Boğa Yay Burcu Uyumu

Topak ve ateş elementi burçlarının bir araya gelmesi çok kolay olmayabilir! İşte boğa yay burcu uyumu hakkında bilmediğiniz tüm gerçekler...

Boğa Yay Burcu Uyumu

Toprak ve ateş elementlerinden olan boğa yay burcu uyumu çok iyi olmayabilir. Boğa açısından, yay burcu anlaşılabilecek bir burç değildir. Yay çok iyi niyetlidir ve kalıcı değerlerin peşinde koşmaz. Kendini yeni maceralara atar. Yay burcunun sürekli hareket etmesi, boğa burcu açısından huzur bozan bir durum olarak görülür. Fakat hem boğa hem de yay burcu zevklerine düşkündür. Boğa yay burcu uyumu hakkındaki her şeyi sizlere açıklıyoruz…

boğa yay burcu uyumu

Boğa Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa ve yay burcunun anlaşabilmesi için birkaç ufak noktaya dikkat edilmesi gerekiyor. Boğa, yay burcu ile iş birliği yaparsa, boğa da ya burcuna huzur sağlarsa işte o zaman daha sağlam bir anlaşma zemini ortaya çıkar. Bu ikili en iyi arkadaşlık seviyesinde uyuşabilirler. Evlilik ve iş hayatında sağlam bir beraberlik adına, her iki tarafta kendisinden fazla fedakârlık etmeye hazır olmalılar. Böylece boğa yay burcu uyumu konusunda yüksek bir oran elde edilebilir.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Boğa burcu kadını ile yay burcu erkeği uyumu mükemmel olabilir. Her ikisi de hareketten ve değişimden hoşlanan kişilerdir. Yay burcu erkeği, bulunduğu yerde çabuk sıkılır. Aynı şekilde boğa burcu kadını da yay burcu erkeğine uyum sağlar. Bu ikili hem çok iyi bir dost hem de çok iyi bir aşk ilişkisi yaşar. Boğa burcu sakin yapıdadır. Fakat yay burcu boğa burcunu hareketlendirir ve geliştirir. Bu nedenle sürekli olarak birbirlerini geliştirirler.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkeği yay kadını uyumu tersine göre biraz farklıdır. Boğa burcuna, yay kadınının iyimser yapısı ve yerinde duramayışı, fazla gelir. Yay kadını, fikirlerine, düşüncelerine ve ideallerine önem verir. Fakat boğanın düşünceleri yay kadınına fazla gelebilir. Yay burcu kadınlarının güzelliği, boğa erkeklerinin dikkatini çeker. Fakat bir süre sonra aradığı güzelliği onda olmadığını fark edebilir. Kısaca boğa yay burcu uyumu içerisinde bu ilişki çok zordur. Yay kadınları sürekli olarak boğa erkeklerini itekler. Boğalar riski sevmez, yaylar ise tam tersi macera ve keşif insanıdır.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Yay Burcu Aşk Uyumu

Boğa ve yay burcunun aşk uyumunda, boğa hükmetmek ister. Fakat yay burcu bu duruma izin vermez. Yay burcuna bir şey yaptırılacaksa mantığına hitap edebilmelidir. Boğa burcu ise bunu zamanla öğrenir. Eğer gerçekten seviyorlarsa deneme ve yanılma yöntemleriyle ilişkilerinde en iyi yöntemi bulurlar. Sahiplenici olan boğa burcunun söylemiş olduğu sözler yay burcuna ters gelse de mantığı açısından hayranlık duyacaktır. Boğalar, ilişkinin temelini atar. Yay burcu da ilişkinin yapı taşlarını sıralar. Böylece boğa yay burcu aşk uyumu yüksek olabilir.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Yay Burcu Cinsel Uyumu

Cinsellik konusunda boğa yay burcu uyumu biraz karışıktır. Yay burcu, genel yapısıyla eğlenceli ve maceracıdır. Bu durumu cinsel hayatına da yansıtır ve boğa burcunu hareketlendirir. Cinsellik, yay burçları için çok önemlidir. Aynı zamanda uçuk kaçık şeyler denemekten hoşlanır. Boğa ve yay cinsellik uyumu bazı durumlarda uyumlu, bazı durumlarda uyumsuz olabilir. Bu durum da tamamen boğa burcuyla alakalıdır. Bunun dışında yayın maceracılığı, ile boğanın hükmetme duygusu da bağdaşmaz.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Yay Burcu Evlilik Uyumu

Toprak grubunun sabit burcu olan boğa ve ateş grubundan olan yay burcunun evliliği de karışıktır. Boğa yay burcu uyumu aşamasında daha ilk başta uyumsuz gözükebilirler. Boğa ise garantici, planlıdır. Evleneceği kişiyi de bu şekilde ister. Fakat yay burcunun ruh hali sürekli değişkendir. Boğa burcunun anı yaşayan hayat tarzı, sabit karakteri de yay burcuna uymaz. Bu nedenle evlilikleri mutsuz olabilir. Eğer boğa burcu yay burcuna ayak uydurur ve hayatın tadını almaya başlarsa evliliklerinde şansları olabilir.

Boğa yay burcu uyumu yüksek olabilmesi için evlenene kadar çok iyi düşünmelilerdir. Eğer bu noktaya gelirlerse mutlu bir yuva kurabilirler. Yay burçları evlendikten hemen sonra çocuk sahibi olmak ister. Boğa burçları da eşlerine çok sadıktır. İkisi de hayatları boyunca huzurlu bir yuva kurabilirler. Bunun için sevgililik dönemlerini çok iyi geçirmeli ve ilişkilerinde kademe atlamaya çalışmalılardır.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa yay arkadaşlık uyumu yüksektir. Çünkü her iki burçta arkadaşlıklarına çok değer verir. Birbirleri ile kurdukları arkadaşlık ilişkilerini daha sonra aşka dönüştürürlerse, ilişkileri daha uzun süreli ve oturaklı olabilir. Birbirlerini tanırlarsa daha çok ısınırlar. Aynı zamanda yay kadını ve boğa erkeği arkadaşlığı, çevre tarafından kıskanılacak ve örnek gösterilecek hale gelir. Bu nedenle boğa ve yay arkadaşlığı en uzun süren arkadaşlıklardan biri olabilir.

boğa yay burcu uyumu

Boğa Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa burçları, özellikler yay burçlarının dış görünüşlerinden hoşlanır. Burç uyumları arasında yay ve boğa burçları çok çelişkilidir. Yay burcu, hayatındaki boğa burcuna sevdiğini sürekli hissettirmelidir. Boğa burçları ise yay burçlarını sahiplenmeli, onları daha fazla anlamaya çalışmalıdır. Bir ilişkiye girdiklerine ilk 3-4 ay çok dikkatli olmalılardır. Bu dönemi sorunsuz şekilde atlatırlarsa sonunda mutlu bir evlilik yapabilirler. Boğalar, kavgacı kişilikleri yüzünden karşı tarafı çileden çıkartabilecektir. Yay burçları ise daha sakin ve uyumludur. Bu durumda boğa burçlarının çok dikkatli olması gerekir.

Eğer Boğa Yay Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, Türk Lirasının Değerli Olduğu Ülkeler 2022 yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap