Başak Kova Burcu Uyumu

Hava grubunda yer alan Kova burcu ile toprak burcunda olan başakların birlikteliği önceden tahmin edilemez. Oldukça zor bir ikili olan başak ve kova uyumu yüksek mi? İşte başak ve kova burcu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Başak Kova Burcu Uyumu

Başak Kova Burcu Uyumu

Mantığın iki temsilcisi olan başak ve kova ilk başta birbirlerine harika bir uyum sağlar. Fakat başak burcu ilişkisinde mantığını biraz geri planda tutabilir. Kova burcu ise kendisiyle beraber olan kişinin mantığına aykırı olmaması gerektiğini düşünecektir. İkisi de sevdi mi tam sever. Yine de ilişkilerinde beklentileri karşılanmazsa hızlı bir şekilde uzaklaşabilirler. Üstelik iki burçta zekalarıyla öne çıktığı için zaman zaman birbirlerine akıl verecek ve üstünlük kurmaya çalışacaktır. Özellikle kova burcunun sabit fikirli olması, her şeyi kabul etmeme tavrını öne çıkartır. Başak burcu ise sürekli kendini değiştiren taraf olmak istemez. İşte başak kova burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Başak Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Başak ve kova burcu birbirinden tamamen farklı karakterlerdedir. Bu noktada başak kova burcu uyumu hakkında net bir fikir sunmak mümkün değildir. Bu ikilinin birliktelikleri tamamen keyiflerine bağlıdır. Kova, duygusal ve bir o kadar değişken kişiliktedir. Sürekli olarak bir değişim içinde olur. İkili, farklı ortamlarda farklı kişilerle olmaktan zevk alırlar. Her iki tipinde ilişki ve hayattan beklentileri tamamen farklıdır. Kova burcu başak burcuna güvenmez. Seksüel açıdan da beklentileri birbirlerine tam olarak uymaz. Daha uzun vadede uyumlu bir ilişki yakalamaları zor olacaktır.

Başak Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova burcu erkekleri, etrafındaki insanları etkileyen ve yüksek enerjili erkeklerdir. Bunun dışında gönül almayı çok iyi bilirler. Ön yargısız olan kova burçları tam olarak aranılan erkeklerdir. Fakat başak burcu kadınları onlar için zaman zaman bunaltıcı olabilirler. Çalışan ve hırslı olan başak kadını, çoğu zaman zengin ve konforlu bir yaşamı ona getirir. Bunun dışında başak kadınları duygusaldır. Bu noktada umursamaz olan kova erkekleriyle uyumsuzluk yakalarlar. Sevimli ve eğlenceli olan kova erkekleri, her yönden başak kadınına uyum sağlar.

Başak Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Başak erkekleri detaycı ve titiz kişiliktedirler. Kova burçları da bu kaygı seviyesine ulaşmak istemezler. Kovalar genellikle konfor arayışındadır. Başak burcuna göre daha eğlenceli insanlardır. Başak burcu ile kova burcu karşı karşıya geldiğinde aralarında gergin bir iletişim biçimi olur. Özellikle başak erkekleri ve kova burcu kadınları birbirlerinden etkilenmeleri oldukça zordur. Bir ortama geldiklerine kavgalarından aşk doğabilir. Aralarında meydana gelen çatışma sonucunda birbirlerinin dikkatini çekerler. Bu noktada başak kova burcu uyumu hakkında net bir şey demek oldukça zordur.

Başak Kova Burcu Uyumu Aşk

Başak burçları, aşk konusunda kova burçlarına göre duygusaldır. Bu sebeple aralarında meydana gelen çatışma onları beklentiye sokacaktır. Kova burcu daha özgürlükçü enerjidedir. Bu tarz kısıtlamalara asla gelemez. İkili arasında görülen en güzel uyum ise arkadaşlıklarında yaşanabilir. Birbirlerini bilgi açısından besleyen çiftler entelektüeldir. Bu sebeple ilişkilerinde tutku yerine samimiyetleri temellendirirler. Başak burcu çalışkan ve dikkatli olmasına rağmen zihinleri dağınıktır. Bu nedenle kova burcunun istediği ilgiyi göstermekte zorlanabilirler. Bu noktada başak kova burcu uyumu sıkıntıya girebilir.

Başak Kova Burcu Cinsel Uyumu

Başak burcu çok tutkulu bireyler değillerdir. Daha sağlıklı bir cinsel yaşam amaçlarlar. Cinsel yaşamlarında düzen onlar için oldukça önemlidir. Başak burcu ile iyi bir ten uyumu yakalaması zordur. Bu nedenle cinsel birliktelikleri öncesinde mutlaka sohbet etmeli ve birbirlerini tanımadırlar. Bunun dışında ikili ten uyumunu yakalamak adına acele etmemelidir. Başak burçları kuralcı olmayan kova burcunu istemeyebilir. Çünkü kova burçları onlar için cezbedici değildir.

Başak Kova Burcu Evlilik Uyumu

Kova burcu gibi başak burçları da evlilik konusunda seçici olup hemen bir karara varmazlar. Başak ve kova evlendikleri zaman sadık ve dürüst birer eş olurlar. Kova burcu erkekleri de aile kavramına oldukça önem verirler. Eş ve çocuklarına iyi davranmak onların özünde vardır. Ailelerini de en iyi koşullarda bir konfor içerisinde yaşatmak isteyeceklerdir. Başak kova burcu uyumu evlilik konusunda yüksek bir uyum mevcuttur. Yine de evlilik öncesinde ikilinin bu konuda detaylı konuşması gerekir.

Başak Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu, canlı, neşeli ve yeniliklere düşkündür. Başak burcu ise oldukça titiz bir burçtur. Kova burçları kendi kuralları içerisinde yaşayan başakları görür görmez etkilenir. Aynı zamanda onların ilginç ve parlak zekalarına doğru sürüklendiklerini bilirler. Yine de başak burçları sayesinde temeli sağlam dostluklar kurulacaktır. Kova burçları genel olarak başak burçlarının düşüncelerinden etkilenirler. Birbirlerinden çok eğlenirler. Hareketli olan kova burcu bir süre sonra başak burcunun bazı hareketlerinden soğuyabilir.

Başak Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Başak ve kova burçları birbirlerini çok fazla anlayıp göremez. Her ikisi de kendi çapında işleriyle meşguldür. Özellikle kova burcu sosyal hayatına daha fazla önem verir. Başak burcu içinde tamamlanması gereken işler mevcuttur. Başak burçları için günlük hayat, evcil hayvanları, sağlığı ve sıhhati oldukça önemlidir. Birbirlerinin farklı yönlerini görebildiklerinde belirli bir ölçüde beraberlik kurulabilir. Kova burcunun özgürlükçü, yenilikçi tavırları her zaman başak burcu için sıra dışı olacaktır. Bu nedenle başak kova burcu uyumu hakkında net bir şey demek oldukça zordur.

Başak Kova Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse mutlaka, Türkiye Caz Festivalleri yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap