Balayında Nereye Gidilir? Ucuz Yurtdışı Balayı Fikirleri

Sizler için hiç bir yerde bulamayacağınız balayı ülkelerini derledik. Balayında nereye gidilir? Karşınızda ucuz yurtdışı balayı fikirleri..

Balayında Nereye Gidilir? Ucuz Yurtdışı Balayı Fikirleri

Düğünler, yaz aylarının gelmesi ile birlikte başladı. Zorlu geçen bu maraton eminim bir çoğunuzu yıprattı. Şimdı sırada bu stresi atacağınız balayı tatiliniz var. Yeni evli çiftler, balayında nereye gidilir sorusuna cevap arıyor. Biz de balayında nereye gidilir sorusunun cevabını sizler için derledik;

Türkiye'de hepimizin ortak derdi olan enflasyon durmak bilmeden artıyor. Yeni evli çiftler değer kaybeden paraları ile nasıl balayı tatili yapacaklarını düşünmekte. 2022 yılı için Türkiye'de beş yıldızlı bir otelde balayı yapmanın maliyeti haftalık 30 ile 100 bin lira arasında değişiyor. Bu noktada yurtdışı balayı fikirleri oldukça cazip bir hal alıyor. Neyse ki para birimimiz dolar karşısında değer kaybetse de hala ülkemize kıyasla oldukça ucuz olan tatil noktaları var.

balayında nereye gidilir

1- Yurtdışı Balayı Fikirleri - Maldivler

Eşsiz bir okyanus ve ipeksi kumsallar ile Maldivler hepimizin hayalini süsleyen bir ülkedir. Tanıdığımız ünlüler ve sosyal içerik üreticileri olan fenomenlerin bu ülkede yaptıkları tatiller magazin programlarını süslüyor. Bu durum vatandaşta Maldivler yurtdışı balayı rotasının pahalı ve lüks olarak algılanmasına yol açıyor. Ancak balayı paketi satan firmaların bir çoğundan Maldivler Balayı Tatilini ortalama 20 Bin TL'lik bir ücret karşılığı alabiliyorsunuz

balayında nereye gidilir

2- Yurtdışı Balayı Fikirleri - Şeyşeller (Şeyşel Adası)

Hint okyanusunda yer alan Şeyşel Adaları ülkemiz insanları tarafından henüz keşfedilemedi. Lakin bu ülke, size yurtdışı balayı tatilinde unutulmayacak bir deneyim yaşatacak. Şeyşeller 115 adadan oluşan bir ülke. Bu adaların çok az bir kısmında yerleşim var. Eşsiz bir okyanusa sahip olan bu ülkede oldukça ucuz fiyatlarla yurtdışı balayı tatilinizi geçirebilirsiniz. Şeyşeller ülkesinde haftalık balayı maliyeti 30 Bin TL'ye gelmekte.

balayında nereye gidilir

3- Yurtdışı Balayı Fikirleri - Palawan, Filipinler

Size daha önce hiç duymadığınız ve hiç bir yazıda görmeyeceğiniz bir yurtdışı balayı adası söyleyeceğiz. Palawan, Filipinler'de yer alan bir tatil adası. Dünya tarafından yeni keşfedilmekte ve trend olmakta. Standart bir kamera ile ödül alacak fotoğraflar çekebileceğiniz bir lokasyon. Palawan'ın sahip olduğu eşsiz doğası, dünyada yalnızca bu adada yaşayan canlıları ve inanılmaz denizi sizi kendine hayran bırakacak. Ne yazık ki bu yurtdışı balayı rotasına, ülkemizden paket tur almanız mümkün değil. Dediğimiz üzere henüz yeni keşfedilen bakir bir balayı rotası kendisi. Umarız balayınız için bu rotayı seçer ve bir ömür vicivedi.com ailesine minnettar kalırsınız. Palawan'da balayı tatilini geçirmenizin maliyeti ise uçak dahil 50 bin TL'ye varacaktır.

balayında nereye gidilir

4- Yurtdışı Balayı Fikirleri - Bora Bora Adaları

Büyük okyanusta yer alan bir mikro ada devleti. Başka bir deyişle Fransız deniş aşırı toprağı yani sömürgesi olarak geçmekte. İnanılmaz adalardan oluşan bir mikro devlette, okyanus balayı tatilini dolu dolu yaşayabileceksiniz. Muazzam dalış parkurlarına ve inanılmaz bir denize ev sahipliği yapmakta bu güzel ülke. Yurtışı Balayı tatilinizi bu ülkede geçirmek isterseniz ortalama tatil maliyetiniz 40 Bin TL olacaktır.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap