Boğa Yengeç Burcu Uyumu

Boğa ve yengeç birbirini tamamlayan ender burçlardan biri! İşte boğa yengeç burcu uyumu konusunda bilmeniz gereken tüm detaylar...

Boğa Yengeç Burcu Uyumu

Yengeç burcunun burçlar dünyasında en iyi anlaştığı burçlardan birisi boğa burçlarıdır. Bu ikili, birbirleri için uygun insanlardır. Boğa yengeç burcu uyumu yüksek olsa da bazı durumlarda anlaşmaları zor olabilir. Yengeç burcu sadıktır ve sevdiklerine yalan söylemekten hoşlanmaz. Bu özelliği, boğa burcu için önemli bir özelliktir. Bir su ve toprak grubu birlikteliği olan boğa ve yengeç burcu ikilisi bir uyum içerisinde olurlar.

Her iki burç, hayatta ne istediğini bilen kararlı bireylerdir. Bu noktada birbirlerini anlamaları zor olmaz. Boğa burcu, lider bir karaktere sahiptir. Onun için yengeç burcundan daha iyi bir partner bulması zor olur. Boğa yengeç burcu uyumu hakkında bilinmesi gereken şeyler…

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Yengeç Burcu Anlaşabilir mi?

Yengeç boğa uyumu yüzdesi yüksektir. Aynı zamanda bu birliktelik, her iki tarafın mutlu olmasını sağlar. Üstelik daha güzel zamanlar geçirmelerini de destekler. Yengeç burcu, güvenebileceği ve yasalanabileceği bir omuz ister. Onun bu aradığı boğa burcunda vardır. Güvenilir ve sevdiğini yarı yolda bırakmayan boğa burcu, yengeç burcu için en iyi partnerler arasındadır. Boğa yengeç burcu uyumu yüksek olabilmesi için iki burcunda dikkat etmesi gereken şeyler vardır. Boğa burcunun tek yapması gereken inisiyatif konusunda yengeç burcuna karışmamasıdır.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını yengeç erkeği uyumu genel olarak yüksektir. Su enerjisinin toprak enerjisiyle uyum halinde olduğu keyifli bir birlikteliği meydana getirir. Yengeç erkeğinin hassasiyeti, boğa kadınının çok hoşuna gider. Boğanın güven veren istikrarlı tutumu, her iki tarafa oldukça iyi gelir. Bu nedenle bu çift, dengeyi bulmakta zorlanmaz. Boğa kadını, yengeç erkeğinin merhamet ve şefkatinden etkilenir. Boğa kadını, kendini güven ve sadakatin kollarına atmayı sever. Bu noktada yengeç burcu, boğanın aradığı sıcak ve huzurlu yuvayı sağlar.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Yengeç Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkekleri, sakin ve ciddi yapılarıyla öne çıkıyor. Aynı zamanda olaylar karşısında sabırlı yapıları olduğundan dolayı, tüm sorunları pratik şekilde çözerler. Yüksek standartta yaşamalarından dolayı yengeç burcunun dikkatini çeker. Yengeç kadını boğa erkeği uyumunun yüksek olması, boğa burcuna bağlıdır. Yengeç burcu kadını kolayca kırılabilmektedir.

Aynı zamanda boğa yengeç burcu uyumu konusunda önemli bir detay vardır. Boğa burcu erkekleri kızdığı zaman yıkıcı bir etki yaratabilir. Eğer bu iki burç bu durumu aşmayı başarırlarsa aralarında uyumu yakalamaları yüksektir. Hem aşk ilişkilerinde hem de arkadaşlık ilişkilerinde kolay kolay zorluk yaşamayan bu ikili, aralarındaki uyumu yakaladıklarında mutlu olurlar.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Yengeç Burcu Aşk Uyumu

Boğa yengeç aşk uyumu güzel gidebilecek bir ilişkidir. Bir boğa burcu olarak sağlamlık ve sabitlik, olmazsa olmaz beklentiler arasındadır. Yengeç burcu buna karşılık verir. Aynı zamanda yengeç burcunu harekete geçirecek öncü bir burçtur. Yengeçler, boğaları her zaman anlar ve şefkatli kolları içerisine alır. Yengeç burcunun sakin ve ağırbaşlı yapısıyla boğa burcu, kendini yengeç burcuna bırakır. Boğa yengeç burcu uyumu genel olarak yüksek bir ilişki yapısı sağlar. Yengeç, duygusal ve romantiktir bu yapısıyla her zaman boğa burcunu kendine çeker.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Yengeç Burcu Cinsel Uyumu

Boğa yengeç burcu uyumu yüksek olduğu kadar cinsellikleri de tatmin edicidir. Boğa burcu, cinsel hayatında ağır fakat sağlam adımlarla ilerler. Dinamik yapısı sayesinde yengeç burcuyla daha iyi bir yatak uyumu yakalarlar. Boğa burcu, cinsel hayatlarında aşırıya kaçabilir. Yengeç burcu için, ten uyumu oldukça önemlidir. Özellikle duygusal yaklaşımlar, yengeç burcu kadınını etkiler. Yengeç burcunun kadının cinsellikle ihtiraslı ve gizemli yönü, aralarında oluşan cinsel uyumu arttıracaktır. Boğa yengeç uyumu ve ilişkisi artış gösterdikçe cinsel uyumları da artış gösterecektir.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Yengeç Burcu Evlilik Uyumu

Boğa yengeç burcu uyumu içerisinde en merak edilen konulardan biri de evlilik uyumudur. Yengeç burçları genel olarak ev hayatlarını severler. Aynı zamanda anaç yapıları vardır. Duygusal olan yengeç kadınları, daha mutlu ve sıcak yuvaya sahip olmayı arzulayacaktır. Boğa burcunun hayalinde ise sıcak bir yuva vardır. Bu iki çift, evlendikleri zaman karşılıklı empati ve anlayışla uyumu yakalarlar. Aksi takdirde zıt özelliklerinden dolayı kolay olmayan bir evlilik süreci onları bekler. Duygusal yoğunlukları dengelenirse aralarında oluşan uyumda bozulmaz.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Yengeç Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa ve yengeç burcu beraber olduğunda birbirlerine destek olur. Arkadaşlık ilişkilerinde uzun vadeli planlarını gerçekleştirebilirler. Boğa yengeç arkadaşlık uyumu yüksek olduğu için birlikte uzun süreli arkadaşlık ilişkisi kurarlar. Boğa için yengeç, son derece uygun bir partnerdir aynı zamanda en iyi arkadaşıdır. Boğa burcu, yengece her zaman güvenir. Bu sebeple her türlü sırrını paylaşabileceği bir yoldaş edinir. Aralarında oluşan bu ortaklık, birbirini harekete geçirir. Özellikle birbirleriyle ortak bir iş içerisine girerlerse başarı kaçınılmaz olur.

Boğa yengeç burcu uyumu

Boğa Yengeç Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa burcu, kıskanç ve inatçı tavrını törpülediği zaman yengeç burcuyla uzun soluklu bir birliktelik yaşar. Yengeç burcu alıngan ve hassastır. Bu sebeple boğa burcu, onlara karşı sevgisini gizlememelidir. Aynı zamanda romantik şekilde sevgilerini ifade etmelilerdir. Yengeç burçları kızdıkları zaman boğa burcuna daha sakin ve olgun tavırla yaklaşmalıdır. Yani yengeç burcunu anlamaya çalışmalı ve sert çıkışlardan kaçınılmalıdır.

Boğa Yengeç Burcu Uyumu yazımızı beğendiyseniz Tembeller İçin Zayıflama Yöntemleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap