Başak Terazi Burcu Uyumu

Elementi toprak olan başak ve hava grubunda yer alan terazi burcu, uyumu kısa sürede yakalayabilecektir. İşte başak terazi burcu uyumu hakkındaki tüm detaylar...

Başak Terazi Burcu Uyumu

Başak Terazi Burcu Uyumu

Başak ve terazi burcunun ortak noktaları azdır. Başak burçları kişilik özellikleri sayesinde terazi burçlarının ilgisini çekmeyi başarmaktadır. Terazi burçları renkli kişilikleriyle başak için eğlenceli bir partnerlerdir. İki tarafta saf güzellikleri, adiliği ve dengeyi severler. Aynı zamanda dış görünüşleriyle gurur duyacaklardır. Başak terazi uyumu ve ilişkilerinde birbirlerini tamamlarlar. Genel olarak bu ikili, neyin doğru olduğunu ve neyin yanlış olduğunu bilirler. Bu nedenle heyecan verici bir ilişki yaşamazlar. İlişkileri sıkıcı rutin bir hava içerisine girebilir. Başak terazi burcu uyumu genel olarak ortalamadır. İşte başak terazi burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Başak Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Başak ve terazi burcu, çok farklı karakterde iki burçtur. Yan yana olan bu burçlar birbirlerinin eksikliklerini kolaylıkla görürler. Birbirlerine birçok şeyi öğreteceklerdir. Bu beraberliklerinde terazi burçları daha dışadönük, sosyal yaşama kolay alışan tiplerdir. Teraziler boş zamanlarını tembelliğe harcamaz, sürekli bir yerlerde olmak ister. Bu beraberlikte terazi ve başak burcu sosyal olmayı öğrenebildiği sürece daha anlayışlı ve gelişen yapıda olacaklardır. Aşk hayatlarında ise bu beraberlikte destekleyici ögeler bulunmuyorsa oldukça zorlu geçer.

Başak Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Başak kadını, terazi erkeğine göre değildir. Para konusunda ve sosyal yaşamda onunla anlaşabilse de anlaşamadıkları noktalar olacaktır. Terazi burcu da başak gibi dostluklara düşkündür. Çevresinde arkadaşları olsun isterler. Bunun yanı sıra onlarla uzun süren sohbetleri olabilir. Yine de terazi ve başak burcu birbirlerini net bir şekilde anlamaz. Başak burcu, duygulardan çok mantıkla ilgilidir. Terazi de akılcı, duyarlıdır. Birbirlerine kendini anlatmaktan yorulabilir, daha fazla güç harcamak istemediklerinden dolayı ilişkileri zorlanabilir.

Başak Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını Uyumu

Başak erkekleri, detaylara önem verir aynı zamanda titizliği, eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşımı, kaygıları ve endişeleriyle konfor alanlarını dağıtabilirler. Fakat çalışkanlıkları ve beceriklilikleri her anlamda terazi kadınlarının hoşuna gider. Çünkü başak burcu, terazi kadının ayaklarını yere basmasını sağlar. Bu noktada terazi kadınları, ilişkiye başlamadan önce emin olmalıdır. Çünkü başak erkeğinin diken üzerinde duruşu, terazi kadınına uymayabilir. Hatta zaman içerisinde rahatsız edici bir hal almaya başlayabilir. Bunca emek ve çalışkanlığa anlam vermek, bir süre sonra zorlaşacaktır.

Başak Terazi Burcu Uyumu Aşk

Toprak grubunda olan başak burcu, hava grubunda ve özgürlüğüne düşkün terazi burcunun anlaşmaları ilk aşamada zor olabilir. Terazi burcu, hayatın güzelliklerine odaklıdır. Başak burçları ise tam zıttı karakterdedir. Başak burçlarının sorumluluk duyguları fazladır. Bu nedenle hayatın bu kadar keyifli olmadığına dair eleştiri yağmuruna tutabilir. Terazi burcu aşkın burcudur ve her zaman karşı taraftan bu duyguyu hissetmelidir. Fakat başak burçları ilişkilerinde mantıklarıyla hareket eder. İçinde sinmediği ufak şeylerde bile hemen eleştirmeye başlar. Bu durum, terazi için olumsuz bir davranış olarak görülecektir.

Başak Terazi Burcu Cinsel Uyumu

Hem başak hem de terazi burcunun libidosu yüksektir. İlişkilerinin başında yakaladıkları ten uyumu, zamanla artış göstererek devam eder. Bu noktada cinsel hayatları ne kadar mutlu ve renkliyse o kadar uzun bir ilişki yaşarlar. Yani başak terazi uyumu genellikle cinsel birlikteliklerinde sağladığı uyuma göre değişiklik göstermektedir.

Başak Terazi Burcu Evlilik Uyumu

Terazi burcu için aile, evlilik, sadakat ve güven kutsaldır. İdeal eş tanımına uymayan kişilerle evlenmek istemezler. Başak burçları içinde aynıdır yine de özgürlüklerine müdahale etmeyen kişilerle beraber olmak isterler. Çiftlerin evlilik yaşamı kavga ve gürültüden uzaktır. Anlaşmadıkları konularda fikir birliği sağlamaları gerekir. Aksi takdirde o konuyu tekrardan açmaları mümkün değildir. Başaklar çocuk sahibi oldukları zaman durulurlar. Bu noktada eşlerine daha çok bağlılık göstereceklerdir. Bu nedenle başak terazi burcu uyumu evliliklerinde genellikle yüksektir diyebiliriz.

Başak Terazi Burcu Arkadaşlık Uyumu

İki burcunda arkadaşlıkları sürekli olarak bilgi birikimlerini birbirleriyle paylaşarak ilerler. Özellikle edebiyat ve kültür konuları daha fazla konuşulur. Beraber sinemaya gitmeyi, müze gezmeyi severler. Aynı zamanda okuyarak beğendikleri kitapları ve filmleri birbirlerine tavsiye ederler. Hem başak hem de terazi burcu, bu tarz konuları konuşmadıkları kişiler ile arkadaşlık yapmazlar. İki tarafta duygularını yoğun olarak yaşadığı için ayrıldıktan sonrasında da arkadaş kalmaları mümkün değildir. Teraziler zaman zaman duygusal krizler yaşar. Bu noktada güvendikleri başak burçlarına karşı açılmakta çekinmezler.

Başak Terazi Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Başak burçları, partnerinin çekici ve zarif olmasından etkilenir. Terazi burcun hayattaki kişinin alçak gönüllü ve zekasından etkilenir. Çiftler birbirlerinin yaşam alanlarına müdahalede bulunmadıkları ve özgürlüklerini kısıtlamadıkları sürece, birbirlerine saygılı davrandıklarında sevgilerinde herhangi bir azalma görülmez. İkili, yan yana geldiklerinde partnerlerini mutlu etmek adına ellerinden geleni yapacaklardır. Sonuçta ilişkilerinin alma ve verme dengesi bozulabilir.

İkili, bir araya geldiklerinde ömür boyu aşıklar olmak yerine, platonik âşık olarak kalacaklardır. Genellikle başak terazi burcu uyumu yüksektir fakat bu noktada birbirlerine alışma aşamasında huylarını göz önüne almalı ve bilgi paylaşımı yapmayı becerebilmelidirler. Bu şekilde olduğu zaman hem başak hem de terazi burcu, arkadaşlıklarında, evlilik ve aşk ilişkilerinde mutluluğu yakalayacaklardır.

Başak Terazi Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse, Pişirmeden Yapılan Kolay Atıştırmalıklar yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap