Gülşah, yeni eşi olan Fatma ve yabancı bir erkekle eğlendiği görüldü. Herkesi şaşkına çeviren bu videolar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Esra Erol Fatma

FATMA VE BEBEĞİ

Geçtiğimiz günlerde Fatma'nın bir kız çocuğu dünyaya getirdiği ortaya çıkmıştı. Esra Erol'da ekibinde çalışan sunucu Caner Toygar, bebeğin doğduktan sonra 1 hafta boyunca yoğun bakımda kaldığını ve şu an sağlık açısından zor bir durumda olduğunu belirtti. Ahmet'in yakını olduğu bilinen bir TikTok kullanıcısı ise %50 engelli Fatma'nın çocuğuyla beraber olan görüntülerini paylaşmıştı.

CANER TOYGAR ÜZÜLEREK AÇIKLADI 

Annesinin yanına gitmeyi bir türlü kabul etmeyen Fatma'nın bebeğiyle ilgili son durumu Esra Erol’un programında Caner Toygar sayesinde paylaştı. 
Esra Erol'un ekibindeki sunuculardan biri olan Caner Toygar açıklamasında şunları söyledi: "Çocuk bir hafta yoğun bakımda kaldı. Annesi çok ısrar etti Ahmet ile kaldı. Çocuk zor durumda çocuk yemek yemiyor, devamlı uyku halinde Fatma annesinin yanına gitmeyi kabul etmiyor. Ama yine gideceğim ve hastaneye çocuğu yatırmak istiyorum."


İlginizi çekebilecek bir diğer yazımız "Mülteci Sorununa Kesin Çözüm"

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap