Boğa Başak Burcu Uyumu

İki toprak elementi bir araya geliyor! Boğalar açısından ideal eş başaklar mı? İşte boğa başak burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar...

Boğa Başak Burcu Uyumu

İşte birbirlerini anlayan iki kişi bir arada. Boğa başak burcu uyumu yüksek olduğu kadar tutkulu da. İkisi de derin duygulara sahiplerdir ve kolayca tatmin olmazlar. Her şeyin en iyisini isterler. Boğa burcu, eleştiriyi sever ve dilini sivri kullanır. Aynı özellik başak burcunda da vardır. Toprak grubunun sakin ve sabırlı olan bu burçlar birbirlerini tamamlarlar. Hemen hemen aynı hayat görünüşüne sahip olan bu burçlar, aşkında huzur ve sevgiyi ararlar. İşte boğa başak burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar…

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Başak ve boğanın ortak özellikleri açısından birçok uyumlu noktaya sahiptir. Hemen hemen aynı hayat görünüşü olan bu iki karakter uyumlu ilişkilerini yaşarlar. Boğa, aşkında huzur ve sevgiyi ararken, başak burcu onun ihtiyaçlarını tamamlar. Başak burcu, güvenilir ve sadık bir partner ister. Boğanın sadakati, başak burcunu kalbinden vurur. Mantık ve duygu karmaşası yaşayan boğa ve başak burcu, anlaşabilir Fakat yine de bazı durumlarda isteklerine kavuşmada zorlanırlar. İki burçta idealleri için yaşarlar. İstemeseler de ön yargılı olmaktan kendilerini almazlar. Beraber oldukları kişi sürekli olarak mükemmel görünmek ister. Bu nedenle birbirlerini bezdirebilirler.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği Uyumu

Boğa kadını ve başak erkeleri toprak grubudur. Bu nedenle birbirlerine istemsizce çekilebilirler. İlk zamanlarda bazı sorunlar yaşasalar da bu sorunlar kısa sürede çözülecek cinsten olabilir. Başak kadını ve boğa erkeği uyumu yüksektir ve anlaşmamaları için herhangi bir sebep yoktur. Boğa başak uyumu açısından baktığımızda yüksek olması normaldir. Çünkü boğa kadını ve başak erkeği evde vakit geçirmeyi sever. İkisi de gereksiz para harcamaktan kaçınır. Boğa kadınları için sadakat ve dürüstlük çok önemlidir. Bir kere bile şüphe duyulursa her şeyi bitirmeye yeter. Başak erkeleri de kadınlarına sadık olurlar. Bu nedenle iki burç huzur ve uyum ile yaşamaya devam ederler.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Uyumu

Başak kadını boğa erkeği birbirlerini çok iyi tamamlayan burçlar arasındadır. Başak erkeklerinin pratik zekâsı ve mantığı, boğa kadının kararlılığı, azmi ve sabrı eklendiğinde hayatın gerçekleriyle kolayca baş edebilirler. Boğa başak burcu uyumu olasıdır. Çünkü ikisi de çok çalışkandır. Bu nedenle birbirlerini her zaman desteklerler. Birbirlerini mutlu ettiklerinden dolayı iki burçta hep mutlu olur. İki burç, bedeni ve ruhu temsil eden toprak grubundan olduğu için fiziksel olarak kolayca etkilenirler.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Başak Burcu Aşk Uyumu

Boğa başak uyumu söz konusu olduğu zaman mantık daha ön plandadır. İki bireyde ilişkilerindeki kötü noktaları gözden geçirdikleri zaman farklı kişiliklerinden kaynaklı sorunları aşmalılar. Eğer iki burcunda olumsuz yanları, olumlu yanına baskın çıkarsa, bu durum zorlu bir ilişki haline gelir. Boğa başak burcu uyumu konusunda ikisinin de birbirlerinde beğendikleri özellik olumlu yansır. Özellikle boğa burcu, başağı çok beğenir. Çünkü onu dikkatli ve düşünceli bulur. Başak çok yumuşak ruhludur. Bu sebeple boğa burcunu kendine geçer. Aynı zamanda en ufak anlaşmazlıkları bile hemen çözüme kavuşturabilirler.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Başak Burcu Cinsel Uyumu

Boğa başak cinsellik uyumu çok yüksektir. Çünkü fiziksel olarak birbirlerini çok iyi tamamlarlar. Başak burcu yatak odasında çok iyidir. Çekingen tavırları vardır ama boğa burcunun istikrarlı ve tutkulu yapısı sayesinde kendilerini rahat hissederek tüm fantezilerini gerçekleştirebilirler. Boğa başak burcu uyumu içerisinde cinsel hayatlarında çok dikkat etmelidirler. İki bireyinde ne istediği konusunda dürüst ve açık olmalıdır. Böylece ne istediklerine daha kolay ulaşarak tatmin olurlar. Özellikle boğa burcu, açık açık konuşmalı ve zorlamadan belirtmelidir. Başak burçları da boğanın isteklerine karşı istekli görünmelidir.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Başak Burcu Evlilik Uyumu

Boğa ve başak burcu evlendikleri zaman evde vakit geçirmeyi tercih ederler. Evlenirlerse ömür boyu beraber olabileceklerdir. Çünkü ikisi de aynı oranda hayatın zorluklarına göğüs gerer. Çocuklarına bağlı olurlar. Boğa burcunun hayatın güzellikleri ve keyfine düşkün olması, başak burcunun gerçekçi yapısına ters gelir. Boğa başak burcu uyumu olarak iyi bir eşleşme olabilir. Bu durum, başak burcunun boğanın rahat yapısına ne kadar ilgili olduğuna göre değişir. Genel olarak hissetmiş olduğu kaygıları dengeleyen bir boğa, başak burcuna güven ve rahatlık verir.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Başak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Başak ve boğa arkadaşlık uyumu genel olarak iyidir. Best kanka olamazlar ama aralarında birbirine yardımcı olan, kaliteli sohbet geçen bir ilişki olabilir. Her ikisi de toprak elementinden olduğu için birbirlerini kolay şekilde anlarlar. Boğa burçları açısından, başak burcu akılcı ve yaratıcılığını pratik hale dönüştürür. Aynı zamanda aramış oldukları muhafazakarlığı da bulacakları ideal bir partner haline gelirler. Başak burçları, boğaların yaratıcı alanlarını harekete geçirir. İlham kaynağı sağlar. Bu arada başak burçları daha huzursuz ve endişeli yapıda olduklarından dolayı boğada güven ve dayanıklılık bulurlar.

Boğa başak burcu uyumu

Boğa Başak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

İki burçta birbirlerine güven veren, huzurlu, yavaş, sakin ve aşırı sahiplenicilerdir. İkisi de dayanıklıdır ve uzun vadeli düşünür. İkisinin arasında kıskançlık söz konusu olabilir. Kolay ve hassas şekilde yara alan bu ikili, aşklarında son derece fizikseldirler. Boğa başak burcu uyumu söz konusu olduğu zaman ikisi de düzeni ve titizlikle çığır açarlar. Bu ikili, tam olarak birbirleriyle mükemmel bir ilişki için yaratılmıştırlar.

Eğer Boğa Başak Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, 5 Farklı Tavuklu Salata Tarifi yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap