Boğa Balık Burcu Uyumu

Boğa ve balık burcu uyumu nasıldır? Boğa ve balık arkadaş olabilir mi? Boğa balık burcu uyumu konusunda merak ettiklerinizi sizlere anlatıyoruz...

Boğa Balık Burcu Uyumu

Hem boğa hem de balık burcu birbirlerine aşkla bağlı çiftlerdir. Boğa balık burcu uyumu yüksek olması olasıdır. Her ikisi de sevgiyi her zaman hissetmek ister. Boğa burcu için balık burcu enerjisi çok iyi gelir. Boğa burcunun enerjisi de balık burcuna iyi gelir. Boğa burcu, sevdiği kişilere her zaman özverilidir. Balık burcunun duygularını besler. Balık burcu ise sevgi dolu ve romantik enerjisiyle, boğa burcunun duygularına karşılık verir. Boğa burcunun sabit fikirli olması, balık burcunun değişken ruh hali, zaman zaman sorunlara yol açar. Geleceğe dönük ve planlı olan boğa burçları net fikirlerle karşılaşmazlarsa değişken balık burcuyla anlaşamayabilirler. Boğa balık burcu uyumu konusunda bilinmesi gereken tüm detaylar…

Boğa balık burcu uyumu

Boğa Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa ve balık burçları aralarındaki farklılıkları çözerlerse daha uzun soluklu bir ilişki yaşarlar. Bu nedenle boğa balık burcu uyumu yüksek olabilir. Eğer ilişki yaşarlarsa evliliğe yatkın bir çift olurlar. Balık burcunun sosyal yapısı ve kültürel aktiviteleri sayesinde boğa burcu kendini geliştirir. Boğaların maddiyatçı yapısından dolayı balık burcunu en pahalı restoranlara götürmek ister. Balık burçları ise boğa burcunun yarattığı farklılıklardan dolayı daha mutlu hale gelir.

Boğa balık burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Toprak ve su elementlerinin ilişkileri birbirini her zaman besler. Balık erkeği boğa kadını uyumu hassas olacaktır. Boğa burcunun sabit oluşu, balık erkeğinin değişkenliğine iyi gelecektir. Çünkü onlara ekstra dayanıklılık ve ekstra duyarlılık katmaktadır. Balık burcunun cazibesi, boğa burcunu bir mıknatıs gibi kendine çeker. Fakat zaman zaman belirsiz durumlar ilişkiyi sonlandıracaktır. Bunun dışında ikisinin ortak, yaratıcı ve sanatsal zevkleri bir araya geldiğinde harika bir ilişki yaşamaya başlayabilirler.

Boğa balık burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkeğinin sakin yapısı ve verdiği huzur, balık kadının ruhuna iyi gelir. Fakat materyalist yönlerini, keyiflerini önde tutar. Kendi rahatlarından dolayı para harcamayı severler. Fakat balık burcunun bunu kaldırması pek kolay olmayabilir. İki kişi birbirlerine manevi ve maddi anlamda destek sağlarlarsa uyumları yükselir. Boğa balık burcu uyumu konusunda, boğa erkeği ve balık kadınının ilişkileri, birbirlerini besleyen bir ilişki modeli haline gelebilir. Bunun dışında balık kadını boğa erkeği cinsellik uyumu da oldukça yüksektir. Bu nedenle ikisi de birbirine düşkün hale gelir.

Boğa balık burcu uyumu

Boğa Balık Burcu Aşk Uyumu

Balık ve boğa burcu özellikleri bir araya geldiği zaman mutluluk duyacakları bir beraberlik meydana getirirler. Toprak ve su elementinden olan bu burçlar, birbirlerine destek olurlar. Boğa burçları ve balık burçları hassas, yaratıcı ve iyi niyetlidirler. Boğa balık burcu uyumu yüksek olmasının nedeni de balık burcunun baskınlığıdır. Balık burçları açısından, güvenilirlik oldukça önemlidir. Bu sebeple aşk uyumu da yüksek olmaya başlayacaktır. Boğa burcunun güvenilirliği, balık burcuna cazip gelir. Bu nedenle her iki burcunda birbirlerine ihtiyacı vardır. Birbirlerini sürekli olarak beslerler.

Boğa balık burcu uyumu

Boğa Balık Burcu Cinsel Uyumu

Balık burçları, karşı cinsi sevdiklerinde çok içten ve sevecen olurlar. Aynı zamanda cinsel hayatlarında kendilerini tamamen duygusallığa bırakabilirler. Boğa balık cinsel uyum içerisinde de yüksek uyum yakalamaları hızlıdır. Boğa burçları aşka çok bağlıdır ve ömürleri boyunca gerçek aşkının peşinden koşarlar. Sevdikleri ve âşık olduklarında, karşı tarafa her şeyden çok değer verirler. Cinsellik konusunda da çok fazla iddialıdır. Özellikle boğa burcu erkekleri çok tutkuludur ve sadece gerçekten âşık olduğu kadınlara karşı çok tutkuludur. Bunun için cinsel ilişkilerinde tatminkâr ve arzuludur. Bu sebeple âşık olduğu balık burcuyla cinsellik uyumu yüksektir.

boğa balık uyumu

Boğa Balık Burcu Evlilik Uyumu

Boğa balık burcu evlilik uyumu aşk ilişkilerinde olduğu gibi yüksektir. Balık burcu duygusal ve sakin yapılıdır. Aynı zamanda merhametlidirler. Özellikle tüm ilişkilerinde fedakârlık yapabilir. Balık burcu ise ailesi ve sevdiklerini yanında tutmak için elinden ne geliyorsa yapar. Boğa burcu, evlilik sorunlarında hemen hemen her şeyin üstesinden gelir. Sevdikleri kişileri her zaman el üzerinde taşır. İlişkilerinde olduğu gibi evliliklerinde de çok uysaldır. Bu nedenle balık burcuyla benzer yönleri vardır ve evlilik hayatlarında uyumlu olmayı yakalar.

Boğa Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Duygusallığı ile tanınan balık burcu ve inatçılığıyla bilinen boğa burcu erkekleri arasındaki uyum, olumlu ilerler. Fakat boğa erkeği balık kadını arkadaşlığı bazı durumlarda iyi ilerlemez. Özellikle balık burcunun alınganlığı, boğa burcunun tahammülsüzlüğüne iyi gelmez. Boğa balık burcu uyumu konusunda hem toprak hem de su birbirlerine destek olan elementler arasındadır. Bazı durumlarda balık, hassas, yaratıcı ve iyi niyetlidir. Balık açısından da boğa, tam olarak sağlam ve güvenebileceği istikrarlı bir kişi olarak görülmektedir. Bu sebeple her ikisinin de birbirlerine ihtiyacı vardır. Birbirlerini beslerler ve bu nedenle arkadaşlık uyumları sürekli artış gösterir.

Boğa Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa ve balık burcu, beraber olmaya yatkındır. Balıkların sosyal yapısı ve kültürel aktivitelerine daha hızlı bir şekilde giriş yapılabilir. Boğa burcu ise maddiyatçı bir yapıya sahiptir. Yine de birbirlerini çok fazla mutlu ederler. Boğa balık burcu uyumu tam olarak birbirlerini eğlendiren ve birbirine bağlı bir ilişkinin temellerini atmış olurlar. Balık burcunun, boğa burcuna karşı sürekli bir beklentisi yoktur. Boğa ve balık burcu, eksik yönlerini tamamlarlarsa daha iyi bir ilişki, evlilik veya arkadaşlık yaşayabilirler.

Eğer Boğa Balık Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse, Marvel Karakterleri Güç Sıralaması içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap