BTS’den Hayranlarına Müjde! Yeni Albüm Geliyor

Bts hayranlarını heyecanlandıracak haber..

BTS’den Hayranlarına Müjde! Yeni Albüm Geliyor

BTS

BTS, dünyanın en ünlü K-pop grubu olmaktadır ve uzun bir aranın ardından yeni stüdyo albümleri ile döneceklerini resmen açıkladı. Popüler Kore grubunun albüm adı ve çıkış tarihinin belirlenmesi de hayranlarını heyecanlandırdı. Ünlü K-Pop grubu, BTS albümü ile geri dönüyor. Dünya çapında geniş bir hayran kitlesi bulunan grup milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor.

BTS

BTS Yeni Albümü Belirlendi mi?

Kore’de ve dünya çapında ünlü olan K-Pop grubu olan BTS yeni albüm ismini ‘’Permission To Dance On Stange’’ yaptı. Yedi kişilik olan grup, son Las Vegas konserinde serinin son albüm müjdesini verdi. BTS, konser görüntülerini de 12 saniyelik videosuyla hem yeni albüm adını hem de çıkış tarihini de açıklayarak müjdesini verdi. Dünya çapında 7 milyondan fazla albüm satan BTS, yeni haberleriyle sürekli gündemde kalabiliyor.

BTS, Kurşun Geçirmeziz adını verdikleri ‘’We Are Bulletproof’’ adlı albümlerini 10 Haziran’da çıkaracaklarını söyledi. BTS en son Coldplay ile hazırladıkları ‘’My Universe’’ şarkısını çıkarması ardından yükselişe geçti. En son 2021 Temmuz ayında ‘’Permission to Dance’’ adlı şarkıyı sevenleri ile buluşturdu. Beşinci ve aynı zamanda son stüdyo albümü olan ‘’Be With Life Goes On’’ ise Kasım 2020 tarihinde çıkarttı.

BTS

Başarılı Kore Grubu BTS Nasıl Yükseldi?

Kendilerini BTS ARMY şeklinde adlandırılan Koreli grubun hayranları yeni albüm müjdesine çok sevindi. Grup aynı zamanda çıkışlarının dokuzuncu senesini 13 Haziran’da kutlayacak. Güncel grup üyeleri ise RM (Kim Namjoon), Suga (Min Yoongi), Jim (Kim Seokjin), J-Hope (Jung Hoseok), V (Kim Taehyung), Jimin (Park Jimin) ve Jeon (Jungkook) olmaktadır.

Genel olarak başarılı olan BTS grubunun yükselişi oldukça hızlı oldu. Grup, 2013 tarihinden 2018 tarihine kadar oldukça büyük bir yol kat etti. 6 sene içinde 29 adet müzik videosu yayınladı. Buna ek olarak 22 single yayınladılar. 2018 tarihinden bu yana 53 farklı ödül kazandılar. BTS grubu aynı zamanda binlerce konser performansıyla oldukça iyi iş başarıyor. BTS grubu genel olarak hassas konulara değinen şarkı sözleri ile tanınıyor. Bu nedenle dünya çapında BTS 2022 senesiyle oldukça popüler hale geldiler.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap