Boğa Aslan Burcu Uyumu

Boğa ile aslan burcu anlaşabilir mi? Boğa ve aslanın arkadaşlık uyumu nasıldır? İşte boğa aslan burcu uyumu hakkında bilmeniz gereken tüm detaylar...

Boğa Aslan Burcu Uyumu

Ateş ve toprak grubunda yer alan boğa ve aslan burcu uyumu ilk etapta zor olabilir. Boğa aslan burcu uyumu konusunda arasında sevgi yakalanırsa mükemmel bir uyum söz konusu olur. Bu iki burcun hayattan beklentisi tamamen aynıdır. Kültürel aktivitelere katılmak, şık bir restoranda yemek yemek, ilginç partilere katılmak, güzel bir eve sahip olmak gibi ince detaylardan zevk alırlar. Aslan burcu, huzurlu ortamlarda olmayı severler. Boğa burçları ise bu anlamda aslan burcunu mutlu eder. Her iki burçta seksüel yönden arzuludur. Fakat zaman zaman aslan burcunun bencilliği ön plana çıkar. İşte boğa aslan burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar…

Boğa aslan burcu uyumu

Boğa Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Burçların anlaşabilmeleri için birkaç püf noktaya dikkat etmesi gerekir. Öncelikle aslan burçlarının inatçılığını bırakması gerekir. Boğa burçları ise kibrini dışarıya yansıtmamalıdır. Bireyler ilişkilerine üçüncü bir kişiyi sokmazlarsa çok iyi şekilde anlaşabileceklerdir. Eğer ikisi de kendinden emin olurlarsa, tutkulu ve düzeyli bir ilişki yaşamaya başlayabilirler. Birbirlerini anlamayı başardıklarında evliliğe giderler. Bu şekilde adım adım ilerleyecek ve benzerlikleriyle ilişkilerini uzun ömürlü hale getireceklerdir.

Boğa aslan burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Bu ikili ilişkilerini ağırdan almak isterler. Fakat zaman geçirdikçe birbirlerinden o kadar farklı olmadıklarını görürler. Aslan burcu erkekleri ve boğa burcu kadınları da ön yargılarından arınırlarsa ilişkilerinde aramış oldukları istikrara daha kolay şekilde ulaşabilirler. Bu durum için de çevrelerindeki kişilerin söylediklerini dinlememeleri gerekir. Aksi halde, farklı kişilerin etkisinde kalarak ilişkilerine kendi elleri ile zarar verme ihtimalleri daha yüksek olur.

Boğa aslan burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkeği ve aslan kadını uyumu oldukça yüksektir. Çünkü boğa erkeği ve aslan kadının birbiriyle benzerliği vardır. Bu ikili, lüks bir restoranda yemek yerken karşılaşabilirler. Aslan burcu kadını ve boğa burcu erkeği birbirini çok iyi anlar. İkisinin de seçkin olan zevkleri, tanımış olduğumuz aslan burcunu etkiler. Boğa burcu, aslan burcuyla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Boğa aslan burcu uyumu konusunda ikisi de düzenli bir birliktelik yaratırlar. Bu nedenle birçok astrolog tarafından uyumu yüksek bir çift olarak tanımlanırlar.

Boğa aslan burcu uyumu

Boğa Aslan Burcu Aşk Uyumu

Aslan ve boğa ilişkisi için net bir şey söylemek zor. Boğa aslan aşk uyumu yüksektir dense de ikisi de lider özellikli gururlu burçlardır. Bir araya geldiklerinde birbirlerini çok iyi anlarlar. Çok kötü de anlaşabilirler. Fakat aslan ve boğa burcu için uyumsuz bir çift diyemeyiz. İki burçta hareketli, girişken ve neşeli bir yapıda olduğu için birbirlerini tavlarlar.

Boğa, aslan burcunu tavlar, aslan da ilişkide zincirleri elinde tutar. Çünkü kendisini bu şekilde güvende hisseder. Bu durum onun için oldukça önemlidir. Fakat aynı olayı boğa burcu için söylemek yanlış değildir. Bu sebeple boğa aslan burcu uyumu pamuk ipliğine bağlıdır. Bunun dışında hayatın güzelliklerinden zevk alan bu ikili, beraber çok iyi ve çok kaliteli zaman geçireceklerdir.

Boğa Aslan Burcu Cinsel Uyumu

Aslan boğa cinsellik uyumu anlamında, iki burcunda ilişkileri ikinci plandadır diyebiliriz. Boğa burçları, tutkusu sayesinde aslan burcunu bir kere daha kendine aşık edebilir. Kısa zaman içerisinde, aşklarında yakaladıkları enerji ve yatak uyumu yakalarlar. Bu sayede birbirlerini daha çok benimser ve severler. Bireyler âşık oldukları zaman çok tutkulu bir ilişki yaşarlar. Boğa aslan burcu uyumu içinde cinsellik, bu çiftte ön plana çıkabilecektir. Fakat işler yolunda gitmezse aslan burcunun agresif yapısı her şeyi bozabilir. Bu sebeple cinsellik yaşamlarında çok dikkat etmelidirler.

boğa aslan burç uyumu

Boğa Aslan Burcu Evlilik Uyumu

Boğa burçları kadınının hayatta en fazla korktuğu şeylerin başında sevdiği kişileri kaybetme korkusu gelir. İki kişide güçlü ve kararlı kişiliği arkasında korkularını saklar. Bu korkular zaman içerisinde gün yüzüne çıkabilir. Bireyler bağlılık hissettiği erkekleri kaybetmek istemez. Bu nedenle gün geçtikçe evliliklerine daha sıcak bakabilirler.

Boğa aslan burcu uyumu yüksek olur fakat aslan burcu, evlenmek konusunda hem maddi hem de manevi anlamda şartlarının olgunlaşmasını beklerler. İki burçta gösterişten çok hazzetmez. Bu sebeple sade bir nikah veya düğünle evlilik yoluna girerler. İlerleyen senelerde, çocuk sahibi oldukları zaman daha mutlu bir çift haline gelebilirler.

Boğa Aslan Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa aslan arkadaşlık uyumu konusunda bu ikili ilişkilerinde vefalıdırlar. Aynı zamanda çocukluk arkadaşlarıyla da irtibatını koparmazlar. Görüştükleri insanlar fazla olsa da içinden sadece birkaçına tamamen güvenecektirler. Boğa burçları arkadaşlıklarına önem verir. En büyük sırdaşı ve dostunun ise hayatının çok iyi olmasını ister. Bu sebeple normal arkadaşları ile paylaşamadıkları birçok şeyi sevgilisine anlatabilir. Bu nedenle hem arkadaş hem de sevgili olabilirler. İyi bir dert ortağı olan aslan burçları, birçok konuda sevgilisini teselli eder. Yanında olduğunu her fırsatta ise hissettirirler.

Boğa Aslan Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa burçları, sevgilisinin veya arkadaşının ruhunu okşamayı bilirler. Aynı zamanda iki burçta birbirlerinin ruhunu okşamayı bilmelidir. Aslan burcu, ne olursa olsun nezaketi hiçbir zaman tedbiri elden bırakmazlar. Bu çiftler öncelikle karakter ve zekaya bakarlar. Dış güzellikleri ise birbirlerinde etkilendikleri en son detay olur. Bu nedenle boğa aslan burcu uyumu içerisinde birbirlerini olumlu şekilde etkilerler.

Boğa Aslan Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse, mutlaka İnterneti Hızlandırmanın Yolları yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap