Boğa Akrep Burcu Uyumu

Boğa ve akrep burcunun arasındaki uyumun neden yüksek olduğunu öğrenmek ister misiniz? İşte boğa akrep burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar...

Boğa Akrep Burcu Uyumu

Boğa akrep burcu uyumu diğer burçlara göre oldukça yüksek. Boğa ile akrep, yan yana geldiği zaman tutkulu bir âşık olabilir. Bunun dışında sağlam bir dostlukta kurabilirler. Aslında akrep ve boğa burcu, karakter olarak birbirinden çok zıttır. Akrep burcu daha akıllı, tutkulu, duygusal ve açık sözlüdür. Boğa burcunun zarif ve pozitif yapısıyla birbirlerini dengelemeleri gerekir. Böylece bir ömür boyu beraber olabilirler. Boğa akrep burcu uyumu konusunda iki burç, daha iyi bir mutluluk için, birbirlerine karşı olan kıskançlığı azaltmalıdır. İşte boğa akrep burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar...

Boğa akrep burcu uyumu

Boğa Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Boğa akrep çekimi oldukça yüksektir. Çünkü boğa akrep burcu uyumu da oldukça iyidir ve anlaşabilirler. Boğa burcu, akrep burcuna sevgisini gösterdikçe, içine dönük ve sessiz akrep burcunu pozitif bir karaktere dönüştürür. Boğa akrep burcu uyumu konusunda ise çok dikkat edilmelidir. Akrep burcunun da boğa burcunu sahiplenmesi ve koruması, boğa burcunun hoşuna gider. Bu hareketler, boğa burcunun aradığı güven duygusunu sağlar. Eğer bu iki burçtan biri, şüpheye düşerse o zaman durumlar tamamen değişir.

Boğa akrep burcu uyumu

Boğa Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep erkeği ve boğa kadınları, burç yönünden tamamlanan burçlardır. Akrep erkekleri, boğa kadınlarına deli gibi âşık olabilir. Her iki burçta hayatında cinsellik ve aşka önem verir. Aynı ten uyumuna sahip olan bu burçlar, aynı özelliklere sahiplerdir. Bu sebeple boğa kadını akrep erkeği uyumu konusunda anlaşmaları, birbirlerini tamamlamaları da normaldir. Eğer akrep burcu, boğa kadınında aramış olduğu güveni, huzuru, bağlılığı, sadakati bulursa her daim boğa kadının yanında olacaktır.

Boğa akrep burcu uyumu

Boğa Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını Uyumu

Boğa erkekleri ve akrep kadınları arasında mükemmel bir aşk başlar. Bu iki burç evcimen yapıdadır. Bu aşkı kısa süreliğine evliliğe götürebilirler. Hem boğa hem de akrep burcu kadınları sabırsız ve isteklerine düşkünlerdir. Bu sebeple iki burcun arasında bir aşk başladığında bu aşka engel olmak oldukça zor olabilir. İki burcun arasında bazı şartlar sağlanırsa mükemmel bir sevgi bağı oluşur. Özellikle akrep burcunun inatçı yapısı da göz ardı edilirse, sevgi uyumu çok daha fazla olacaktır. Boğa akrep burcu uyumu yüksek olmasının yanı sıra düşüğe doğru gitmesi pamuk ipliğine bağlıdır diyebiliriz.

Boğa akrep burcu uyumu

Boğa Akrep Burcu Aşk Uyumu

Birbirlerine zıt olan boğa ve akrep burcu, ne kadar farklı olurlarsa olsunlar, âşık olduklarında uzun süreli beraberlikleri olur. Bu nedenle akrep boğa aşk uyumu oldukça yüksektir. İlk başta anlaşamayacaklarını düşünebilirler. Çünkü boğa burcu ve akrep burcu kendinden ödün vermez. İkisi de sabit fikirlidir ve kimse kimseye uymaz. Zaman geçtikçe birbirlerinin eksikliklerini tamamladıklarını fark ederler. Böylece ikilinin ilişkisi daha iyi bir hal alır.

Birbirlerine oldukça zıt olan bu burçlar, ne kadar farklı olurlarsa olsun, âşık olduklarında uzun süreli bir beraberlik yaşayabilirler. Boğa akrep burcu uyumu sırasında, ilişkinin başlarında anlaşamayacaklarını düşünseler de birbirlerinin eksikliklerini tamamladıklarında aradıkları güveni bulacaklardır.

Boğa akrep burcu uyumu

Boğa Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burçları genellikle hareketleri ve hisleriyle hareket edebilir. Akrep boğa cinsellik uyumunda hisler daha fazla ön planda olur. Bu iki özellikten dolayı boğa ve akrep burçlarının arasında ise cinsel çekim oldukça güçlü olabilir. Özellikle yatak uyumuna bakıldığı zaman oldukça yüksektir. Bu nedenle iki burçta yataktan çıkmak istemezler. Akrep burçları keyfine düşkün olduğundan dolayı kadını mutlu etmeyi sevecektir. Bu sebeple ten uyumuna da elinden geldiğince dikkat eder. Tüm olumsuz konular bir yana, iki burçta cinsel uyum yönünden en uyumlu çiftler olarak kabul edilir.

Boğa akrep burcu uyumu

Boğa Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Boğa ve akrep burçları yapı olarak bağımsız bir karakter gibi görünür. Fakat özlerinde evcimen yapıdadırlar. Film izlemeyi, yemek yapmayı ve aynı zamanda hobilerini ortaya çıkarmayı sever. Bu özelliklerden dolayı birbirlerine uyumu olan boğa ve akrep erkekleri evliliklerinde uyumlu çiftlerdir. İlişkilerine aşkla başladıklarında mutlaka evlilikle sonuçlanabilir. Akrep burçları evliliğe uzak gibi görünseler de aslında içten içe evliliklerine karşı özlem duyarlar. Bu nedenle boğa ve akrep burcunun evlilik uyumu oldukça yüksektir.

Boğa Akrep Burcu Arkadaşlık Uyumu

Boğa ve akrep arkadaş uyumu da yine oldukça yüksektir. İkisi de ortak özelliklere sahiptir ve aynı zamanda iyi anlaşmalarını da sağlar. Akrep burçlarının inatçı yapısı ve boğa kadının baskın hali, bir uyum içerisindedir. Bazı konularda tartışmalar çıkabilir. Bu tarz bir durumda akrep burçlarının girişken yapısı, iletişim konusunda sorunları çözmek adına yeterli olur. Bu nedenle boğa akrep burcunun arkadaşlık uyumu oldukça yüksektir. İki burcun arkadaşlık durumunun bozulması basit nedenlerden dolayı olabilir. Eğer iki burçtan biri ego savaşı içerisine girerse arkadaşlıkları bozulabilir.

Boğa Akrep Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Boğa ve akrep erkeği, ilişkilerde baskın olmak istemez. Bu sebeple akrep boğa burç uyumları konusunda tek sorun budur. Eğer boğa burcu bu ilişkiyi sürdürmek isterse, baskın karakterini bir nebze azaltır. Boğa burçları sıkıntıya gelmez. Bu nedenle akrep burcu, kıskanç yapısını azaltmaya başlamalıdır. Boğa ve akrep burcu, birbirlerini etkileme konusunda oldukça başarılıdır. Çünkü boğa burçları kendinden emin ve ihtiraslıdır. Aynı zamanda akrep burçları da bu özellikleri sever. Ten uyumunda zevklerinin güçlü olması, her iki burcu birbirine çeker. Bu açıdan boğa ve akrep burçlarının birbirinden etkilenmemesi imkansızdır.

Eğer Boğa Akrep Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse Doğanın İnsana Etkisi Nedir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap