Boğa Boğa Burcu Uyumu

Bu iki burcun ilişkisinde hem güzellikler hem de zıtlıklar oluşabilir! Aşkın temsili olan bu iki burç anlaşırlar mı? İşte boğa boğa burcu uyumu konusunda bilinmesi gereken tüm detaylar...

Boğa Boğa Burcu Uyumu

Toprak ve toprak grubuna mensup olan bu iki burç hem çalışkan hem de uyumludur. Boğa boğa burcu uyumu yüksek olmasının nedeni, ikisinin de aynı özellikte olmasıdır. Boğa burçları, sadık, evine bağlı, inatçı ve bir o kadar tutkulu kişilerdir. Boğa burcunun en önemli özelliği, tüm toprak burçlarıyla iyi anlaşmasıdır. İkisi de ne istediğini bilen, beklentileri yüksek ve benzer karakterlere sahip olmalarından dolayı, harika ve romantik bir ilişki yaşarlar. Boğa boğa burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar…

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Boğa Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa burçları birlikte oldukları zaman romantik ve harika bir ilişki yaşayabilirler. Boğa boğa burcu uyumu konusunda ilişkilerinde tek sorun yüksek egolarıdır. Bu durum kavga nedeni olabilir. Aynı zamanda her iki tarafın inatçı olması, olayları içinden çıkılmaz bir hale getirir. Bu açıdan bireylerin dikkatli olmalarında yarar vardır. İki Venüs burcunun birbirleriyle uyumu hiç zor değildir. İkisinin de tensel olarak hazları, cinsellikten zevk almaları ilişkilerini keyifli hale getirir. Fakat ilişkilerinde bir dönem sabit kalabilirler.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Boğa erkeği boğa kadınına aşık olursa kusursuza yakın bir aşk uyumu olabilir. Sevgili olduklarında hemen hemen hiçbir sorun yaşamazlar. Boğa kadınları, sessiz ve sakin özelliğiyle hakimiyet kurmayı severler. Erkeklerini de memnun etmeyi seveceklerdir. Boğa boğa burcu uyumu konusunda özellikle evlilik aşamasında dikkatli olmaları gerekir. İnatçılıklarından dolayı çıkan sorunları yenmek için birlikte çaba sarf etmeleri gerekir.

Eğer boğa burcu kadınları erkekleri bir araya gelirse heyecan ve tutkuyu gözlemleme kaçınılmaz hale gelir. Her ikisi de kıskanç olduklarından dolayı birbirlerinin özgürlüklerini kısıtlamak isterler. Bu durumda çiftlerin birbirine vereceği güvenle aşılacak duygular arasındadır. Tutkulu bir sevgiyi gözlemlerken sakinlik ve huzur, evliliklerinde başrolü oynarlar.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Boğa Burcu Kadını Uyumu

Boğa burçlarının ilişkisinde hem zıtlıklar hem de güzellikler oluşabilir. Boğa kadını boğa erkeği uyumu konusunda zıtlıklar oluşsa da ikisi de kendi fikrinin haklı olduğunu savunur. Tutkulu bir âşık olabilirler fakat sakin olan iki karakterde huzur ön plana çıkacaktır.

Hayatları boyunca acele etmek yerine her şeyi zamanı geldiğinde yapmak isterler. Evlendiklerinde ise finansal zekalarından dolayı iki tarafta çalışarak maddi güçlerini arttırabilirler. Boğa burçlarının güvenilir olması, kültürel aktivite düşkünü olması sayesinde birlikte çok iyi vakit geçirirler. Kısaca boğa boğa burcu uyumu yüksek olduğu için erkek ve kadın uyumu da genel olarak olumludur.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Boğa Burcu Aşk Uyumu

Boğa burçlarının aşk uyumunda inatçı ve olumsuz yapılarından dolayı daha tutucu bir yapı sergilerler. Boğa boğa aşk uyumu ise bu noktada sallantıda olabilir. Eğer ilk aşamada anlaşırlarsa, güçlü kalpleri ilişkileri için sürekli çarpar durur. İkisinin de birbiriyle oyun oynama lüksü bulunmaz. Romantizmlerinde bile yaşamlarından fazla uzaklaşmazlar. Aynı zamanda duygularını herkesten daha gerçekçi yaşayabilirler. Ruhlarında hep hayatı coşkuyla karşılarlar.

Sevgili kişilerle güçlü bir aile bağı oluşturmak adına yaptıkları mücadeleyi sürekli kazanırlar. Boğa boğa burcu uyumu ise bu noktada onlar için oldukça önemlidir. İki burcunda yoğun duyguları ve arzuları vardır. İkisi de birbiri için her şeyi yaparlar. Bu nedenle uyumu tutturdukları zaman uzun süreli bir beraberlik içerisine girebilirler.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Boğa Burcu Cinsel Uyumu

Boğa burçları için dış görünüş ve cinsellik oldukça önemlidir. Boğa ve boğa burcunun cinsel uyumu ise bu noktada yüksektir. Çiftler, birbirlerine vereceği güvenle her duyguyu aşabilirler. Boğaların kendini ispatlama yolu olarak gördükleri cinsel yaşantısı, temizliğe ve bakıma önem veren boğa kadını için yatak uyumu etkili olur. Boğa burcu, tutkulu bir ten uyumuyla seneler boyunca heyecanı koruyan burçlardan biridir.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Boğa Burcu Evlilik Uyumu

Boğa burçlarının yaşama zevkleri, rahatlarına çok düşkün olmaları, iki burcun ortak özellikleri arasındadır. İkisi de ev konforunu önemserler. Aynı zamanda ev hayatına düşkün burçlardır. Bu sebeple beraber keyifli bir birliktelik yaşarlar. Boğa boğa burcu evlilik uyumu konusunda ev hayatlarının sıkıcı bir hal almaması adına, ikisi de hareketli olmalıdır. Birbirlerine duygularını açık dille belirtirlerse sıkı bir dostluk kurabilirler. Aynı zamanda evliliklerinde hem arkadaş hem ilişki yaşayabilirler. Bu noktada birbirlerini kötü etkilemeleri de söz konusu değildir.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Boğa Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa boğa arkadaşlığı kapsamında birbirlerini kolay şekilde etkilerler. Beraber olduklarında konuşacak çok fazla şey bulurlar. Her iki bireyde açık sözlü olduğundan dolayı birbirleriyle ilişki kurmakta zorluk çekmezler. Aynı zamanda bu iki burç, çok iyi birer arkadaş olabilme özellikleriyle birbirlerini etkiler. Boğa boğa burcu uyumu ne kadar iyiyse arkadaşlık uyumları bir o kadar iyidir. Birlikte uzun uzun sohbet ederler ve en zor anlarında bile beraber olabilirler. Bu nedenle boğa ve boğa arkadaşlığı oldukça iyidir.

Boğa boğa burcu uyumu

Boğa Boğa Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa ve boğa burcunun gurur ve inadını tetikleyen davranışlardan uzak durmaları gerekir. Böylece birlikte uzun süreli romantik bir ilişki yaşamaya başlayabilirler. İkisinin birbirini etkilemesi hiç zor olmaz. Aynı zamanda bir ortam içerisinde birbirlerini çok iyi şekilde anlayabilirler. Boğa burçları, sürekli olarak kendilerini geliştirmeyi seven insanlardır. Aynı zamanda sevdikleriyle baş başa olmak isterler. Bu nedenle iki boğa burcu her zaman birbirlerini çok iyi etkiler ve çok iyi anlaşırlar.

Boğa Boğa Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse, Telefondan Para Kazanma Yolları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap