Başak Başak Burcu Uyumu

Aynı karakterde olan iki burç birbiriyle anlaşmakta zorluk çekmez. Fakat ilişkide bazı pürüzler olacaktır. İşte başak başak burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz...

Başak Başak Burcu Uyumu

Başak Başak Burcu Uyumu

İki aynı karakterde olan başak burçları birbirleriyle anlaşmakta zorluk çekmezler. Çünkü kendileri nasılsa karşı tarafında o şekilde olduğunu bilirler. Bu sebeple gayet rahat ve uyumlu bir birliktelik yaşarlar. Başak başak burcu uyumu yüksek olduğu için birlikte uyumlu bir arkadaşlık ve evlilik hayatı yaşarlar. Genel olarak başak burçları ilişkilerinde ince detaylara takılır. Bu nedenle diğer burçların göremediklerini görürler. Fakat başak burçları ilişkisinde böyle bir durum olmaz. Her iki tarafta inceliklere ve uyuma dikkat ettikleri için karşı taraf adına böyle kaygılar taşımaz. Başak başak burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Başak Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Başak burçları birbirlerinin yanında belli bir noktada zorluk çıkartabilir. İkisinin de akıl üstünlüğü birbirini bastırmaya çalışabilmektedir. Bir taraf daha kontrolcü olmak isteyebilir ve bu noktada eleştiri dozunu kaçırırlarsa kırgınlıklar yaşanabilir. Ortak özelliklere sahip olan başak burçları mantıklı ve güzel bir birliktelik yaşar. İlişkinizi canlı tutan özelliklerden biri de maddeye önem vermesidir. Saatlere sohbet etmek ve sosyalleşmek başak burçlarının doğasında vardır. Bu nedenle birbirleriyle sohbet edecek ve sosyalleşeceklerdir.

Başak Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği Uyumu

Başak burcu kadını ve erkeği hayatlarının bazı alanlarında uyumlu bir ikili olmayı başarırlar. Yine de ikilinin ilişkisinde bazı çatışmalar eksik olmaz. Özellikle spor yapma, sağlıklı beslenme gibi alanlarda oldukça güzel uyumları olacaktır Başak erkekleri ve başak kadınları arasında tutkulu bir aşk yaşanır. Bu iki burç aşktan önce kendi işlerini geliştirmek isterler. Her ikisi de idealist olduğu için hayatlarında düzeni sağlamalı ve o şekilde ilişkiye başlamalıdır. İlişkiye başladıklarında ise daha çok sevgi ve saygı odaklı ilerleyeceklerdir.

Başak Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Uyumu

Başak burcu erkekleri ve kadını ilişki içinde partnerlerini desteklemekten çekinmezler. İkisi de yardımsever bir yapıdadır. Bu yardımseverlik ise aralarında bir bağ kurulmasına sebep olabilir. Bu sevgi bağı çok güçlü olursa tüm zorluklar birlikte aşılabilir. Başaklar Merkür gezegeni tarafından yönetilir. Başak burçlarında en önemli şey onların gerçekçi olmalarıdır. Bu tarz erkekler genellikle güvenilir, dikkat çekici ve akıllıdırlar. Başak kadınını dinlerler. Bu noktada harika bir uyum yakalayacaklardır.

Başak Başak Burcu Uyumu Aşk

Başak başak burcu aşk uyumunda yüksek olsa da birlikteliklerinin önemli tehlikeleri mevcuttur. Her ikisi de birbirlerini kolayca anlayabilecekleri gibi ortak hatalarının üzerine de yoğunlaşırlar. Başak burçlarının beraberlikleri zekâ üzerine kurulmuştur. Başak burçları zeki yaklaşımlara sahiptir, aynı zamanda esprili ve ince karakterlerdir. Bu nedenle bu beraberliğin zihinsel platformda yaratıcı ve ilginç olduğu söylenebilir. Fakat konu duygusal bir paylaşıma gelirse bu noktada çeşitli sorunlar çıkmaya başlar. Çünkü her ikisi de aşırı eleştirel ve duygusal boyutta yeterli olmayabilir.

Başak Başak Burcu Cinsel Uyumu

Başak ve başak burcunun beraberlik aşamaları hızlı ve neşeli olmasıyla beraber zaman içerisince cinsel hayatlarında soğutucu hareketlerden kaçınılması gerekir. Bunun dışında başak başak burcu uyumu konusunda en yüksek uyum ten uyumundan gelir. Başak burçları için cinsellik, tutkulu olmak değildir. Bunun yerine daha sakin ve yavaş olmayı severler. Başak ve başak burcu benzerliklerinde ikisini birbirine bağlayan cinsellikleridir. İkisi birbirleriyle uyum yakalayacak ve bunun yanı sıra evlilik hayatına renk katabilmek için değişiklikler yapacaklardır.

Başak Başak Burcu Evlilik Uyumu

Başak burçları için aile birliği oldukça önemlidir. Her ikisi de ailelerine önem verirler. Başak burcu kadını da erkekleri eşlerinin ailesine ve kendi ailelerine saygılıdır. İkilinin gerçekleştireceği evlilikleri çoğu zaman sorunlu olmaz. Aynı zamanda güçlü bir altyapıya bile sahip olabilirler. İki başağın partner olduğu ilişkilerinde dikkat edilmesi gereken konu eleştiridir ve her ikisi de bu anlamda biraz daha sakin olmalıdır. Aynı zamanda eleştirmen yönlerini eşlerine daha az kullanmaları gerekir. Çünkü ikiliden biri eleştirmeye başladığında bunun sonu gelmez. Bu ilişki içinde taraflar birbiriyle yarışmadan daha çok destekleyici olmalıdırlar.

Başak Başak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Hem başak burcu erkekleri hem de başak burcu kadınları son derece dost canlısı ve vefalıdırlar. Durum böyle olduğunda birbirleri için sırdaş ve çok iyi bir dostlardır. Duygusal ilişkilerinde yakalamadıkları uyumu arkadaşlık ilişkilerinde yakalarlar. Bazı durumlarda başaklar birbirleriyle arkadaş olduklarında, durum içerisine aşk girerse, uyumları yüksek olmayabilir. Bunun dışında sadece arkadaş kalan, başak başak burcu uyumu oldukça yüksektir. Birbirlerine sağlıklı tavsiyeler verecek ve beraber spor yapmaktan çok zevk alacaklardır.

Başak Başak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Başak burcu kadını ve başak burcu erkeği ilişkisinde uyumu yakalamak çok zordur. Fakat uyum yakaladıklarında mükemmel bir ilişki yaşarlar. Bunun dışında eğer eleştiri oklarını da birbirine acımasızca yönlendirmeye başlarlarsa ilişkileri oldukça yıpratıcı olabilir. Bu noktada eleştirmek yerine daha uyarıcı ve destekleyici olmaları ilişkilerine bir şans vermek açısından iyi olacaktır.

İkilinin birbirlerini nasıl etkilediği söz konusu olan konuya göre farklılık gösterir. Örnek olarak her ikisi içinde tam bir işkolik olan başak burçlarının birbirine zaman ayırmasıyla taraflar şikâyet edebilir. Boşa zaman geçirmekten hoşlanmayan başak burçları birbiriyle daha üretken olmak isterler ve bu anlamda birbirlerini olumlu şekilde beslerler.

Başak Başak Burcu Uyumu yazımız hoşunuza gittiyse mutlaka Sevgiliyle Oynanacak Oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap