Başak Yay Burcu Uyumu

Başak ve yay burcunun beraberliğinin nasıl gelişeceği asla kestirilemez. İşte başak ve yay burcu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Başak Yay Burcu Uyumu

Başak Yay Burcu Uyumu

Başak ve yay burçları birbirlerinden tamamen farklı yapıdadır. Özellikle olaylara yaklaşımları da farklıdır. Beklenmedik şekilde olumlu veya oldukça zor sonuçlarda beraberinde gelebilir. Başak burçları için yay burçları, enerjik, iyimser ve geniş düşünebilen özelliktedir. Bu özellikler ise başak burcunda yoktur. Yay burçları, birçok zaman detaylara gitmeden de bir olay hakkında öngörümde bulunabilir ve anlamak isteyebilir. Yay burcu iyi bir felsefe yapar. Fakat başak burcu ise pratik, yönelik aynı zamanda fazlasıyla eleştirel bir burçtur. Başak yay burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Başak Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Başak burçları için yaylar, gerçekten sahip olmak isteyecekleri özellikleri gösterirler. Yay burcunun enerjik hali, olaylar hakkındaki öngörüleri, başaklar için ilgi çekicidir. Yay burçları iyi bir felsefe yapar. Fakat başak burcuna yönelik eleştirel havası, yayın sınırlarını zorlar. Benzer şekilde başak burcu da yayın fazla yayılan ve sorumsuzluğa kaçan tutumundan şikâyet eder. Kısaca başak yay burcu uyumu konusunda net bir yaklaşımda bulunmak mümkün değildir. İkilinin aşk ilişkisinde, başaklar yay burçlarını ayakları yere basan birisi olarak kabul eder.  Bu noktada güven kaybı da meydana gelebilir. Garip bir beraberliktir ve ne olacağını kestirmek de oldukça zordur.

Başak Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Başak kadını fazlasıyla nazik ve kibardır, yay erkeğinin bazı hareketleri onları incitir. Hatta patavatsızlıklarının nedeninden bile zaman zaman başları belaya girecektir. Zaman içerisinde yay burcunun kötü niyetli olmadığı anlaşıldığında ilişkileri uzun süreli ve huzurlu duruma gelebilir. İkilinin uyumu yakalayabilmesi adına sabırlı olması gerekir. Eğer iki burç birbirine sabırlı olursa ilişkileri fazlasıyla güzel gidecektir. Fakat bazı sorunlar, bu ilişkinin bitmesini an meselesi durumuna getirir. Örnek olarak başak burcunun alıngan olduğu zamanlarda yay erkekleri çok dikkatli olmalıdır.

Başak Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Başak ve yay bir araya geldiğinde ortaya mükemmel bir akıl patlaması çıkar. Her ikisi de akıllarının verdiği nimetleri sonuna kadar kullanacaklardır. Saatler boyu süren tartışmalarıyla pes etmeyi bilmeyen bir ilişkidir. Bunun dışında başak erkeklerinin ayrıntıcılığı, yay kadınının canını sıkar. Yay kadını öfkesini yenemediğinde başak burcunu bırakabilir. Bu noktada başak erkekleri akıl savaşlarını bırakmalı, paylaşmayı öğrenmelidir. Böylece denemeye değer bir ilişki meydana gelecektir.

Başak Yay Burcu Uyumu Aşk

Başak ve yay burcu birbirlerini tamamlar ve çok iyi anlaşırlar. Öncelikle çok iyi iki dosttur ve ardından mükemmel bir ikili olacaklardır. Başak burcu güven ve sadakate ihtiyaç duyar. Yay burcu onun gözünü bir nebze korkutabilir. Fakat kişisel özgürlüklere müdahale edilmezse, yay bunun karşılığını ilişkisine sahip çıkarak verir. İkisi de romantik ve arzuludur. Başak burcu ve yay burcu ilişkilerinde her iki taraf bağımsız olduğu için birini bile uzun bir ilişkide tutabilmek oldukça zordur.

Başak Yay Burcu Cinsel Uyumu

Başak burcu ve yay burcunun birbirleriyle arasındaki ten uyumu, birbirlerini tatmin etmeye yönelik olur. Başak burçlarının partnerine karşı talepkâr olması, yatak uyumunu bozan bir durumdur. Başak burçları genellikle detaycı ve özverilidir. Bu noktada yay burcunun çekinmesine yol açabilir. Bu nedenle başak yay burcu uyumu cinsel hayatları ilk aşamada bir tık sorunlu olabilir.

Başak Yay Burcu Evlilik Uyumu

Başak ve yay burçlarının evlenmesi, ikili için bir eğitim zamanı gibi düşünülür. Bu noktada başak ve yay burçları evlilik aşamasında emin adımlar atmalıdırlar. İkisinin de sorumluluk duygusu ön plana çıkar. Garantici olan başak burcu ile yaşayan yay burcu, evlilik hayatında zorlanabilir. Başak burcu evlilik hayatında planlı ve nettir. Yay burcu da hayatın getirdiklerine göre kendisini yönlendirmek ister. Yay burcunun pozitif olması da buradan gelecektir. Evliliklerinde kötü ihtimallere takılarak enerjisini düşürmek istemez. Fakat başak burcu, evlilik konusunda emin olmak ister. Yay burcu evliliğin sorumluluk getireceğini ve kısıtlanacağını düşünür. Bu nedenle ilk çekinen kişi yay burcu olacaktır.

Başak Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Başak yay burcu uyumu arkadaşlık ilişkilerinde bir denge bulmaları zordur. Yay burcu sürekli hareketli olduğu için başak burcuna ayak uyduramaz. Başak burcu eğlenmeyi sevse de yay burcunun hareketliliği ona fazla gelecektir. İkili, arkadaşlıklarını dengede tutabilmek adına ortak yönlerini bulmalıdır. İkili ortak yönlerini keşfettiği zaman mükemmel bir uyum yakalarlar. Böylece uzun süreli bir arkadaşlık ilişkisi de yaşayabilirler. Özellikle yay burcu, başak burcundan zaman zaman önemli hayat dersi alır. Böylece arkadaşlık uyumları konusunda fayda görebilir.

Başak Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Başak yay burcu uyumu yüksek olabilmesi için ikisinin önemli fedakarlıklar yapmalıdır. Bu fedakarlıklardan biri de başak burcu için geçerlidir. Başağın güvene olan tutkusu ve iş aşkından feragat etmesi ve yay burcunun aktivitelerine katılması gerekir. Yay burcu da başak burcunu sosyal hayatında çok fazla zorlamamalıdır. Genellikle başak ve yay burcu, günlük hayatta yaşadığı üzüntü, öfke, stres ve mutluluk gibi durumlarda birbirlerine baskı oluşturmamalıdır. Tüm bu şartlar sağlanırsa başak yay burcu uyumu oldukça yüksek olacaktır.

Başak Yay Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, Hayatınızı Değiştirecek Filmler yazısına da göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap