Boğa İkizler Burcu Uyumu

Bazı ilişkilerde ne yaparsanız yapın olmaz ya, boğa ve ikizler burcu aşkı da bu gruptadır. İşte boğa ikizler burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar...

Boğa İkizler Burcu Uyumu

Boğa ve ikizler burcunu bir araya getirmek zor olsa da bu beraberlikte birbirlerinden öğrenecekleri çok şey vardır. Boğa ikizler burcu uyumu ile tarafların haritaları arasında destek verici unsurlar varsa işler daha kolay hale gelir. İkizler burcuna göre boğa burcu, ağırkanlıdır. Aynı zamanda boğa burcunun fazla ekonomik yapısından dolayı, durumlar zorlaşabilir. Bu nedenle ikili arasında yaklaşım farkları oldukça çoktur aynı zamanda büyük problemleri de vardır. Boğa ikizler burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar…

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa İkizler Burcu Anlaşabilir mi?

Genel olarak yan yana olan burçları bir araya getirmek zordur. Boğa ve ikizlerin beraberliklerinde birbirlerine öğretecekleri birçok şey vardır. Bu beraberliğin ilk aşaması zordur. Eğer iki tarafın haritası arasında diğer destek verici unsurlar bulunursa durum kolaylaşır. İkizler burcuna göre boğa burcu, ağırkanlıdır. Fazla ekonomik havasından dolayı can sıkıcı ve aşırı gerçekçi olabilir. Boğa burcu ise ikizleri fazla güvenilmez ve oynak bulur. Bu sebeple ikili arasında büyük problem yaklaşım farkı vardır.

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını İkizler Burcu Erkeği Uyumu

İkizler erkeği boğa kadını uyumu ve beraberliklerinde en önemli unsur güvendir. Bu nedenle beraberliklerinde önemli soru işaretleri meydana gelir. Boğa burcu için güven, elle tutulan ve gözle görülen şeylerden biridir. Fakat ikizler tamamen farklı bir platformda, düşünceler dünyasında kalır. Bu beraberlik aşk düzeyindeyken isteneni vermekten uzak olur. Boğa burcunun tutucu yapısı, ikizler için kâbus olabilir.

Özellikle ikizler burcu erkeği, boğa burcu kadınının güvenini kazanabilmek adına çok dikkatli olmalıdır. Boğa kadını ikizler erkeğini nasıl etkiler baktığımızda, boğanın durağan hali, ikizler erkeğini olumsuz etkileyebilir. Boğanın sabit düşünmesi, ikizlerin değişken yapısına uymayabilir. Bir süre sonra ikisi birbirinden sıkılmaya başlar.

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği İkizler Burcu Kadını Uyumu

İkizler kadını için boğa erkeğini çözmek çok zor değildir. Boğa burcu erkeği ikizler kadını uyumu bu noktada zorlayıcı olmayabilir. Bunun yanı sıra ikizler burcu kadını, boğa burcu erkeğini çok fazla zorlamamalıdır. Çünkü güven ve sadakat içerisinde yerini bırakmayan sadık boğa erkekler, zaman içerisinde monoton hale gelebilir. Bu sebeple ikizler kadını için bu durum oldukça can sıkıcı durumlar arasındadır.

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa İkizler Burcu Aşk Uyumu

Boğa ikizler aşk uyumu her anlamda zıt ilişkilerden biridir. Boğa burcu toprak grubundandır, ikizler burcu ise hava grubundadır. Boğanın sabit değerleri, ikizlerin değişken yapısıyla bağdaşmaz. İkizler burcunun neşeli ve esprili zekâsı boğa burcunu zorlar. Fakat bir anlamda ikizler burcu, boğa burcunu eğlendirir ve güldürür. Boğa burcu için ikizler burcuyla beraber olmak, büyük bir keyif sağlar. Çok geçmeden tehlike çanları çaldığında gerçek tüm çıplaklığı ile ortaya çıkar. Boğa burcunun sabit düşünmesi, onun değişken yapısının anlaması mümkün değildir. Üstelik ikizler burcu da boğa kadar ateşli çıkmaz.

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa İkizler Burcu Cinsel Uyumu

Boğa burcu, cinsellik ilişkisinde fazlasıyla tutkuludur. Boğa ikizler cinsellik uyumu ise boğa burcu için ters tepebilir. Çünkü aynı yoğunluğu ikizler burcundan da bekler. İkilinin cinsel uyumu ortalamadır ve cinsellik boğa burcunun olmazsa olmazları arasındayken, ikizler için ikinci ve üçüncü planda olacaktır. Boğa ikizler burcu uyumu ise bu noktada zorlayıcıdır. Boğa erkekleri, birçok durumda kendini ikizler burcuna ifade edemez. İkizler burcu da tam olarak boğa burcunun isteklerini anlamaz. Boğa ikizler burcu uyumu ne kadar kötüyse cinsel ilişkilerinde de kötüdür.

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa İkizler Burcu Evlilik Uyumu

İkizler burcu evlenmek için hayatları boyunca doğru kişileri bekler. Evlilik onlar için önemli bir kurumdur. Boğa erkekleri ise şüpheci bir kişiliğe sahiplerdir. Bu nedenle evliliklerine mesafeli bakarlar. Aynı zamanda bu burçlar garanticidir. Boğa ikizler burcu uyumu içinde birkaç püf noktaya dikkat edilmelidir. Çünkü ikisinin de evleneceği kişiden emin olması zaman alabilecektir. İkili evlendiği zaman, mutlu bir aile hayatı olur. Fakat bunun için karşılıklı saygıyı elde bırakmamaları gerekir. Aynı zamanda birbirlerine karşı her zaman nazik olmalılardır. Kısaca boğa ikizler burcu evlilik uyumu kapsamında bir düşünceleri varsa, ilk aşamada çok net olmalıdırlar.

Boğa İkizler Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa ikizler arkadaşlık uyumu da aşk uyumu gibi durağan ve olumsuz ilerler. İkizler burcu konuşkan ve pozitif bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda hayatına yeni insan alma konusunda çok seçicidir. Bu sebeple az ama öz insanlarla konuşma taraftarındadır. Boğa burçları, hemcinsleriyle plan yaparak toplanmayı severler. Boğa ikizler burcu uyumu ve arkadaşlığı ilişkileri kadar kötü olabilir. Bu ikilinin arkadaşlıkları, birbirini tanıdıkça aşka dönüşür. Önce arkadaş olurlar. Sonrasında sevimli olan boğa erkeği ve ikizler kadını birbirlerini çok iyi tanırlarsa, olgun bir ilişki yaşamaya başlarlar. Fakat bu sürece çok dikkat etmeleri gerekir.

Boğa ikizler burcu uyumu

Boğa İkizler Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İkizler burcu kendine özgü bir havası olan, orijinal karakterleri seven biridir. Onu etkilemek isteyen burçların giyim zevki ve mizah anlayışı olmalıdır. Boğa burcu ise kendi ayakları üzerinde durabilen, özgür ruhlu kişilerden etkilenir İki tarafta en az kendileri kadar güçlü karakterlerden hoşlanırlar. Boğa ikizler burcu uyumu konusunda her iki birey, birbirine sabırla yaklaşmalıdır. Boğa burcu, ikizler burcuyla takılırken agresif davranışlarına son vermelidir. Çünkü ikizler, sevgi gösterisinden çok nezakete önem verir. İkizler burcu ise hayatındaki boğa burcunun özel olduğunu ona hissettirmelidir.

Eğer Boğa İkizler Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, Daha İyi Fotoğraf Nasıl Çekilir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap