Başak Akrep Burcu Uyumu

Başak ve akrep bir araya geldiğinde mükemmel bir iş ilişkisi yaşayacaklardır. Fakat bu ilişkileri aşktan öteye gidebilecek mi? İşte başak akrep uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Başak Akrep Burcu Uyumu

Başak Akrep Burcu Uyumu

Başak ve akrep burçları birbirlerine güvendikleri ve birbirlerini yıpratmadıkları ölçüde iyi geçinebileceklerdir. Her iki burç ise inceleyici araştırıcı ve birçok zaman önlemci yapıdadırlar. Başak burçları toprak elementindendir. Akrep burcu ise su elementinden olduğu için birbirlerini destekleyici ve besleyici olabilirler. Fakat akrep burcu başak burcuna göre duygusal açıdan çok yoğundur. Bir araya geldiklerinde iş ortaklıklarında başarılı olurlar. Çünkü başak burçları analitik, iyi bilgi toplayan ve analiz eden yapıdadır. Akrep burcunun sezgileri ile birleştiğinde hayatlarında başarılı olabilirler. Başak akrep burcu uyumu hakkında bilinmesi gereken tüm detaylar…

Başak Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Başak ve akrep burcunun birlikteliği genellikle arkadaş yönündedir. Başak burcu akılcıdır ve detaycılıkta çok iyidir. Akrep ise sezgileriyle hareket eder, başak burcunun akılcı yapısından etkilenecektir. Her iki burçta analiz konusunda iyidir ve birçok alanda sessiz biçimde becerikli olurlar. Bu ilişkide kaçan taraf başak olacaktır. Çünkü akrebin önünde engel olmaktan kaçınacaklardır. Birçok konuda akrep burcuna destek çıkarlar. Akrep burcu da başak sayesinde kendilerini daha iyi gösterebilir, onların akılcı öğütlerinden yararlanabilirler. Başak burçları akreplerin analiz eden, yoğun ve tutkulu yaklaşımlarından etkilenecektirler.

Başak Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Başak kadını ve akrep erkekleri iş hayatlarında birbirlerine destekleyici olacaklardır. Üstelik birbirleriyle uyumlu olma aşamasında birbirlerine güvenirler. Fakat aşk hayatlarında bu beraberlikleri daha temkinli ve muhafazakardır. İyi bir arkadaş olmalarına karşın olarak evliliklerinde zorlanabilirler. Çünkü başak burçlarının aşırı eleştirel olmaları akrep burçlarını bile usandıran türdendir. Bu sebeple başak akrep burcu uyumu konusunda ikilinin çok dikkat etmesi ve ilişkiye başlamak için aceleci olmamaları gerekir.

Başak Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını Uyumu

Akrep kadını ve başak birlikteliği toprağın suyla buluşması gibidir. Bu buluşmalarında toprak hayat bulur diyebiliriz. Her ne kadar birbirlerine zıt olsalar da bir araya geldiklerinde bir uyum yakalabileceklerdir. Bu ikili, sanki birbirlerinin eksik kalan yanı gibidir. Akrep burcu, partnerine aşkını ve tutkusunu iliklerine kadar yaşatır. Eğer başak burcu erkeği akrep kadınına kendisini bırakırsa harika ve ateşli bir ilişki meydana gelecektir. Başak burçları her zaman öğrenmeye meraklı ve heveslidir. Bu noktada akrepten öğrenecekleri birçok şey vardır.

Başak Akrep Burcu Uyumu Aşk

Başak akrep burcu uyumu genellikle yüksektir ve birlikte iyi bir çift olurlar. Başak burcu akrep burcunun güvenini sağladığı zaman akrep burcunun bağlılığını kazanacaktır. Gerisi ise aralarındaki bağ ile ilerler. Çünkü ikisi de birbirine karşı mükemmel bir çekim hissedecektir. İki burçta karşı taraftan aşkı hissetmek ister. Âşık olduklarında, hayatının öncelikleri o kişi olacaktır. Her iki burçta birbirine anlayışlı davranırlarsa ilişkileri yürür. Ortak noktaları arasında  ilişkilerine ve duygusuna önem vermeleri vardır. Birbirlerine olan sadakatleri ilişkiyi uzun süreli kılacaktır.

Başak Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Başak burcunun akılcı ve mantıklı yapısı, akrep burcunun zeki, kuşkucu ve sezgileriyle birleştiğinde çok güzel örtüşecektir. İkisi de birbirleriyle tazelenir ve canlanacaktır. Uzun süredir istenilen bir ilişkidir bu ve beraberliği korumak adına her türlü fedakârlık yapılabilir. Akrep burcu sevdiğini benimseyecek ve sahip çıkacaktır. Başak burcu tüm alışkanlıklarına değer verir. Akrep burcu, başak için bağımlılık yaratan bir karakterdir. Bu noktada başak akrep burcu uyumu cinselliklerinde çok güçlü bir şekilde sürer.

Başak Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Akrep burcu ve başak burcu genellikle kararlı, sadık karakter özellikleriyle dikkat çekerler. İkilinin bu özellikleri, güzel bir evlilik uyumu içinde olmalarını sağlamaktadır. Başak ve akrep birlikteliği ile daha sağlam ve temelleri olan bir evliliğe neden olur. Başak burçlarının kararlı ve yavaş olması, kova burçlarının hızlı fakat ayakları yere basan yapısı, evliliklerinde soruna neden olabilir. Başak burcu ve akrep burcu birbirlerinden çok farklı görünseler de anlaşma olasılıkları yüksektir. Onları bir arada tutan, iyi anlaşmalarını sağlayan durumlar da bu farklılıklardır. Birbirlerini keşfettiklerinde ve eksikliklerini tamamladıklarında bu arzuları onları bir arada tutar.

Başak Akrep Burcu Arkadaşlık Uyumu

Hem akrep erkeği hem de başak kadını genellikle iyi birer arkadaşlık ilişkisi kurarlar. Akrep burcunun bilgiye aç yönü başak kadının ilgisini çeker. Bu anlamda birbirlerinden beslendikleri bir arkadaşlık ilişkisi kuracaklardır, bu sebeple başak akrep burcu uyumu genel olarak yüksektir. Eğer arkadaşlık ilişkilerini evliliklerinde de sağlarlarsa bu anlamda daha iyi bir uyum yakalarlar.

Başak Akrep Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Akrep burçlarının gizemli ve sessiz halleri, ikili arasında bazı iletişim problemlerine neden olur. Başak burçları bu anlamda çok detaycıdır ve ayrıntılara takılır. Akrep burçlarının gereksiz konularda konuşmaması, başak burcunun gereksiz ayrıntılara takılma eğilimlerini törpüler. Bu anlamda akrep erkekleri, başaklar ile ilişkilerinde önemli bir etki sağlar. Akrep ve başak burcu birbirini iyi tanıyıp hassas noktalarının farkında olması gerekir. Akrep burçları ise kıskançlıkları ve kısıtlayıcı tavırlarına hâkim olmalıdır ve herhangi bir durumda sert çıkışlar yapmamalıdır. Çünkü başak burçları çabuk incinir, onu inciten kişileri de affetmez.

Başak Akrep Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, En İyi Zayıflama Kürü Tarifleri yazımıza da göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap