Aslan Yay Burcu Uyumu

Ateş grubunun temsilcilerinden olan aslan ve yay acaba anlaşabilecek mi? İşte aslan yay burcu uyumu hakkında bilinmesi gereken her şey…

Aslan Yay Burcu Uyumu

Aslan Yay Burcu Uyumu

Ateş grubunun temsilcilerinden olan aslan ve yay burcu, enerji bakımından birbirleriyle uyumlu çiftlerdir. Hem aslan hem de yay burcunun yüksek enerjileri birbirleri için ideal olacaktır. Aslan ve yay burcu, birlikte gezmeye ve vakit geçirmeye meraklıdır. Yay burcunun iyimser ve neşeli yaklaşımı, aslan burcuna destek olur. Fakat bu iki burç benzer yapıda olsalar da aslan burcunun tavırları sorunlara yol açar. Çünkü yay burçları özgürlüğüne düşkünlerdir. Aslan burcu ise kontrol etmeyi sever. Bu noktada hem aslan hem de yay burcu kendinden taviz vermez. Yay burcunun zaman zaman değişiklik gösteren ruh hali, sabit bir yapıda olan aslan burcunda soru işaretine neden olacaktır. İşte aslan yay burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler…

Aslan Yay Burcu Anlaşabilir mi?

Yay burçları ateş elementindendir ve aslan gibi dışadönük hevesli kişilerdir. Yay burcu, aslan burçlarının olmak istediği özellikleri üzerinde taşıyacaklardır. Özellikle aslan burcu gibi aşırı iddiacı veya inatçı olmazlar. Daha hoşgörülü olabilirler. Bu bakımdan yay burçları oldukça eğlencelidir. Aslan burcunu yeniliklere ve hayata açık tutar. Enerjilerini de pozitife döndürür. Hem aslan hem de yay burcu kendine güvenir. Aslan burçları duygularına güvenir, yay burçları ise kendi görüşlerine, inançlarına güçlü bir biçimde sahip çıkabilirler. Bu nedenle ikili haddinden fazla heyecanlı ve risklidir. Anlaşmaları ise bazı yönden zorlayıcı olabilir.

Aslan Burcu Kadını Yay Burcu Erkeği Uyumu

Aslan burcu, liderlik denince akla gelen ilk burçlardır. Bunun dışında yay burçları özgürlükleriyle tanınır ve aşk ilişkilerinde birbirleri açısından yaratılmıştır diyebiliriz. İkili arasında uzun seneler boyu süren bir aşk yaşanabilecektir. Aslan kadınları ve yay erkekleri, oldukça heyecanlı bir ilişki yaşarlar. Girdikleri her ortamda dikkat çeken aşk ilişkileri vardır. Aslan kadını ve yay erkekleri adeta birbirleriyle aşk yaşamak için yaratılmışlardır. İkisinin de maceraperest halleri, sosyal ortama girmekten keyif almaları, yerinde duramayan macera seven halleri ikisini bir arada tutar.

Aslan Burcu Erkeği Yay Burcu Kadını Uyumu

Aslan burcu erkekleri ve yay burcu kadını genel olarak uyumludur. Yay kadını genel olarak maceracıdır ve aslan burcunun dikkatini çeker. Aynı zamanda aslan burcunun aradığı partner olacaktır. Bu ikili hem arkadaşlık hem de aşk ilişkilerinde son derece başarılı ve uyumlu bir tutum sergileyeceklerdir. Bir yay kadını, aradığı aşkı aslan erkeğinde bulacaktır. Bunun dışında ilişkilerinde her iki tarafta eşitliklerini kabul edip, birbirlerinin huylarını tolere ederse aralarında mükemmel bir aşk uyumu sağlar. Bu nedenle aslan yay burcu uyumu oldukça yüksektir diyebiliriz.

Aslan Yay Burcu Uyumu Aşk

Aslan yay burcu uyumu aşk ilişkileri herkesi imrendirecek bir sevgi uyumudur. Aslan burçları son derece korumacı ve sahiplenicidir. Aynı zamanda sevdikleri insanlara karşı baskıcı olabilirler. Bu durum ilk başta, özgürlüğüne düşkün olan yay burcunu tedirgin eder. Bunun dışında yay burcu ilişkide tedirgin olabilir. Yay burcu, aslan burcuna âşık olmaktan korkar ve zaman içerisinde birbirlerine alışarak aralarında güçlü bir bağ kurabileceklerdir.

Aslan Yay Burcu Cinsel Uyumu

Yay burcu, ilişkilerinde her zaman hükmeden bir taraf olmak ister. Eğer tutumlarını yatak uyumunda gerçekleştirirlerse aslan burcunu mutlu ederler. Aslan burcu cinselliğe son derece önem verir. Bu nedenle aslan yay burcu uyumu cinsellik noktasında yüksek olacaktır. Mükemmel bir ten uyumu yakalayan bu ikilinin tutkuları sayesinde cinsel hayatları daima hareketli ve renkli olur.

Aslan Yay Burcu Evlilik Uyumu

Aslan ve yay burcu, ortak sorumlulukların ortaya çıktığı iş ve evlilik hayatlarında birbirlerine destek verirlerse iyimser ve canlı bir beraberlik meydana gelecektir. Aşkta oldukça yüksek olan uyumları, evlilikte de onları takip eder. Aslan ve yay arasındaki iletişim oldukça iyidir. Bu ikili zaman zaman tartışma yaşalar da barışmaları tam bir şölen havasında olur. Evliliklerinde her detayı sürekli konuşurlar ve her türlü sorunun da üstesinden gelebilirler. Bu nedenle aslan yay burcu uyumu evlilik hayatında sorumluluk sahibi bireylerdir.

Aslan Yay Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan burcu ve yay burcu birbirleriyle son derece uyumlu bir arkadaşlık ilişkisi içerisinde olacaktır. Aslan burçları eğlenip gezmeyi, yeni şeyler keşfetmeyi sever. Yay burçlarının arkadaşlık ilişkileri diğer insanları kıskandıracak nitelikte olacaktır. Hem aslan hem de yay burçları birlikte eğlenmeyi severler. Üstelik birbirlerine en derin sırlarını paylaşır, her gezmeye birlikte giderler. Bu nedenle hem yay hem de aslan burcu arkadaşlık ilişkilerinde mükemmel bir uyum yakalayacaklardır.

Aslan Yay Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan ve yay burcu birbirlerini olumlu etkileyen iki burçtur. Ateş grubuna mensup olan bu burçlar birbirlerini tamamlarlar. Hayata aynı yönden bakmayı severler. Zaman zaman aralarında bazı problemler yaşansa da kurdukları iletişim sayesinde üstesinden geleceklerdir. Aslan burcu erkekleri, yay burcuna yaklaşacakları zaman ilk olarak baskıcı ve korumacı tavırlarını törpülemelidir. Yay burcu özgürlüklerine düşkündür. Kısıtlanmaktan da hoşlanmazlar. Durum bölge olduğu zaman aslan burçlarının kendilerine dikkat etmeleri gerekir. Böylece aslan yay burcu uyumu yüksek olacak ve ikili içinde mükemmel bir ilişkinin kapıları aralanacaktır.

Aslan Yay Burcu Uyumu yazısı ilginizi çektiyse mutlaka Yakın Arkadaşlarla Yapılacak Çılgınlıklar yazımızı incelemenizi öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap