Boğa Kova Burcu Uyumu

Kova'nın değişikliklere ve yeniliklere olan merakı, tutucu boğalara ters gelebilir! Bilgi küpü olan boğaların kovalara anlatacağı çok şey var. İşte boğa kova burcu uyumu hakkındaki her şey...

Boğa Kova Burcu Uyumu

Sabit burçlardan olan boğa ve kova arasında ciddi inatlaşmalar olsa da bir süre sonra çok iyi bir ilişki yaşayabilirler. Boğa kova burcu uyumu yüksek olabilmesi için, iki burçta kendilerini haklı görmekten vazgeçmeliler. Bir müddet sonra ilişkileri rayına oturduğu zaman daha anlayışlı olabilirler. Boğa burcu daha sakin ve garanti bir yaşam ister.

Kova burcu ise dışa dönüktür. Daha sosyal bir yaşam tarzı yaşar. Bu noktada boğa kova burç uyumu birbirinden farklı olur. Boğa burcu, özgür karakterdeki kova burcuna güvenemez. Aslında kova burcu aşıktır fakat tek sorunu bu sevgisini boğanın istediği şekilde gösterememesidir. Kova burcu ise kendine ayak uydurmak istemeyen boğa burcuna ısınamaz. İşte boğa kova burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar…

Boğa kova burcu uyumu

Boğa Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa ve kova burcunun anlaşabilmesi için ikisinin de sorumluluklarını anlaması gerekir. Yoksa ikisinin ilişkisini yürütmek zor ve sıkıntılı bir süreç olur. Kova burcunun maddiyatçı, soğuk, çekingen yapısı, boğa burcuna zor anlar yaşatır. Kova burcu sürekli olarak dalgın ve kafası başka yerde olabilir. Bu durum da boğa burcu, kova burcunun ilgisiz olduğunu düşünebilir. Boğa, kova burcuna göre daha paylaşımcı ve sıcaktır. Fakat kova da zamanla boğa burcunun özelliklerini alabilir. Böylece boğa kova burcu uyumu yüksek olacaktır.

Boğa kova burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova burcunun uçuk kaçık sıra dışı hayalleri boğa kadınının dikkatini çeker. Kova erkeğinin çevresinde birçok kişi vardır. Bu nedenle boğa kadının da kova burcuna ayak uydurduğu zaman birçok arkadaş edinir. Kova erkeği boğa kadını aşk uyumu ile bu noktada hareketli olur. Bu noktada boğa burcu, ne kadar bu hareketliliği kaldıracağını iyi düşünmelidir. Üstelik kova burcunun tutkularını boğa burcu karşılayamazsa ilişkilerinin son bulmasına neden olabilir.

Boğa Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkeği ve kova burcu kadını için dışarıdan bakıldığında dillere destan bir ilişki olarak yansır. Kova erkeği için, boğa kadınının güzelliği baş döndürücüdür. Fakat zamanla boğa erkeğinin üzerine bir ağırlık çökebilir. Boğa erkekleri zor öfkelenirler fakat öfkelendiklerinde onları kontrol etmek imkansızdır. Bu nedenle kova burcu kadını çok zorlanır. Bunun dışında kova kadının enerjisine ayak uyduran boğa erkeği, aradığı ideal ilişkisini bulur.

Boğa kova burcu uyumu

Boğa Kova Burcu Aşk Uyumu

Boğa ve kova burcunun aşk yaşamaya başlaması ilk aşamada çok zordur. Çünkü ikisi de ortamda birbirlerini kolayca fark etmez. İlişkiye başladıklarında da birbirlerine karşı çok anlayışlı olmalıdırlar. Bu ilişkide boğa burcu, kova burcuna ne yapması gerektiğini söylememelidir. Boğa kova burcu aşk uyumu içerisinde bir boğa, daha uyumlu ve sakindir bu nedenle kova burcuna çok karışmaz. Boğa burcunun sahiplenici ve geleneksel tavrı, kova burcunu rahatsız edebilir. Aynı zamanda boğa burcunun bir aşkta aradığı özellikleri kova burcu karşılayamaz.

Boğa Kova Burcu Cinsel Uyumu

Kova boğa cinsellik uyumu aşk uyumu kadar kötü değildir. Kova burcu, cinsel hayatında oldukça heyecanlıdır. Tek isteği, boğa burcunu memnun etmektir. Çünkü boğa burcunun sadık bir kişiliği vardır. Bu nedenle cinsel uyumunda da yine partnerine sadıktır. Aynı zamanda daha uyumlu şekilde hareket eder. Bu iki burç her ne kadar birbirlerine zıt olsa da yatak uyumu yüksektir. Boğa kova burcu uyumu yatakta yüksek olduğu için ten uyumları ikisini de tatmin edecek şekildedir. Fakat iki burçta yatakta iyi olmak için inatlaşma ve zıtlıkları bir kenara bırakmalıdır.

Boğa Kova Burcu Evlilik Uyumu

Boğa burcu, bilgiye meraklıdır. Kova burcu ise değişikliğe ve yeniliğe meraklı biridir. Bu nedenle ikisi de harika bir evlilik ilişkisi yaşarlar. Her iki burcun evliliklerinde dikkatli olması gerekir. Aksi takdirde evlilik uyumlarını sekteye uğratırlar. Bunun dışında her ikisi de birbirlerine sadık bir çift olarak uyum içerisinde yaşayacaklardır. Özellikle boğa burcunun sahiplenici ve sadık tavrı, kova burcunun da sadık olmasını sağlar. Burç uyumları içerisinde pek anlaşamayan boğa ve kova burcunun evlilik hayatları ise bir süre sonra monoton bir hal alabilir. Bu sebeple iki burcunda ilişkilerini monoton hale getirmemeleri gerekir.

Boğa Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa kova burcu uyumu her ne kadar zıt olsa da ikisi güzel bir arkadaşlık uyumu yakalarlar. Boğa kova arkadaşlık uyumu yüksek olduğu için uzun süreli bir arkadaşlık yaşarlar. Boğa burcu tam bir bilgi canavarıdır. Tüm bildiklerini ise kova burcuna aktarır. Kova burcu, boğa burcunun hayat görüşüne önem verir ve sözünü dinler. Bu sebeple boğa kova burcu uyumu arkadaşlıkları yüksektir. Birlikte uzun seneler boyunca arkadaş olabilir, seneler boyu anlaşabilirler.

Boğa Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa burcu ve kova burcu birbirlerine sadık olurlar. İnatçılıklarını bir yere bırakarak daha iyi davranmaları gerekir. Aksi takdirde iyi bir ilişki sürmeleri imkânsız hale gelir. Çünkü bu iki burç, inatçı bir kişiliye sahiptir. Bu sebeple çabucak birbirlerini üzebilirler. Birbirlerini üzmemek için her ikisi de birbirine saygı göstermelidir. Boğa burcu, sahip olduğu bilgisiyle kova burcunu etkiler. Kova burcu samimi, özgürlüğü seven kişiliğiyle boğa burcunu etkiler. İlerleyen zamanlarda birbirlerinden soğumazlarsa daha iyi boğa kova burcu uyumu yakalayabilirler.

Boğa Kova Burcu Uyumu yazımızı beğendiyseniz Okuyunca Ufkunuzu Açacak 7 Kitap Önerisi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap