En İyi Podcastler 2022

Boş vakitlerinizde ne dinlesem diye düşünenlerden misiniz? En İyi Podcastler 2022 listemiz tam da size göre

En İyi Podcastler 2022

En eğlenceli ve en iyi podcastler 2022 ile boş zamanlarınızı değerlendirirken, yolda giderken veya yatağınızda boş boş uzanırken sizleri hem eğlendirecek hem de geliştirecek. Podcast, ilk olarak Apple için yaratılmıştı. Dijital ortam içerisinde taşınabilir ve indirilebilir özellikte bulunan yazılım, zamanla dinlenebilen bir teknoloji haline gelmiştir. Son dönemde popüler olan podcast, özellikle radyo sever kişilerin takip ederek ilgi duyduğu yayınlardır. Podcast'ler, Spotify uygulaması üzerinden yayımlanmaktadır. Uygulamada sevdiğiniz Postcast'lere abone olabilir ve yeni yayınlardan haberdar olabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız en iyi podcastler 2022 listesini sunuyoruz…

En İyi Podcastler 2022

Nilay Örnek – Nasıl Olunur?

Günümüzün sevilen gazeteci ve yazarları arasında bulunan Nilay Örnek, en iyi podcastler listesinde ilk sırada bulunuyor. Nasıl Olunur isimli podcast dosyasında yine her bölümünde farklı bir hikâye anlatıyor. Aynı zamanda her bölümünde farklı ünlü bir konuğu barındırıyor. Meslekleri ile beraber çeşitli konuları üzerinde sohbetleri de bulunmaktadır. Türkiye’de en fazla dinlenen podcastleri arasında bulunan Nasıl Olunur, keyifli bir radyo programı dinlermiş gibi zevk veriyor. Umarız bu Postcast ilginizi çeker ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

En eğlenceli ve en iyi podcastler 2022

Socrates Dergisi – Socrates

Podcast önerileri arasında, Socrates Dergisi tarafından hazırlanan podcast içerikleri, popüler spor dergisi olarak öne çıkıyor. Spor üzerinde konuşulan ve bunun dışında farklı konukları da ağırladıkları bölümleri de bulunuyor. Socrates dergisini okumayı seviyorsanız ve onlar gibi spor dünyasına farklı bir perspektifle bakıyorsanız, bu podcast listesine mutlaka göz atmalısınız. Beyaz futbol gibi bel altı sohbetin döndüğü programlardan sıkıldıysanız, bu yayım tam da size göre.

En İyi Podcastler 2022

Serdar Kuzuloğlu- Zihnimin Kıvrımları

En çok dinlenen podcastler arasında bulunan ve Serdar Kuzuloğlu tarafından seslendirilen Zihnimin Kıvrımları, Türkiye’de en fazla dinleneni olarak belirlendi. Bilim ve teknoloji yazıları ile Türkiye’de öne çıkan Serdar Kuzuloğlu bir gazetecidir. Zihnimin Kıvrımları adlı podcast ise bilgilendirici ve gerçekten keyif veren içerikleri barındırıyor. Serdar Kuzuloğlu, Youtube üzerinde başlattığı serisini podcast olarak başlatmaya karar verdikten sonra her bölümde keyifli bir şekilde yeni bilgilerini paylaşıyor. Genel kültür seviyenizi arttıracak bu Podcast umarız sizin de hoşunuza gider.

En İyi Podcastler 2022

Deniz Özturhan – Olumlu Dünya

Deniz Özturhan, komedyen ve yazar olarak tanınıyor. Hazırlamış olduğu podcast serisinde ise daha pozitif olma ve iyimser bakma adına farklı bir açıdan yaklaşmaktadır. Olumlu Dünya, genel olarak hem farkındalık yaratan hem de oldukça eğlenceli bir podcast olmaktadır. Deniz Özturhan, zaman zaman çeşitli konuklarını da içeriklerinde barındırıyor. Aynı zamanda Spotify en çok dinlenen podcast içerikleri arasında ön sırada.

En İyi Podcastler 2022

Evrim Ağacı- Evrim Ağacı ile Bilime Dair Her Şey

En eğlenceli ve en iyi podcastler 2022 arasında bulunan Evrim Ağacı ekibi, Youtube gibi platformlarda oldukça popüler ve yararlı bilgiler sunan bir ekip. Aynı zamanda Evrim Ağacı tarafından hazırlanan podcast serisi de yine oldukça popüler. 2010 senesinde, Çağrı Mert Bakırcı tarafından kurulan bu markanın amacı, bilimi daha anlaşılabilir bir dille sunmaktır. Evrim Ağacı ekibi, yayınları ve yazılarından sonra podcast serisinde yapmış oldukları bilimsel sohbetleri daha fazla insana ulaştırmıştır. Bu nedenle eğlenerek öğrenmek isteyenler için mükemmel bir podcast

En İyi Podcastler 2022

Tuluğ Özlü – Umarım Annem Dinlemez

Ünlü oyuncu olan Tuluğ Özlü tarafından hazırlanan Umarım Annem Dinlemez, genel olarak cinsellik üzerinde konuşmalar gerçekleştiriyor. Ülkemizde de konuşulması cesaret gerektiren bu konu üzerinden yayın yapıyor olması hem bilgilendirici hem de oldukça dikkat çekici. En komik podcastler arasında da bulunan ve binlerce kişi tarafından dinlenen Umarım Annem Dinlemez podcast, cinsellik sohbetleriyle beraber iddialı bir yayındır.

En İyi Podcastler 2022

Ece Targıt – Yoldayız Geliyor musun?

İnstagram ve Youtube üzerinden meditasyon ve yoga üzerine bilgilerini paylaşan Ece Targıt, uzmanlık alanına yönelik içeriklerini yayınlıyor. Özellikle spiritüel alanlara da yoğunlaşan bu yayında yoga ve meditasyon adına birçok bilgi bulunuyor. En eğlenceli ve en iyi podcastler 2022 listelerinin en popüler olan bu podcasti ile çok şey öğrenmekle kalmayıp, olumlama yaşayabileceksiniz. Dengelenmek, anda kalmak, farkına varmak gibi öğelerine değinen sohbetleri seviyorsanız dinlemenizi öneririz.

Bonus: Barış Özcan'ın podcastleri bilimsel verileri irdelemekte ve yeni gelişmeleri paylaşmakta..

En İyi Podcastler 2022 yazımızı beğendiyseniz, bu yazımız tam da size göre..

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap