Baştan Çıkarmanın 8 Kolay Yolu

Karşı cinsi etkilemek için yapılacak/yapılması gereken şeyler.

Baştan Çıkarmanın 8 Kolay Yolu

Diyelim hayalleriniz gerçek oldu. Yıllardır beklediğiniz adam, bir partide karşınıza çıkmış. Üstelik yalnız ve etrafı şahane kadınlarla dolu... Onu her an, içlerinden birine kaptırabilirsiniz. Öyleyse artık silahlarımızı kuşanma zamanı. Bakalım, elimizde neler var? Baştan çıkarmanın 7 kolay yolu…

Kadın Resmi

1. Duruşunuz Vitrininizdir

Mümkün olduğunca dik durmaya çalışın. Karnınızı içeri çekin. Ayak parmaklarınızı ona doğru çevirmelisiniz. Bu, ondan hoşlandığınızın en güçlü işareti olacaktır. Vücut dili uzmanları böyle söylüyorlar. Konuşurken kendinizi bütünüyle ona endeksleyin. Sürekli hareket halinde olmak itici gelecektir. Bu yüzden daha sakin ve rahat davranışlar sergileyin.

Kadın Resmi

2. Yürüyüşünüz Kadınsı Olsun

Ayaklarınızı çok daha güzel gösterecek topuklu ayakkabılar giyin. Her kadının dolabında bu tarz şeyler mutlaka vardır. Hafif adımlarla ve kadınsı bir edayla yürüyün. Vücudunuzdaki tüm kıvrımlarının dans ettiğini hissedin. Bütün bunları yaparken vücudunuzun dik duruşunu koruyun. Kıvrak ama yavaş hareket etmelisiniz.  

Kadın Resmi

3. Buğulu Bir Sesle Konuşun

Tatlı ve buğulu, uzmanların yatak odası sesi dedikleri bir ses tonuyla konuşmak, baştan çıkarmanın en kolay yoludur. Bu onu çok çabuk etkiniz altına girmesini sağlayacaktır. Konuşurken, onu anladığınızın mesajını vermelisiniz. Onun ilgi duyduğu konuları keşfedip bu konulardan bahsederek çekim alanınıza girmesini sağlayın. Konuşurken, hafif hafif, cinselliği çağrıştıran şeyler söyleyebilirsiniz. Bunu tatlı tatlı gülümseyerek yapın. Ama dozunu iyi ayarlamak gerekir. Çok abartırsanız, basit kadın imajı çizmiş olursunuz.

Kadın Resmi

4. Saçlar Kadının En Güçlü Silahıdır

Saçlarınız hafif dağınık kalsın. Fırçayla doğal görünümlü dalgalar oluşturun. Düz saçtan çok daha etkili olacaktır. Canlı durmasını sağlamak istiyorsanız serumla şekillendirebilirsiniz. Küçük okşama hareketleri yaparak, saçınızla oynayın. Bunu parmağınıza dolayarak yapmayın. Çocuksu görünürsünüz.

Kadın Resmi

5. Koku Kadının İmzasıdır

Teninizle uyum sağlayacak, size özel, kalıcı bir parfüm belirlemelisiniz. Kokunuz her zaman sizi hatırlatmalı. Her banyodan sonra, bir tas suyun içine bu parfümden damlatıp, başınızdan aşağı dökebilirsiniz. Böylece onu, kokunuzla uzun süre etki altında tutmuş olursunuz. Ten uyuşmazlığı dediğimiz şeyin altında yatan konu da, aslında koku uyuşmazlığıdır.

Kadın Resmi

6. Yakın Davranın

Gülümseyerek dinleyin. Erkekler, karşılarında iyi bir dinleyici ararlar. Konuşurken göz temasını koruyun. Ara sıra utangaç bir ifadeyle gözlerinizi kaçırmayı da unutmayın. Ona değer verdiğinizi hissettirin. Omuzlarının genişliğinden, karnının düzlüğünden bahsedin. İçindeki çocuğa hitap etmeniz, son derece etkili bir yöntemdir.

Kadın Resmi

7. Hafifçe Dokunun

Omzuna hafifçe bir şeyleri silkmeye çalışırmış gibi dokunun. Bu dokunuşu efsaneleştirmek için ellerinizi bir dizi bakımdan geçirmeyi ihmal etmeyin. Böylece gözlerini sizden alamayacaktır.

Kadın Resmi

8. Kendinize Dokunun

Ara sıra elinizi boynunuz ve göğüsleriniz arasındaki bölgeye götürüp dokunun. Bu davranış, gizli bir davet içerir. Şarap kadehinin uçlarına belli belirsiz dokunmak da aynı etkiyi bıraktığı için onu baştan çıkarmanın bir başka yoludur.Çünkü cinselliği çağrıştırır.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap