Aslan Terazi Burcu Uyumu

Aslan burcunun daha tutkulu aşık olacağı bir burç varsa oda terazi burcudur. İşte aslan terazi burcu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar...

Aslan Terazi Burcu Uyumu

Aslan Terazi Burcu Uyumu

Hava grubundan olan terazi ve ateş grubundan aslan burcu arasında tutkulu bir ilişki kaçınılmazdır. Aşkın burcu olan terazi, aslan burcunun istediği ilgiyi gösterecektir. Aslan burcu ise çekiciliği sayesinde terazi burcunu kendine çeker. Aşklarını sürekli olarak birbirlerine hissettirecek olan bu çiftin, zaman zaman anlaşamadıkları noktalar meydana gelebilir. Terazi burcunun dışa dönük olması, dostlarıyla birlikte hareket etmeyi sevmesi aslan burcuna ters gelir. Bunun dışında aslan burcunun kıskanç olması da önemli sorunlar arasındadır. Aslan terazi burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar...

Aslan Terazi Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan burcu ile terazi burcu tam bir sosyal kelebektir. Aslan burcu, kalıcı ve değer görebildiği bir ilişki yaşamak ister. Terazi burcu, bu konuda tam olarak aslan burcunun isteklerini karşılar. Aslan terazi burcu uyumu konusunda ilişkileri hem aşk hem de arkadaşlık açısından başarılı olacaktır. En güzel beraberliklerden olan aslan ve terazi burcu, eğlenceli, paylaşımcı ve sevgi dolu olur. Aradıkları her şeyi de birbirlerine bulacaklardır. Aslan burcu için terazi burcu bulunmaz bir nimettir. Aynı şekilde terazi burcu içinde aslan burcu aradıkları kişilikte insanlardır.

Aslan Burcu Kadını Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Terazi erkekleri, aslan kadınını her zaman kendine çeker. Aslan kadınları, terazileri ilk gördüğü andan itibaren sevgi dolu olacaktır. Eğer aslan kadınları kendilerine güveniyorlarsa ilişkiyi hemen başlatabilmelidir. Ahenkli bir yaşam ve güzel bir beraberlik hem aslan hem de terazi burcu için geçerlidir. Aslan ve terazi burcunun ilişkisi aşırı uçlara gidip gelebilir. Fakat egolarıyla birbirlerine sürekli olarak meydan okur. Bu nedenle ilişkilerinin önündeki en büyük engelde egolarıdır.

Aslan Burcu Erkeği Terazi Burcu Kadını Uyumu

Aslan burcu erkeği ve terazi kadını bir araya geldiklerine mükemmel bir tutku meydana gelir. Aslan erkeklerinin gösterişli havası, kendine güveni ve cesareti, terazi kadını için caziptir. Bu ilişkideki tek zorluk aslan burcunun egosudur. Çünkü aslan burcu sürekli beğenilmek ve takdir görmek ister. Aslan burcunun kendine değer vermezi, terazi burcunu cezbeder. İkisi içinde bu ilişki oldukça önemlidir. Yine de aslan burcunun arzu ve tutkuları öne çıkarken, terazi burcunun akıl ve mantık tarafında olması ilişkide sorun yaşatabilir.

Aslan Terazi Burcu Uyumu Aşk

Aslan burçları aşkı kitaplarda okumayı, filmlerde izlemeyi sever. Onlara göre uyum sağlamak ve anlaşmak, aşk uyumundan daha önemlidir. Terazi burçları, duygu yoğunluğu olarak yüksek burçlardır. Romantik sevgiden beslenirler ve tutkuları da onlar için önemlidir. Bunları hissetmediklerinde mutsuz olurlar. Mutsuzluklarını da sevgililerine çeşitli şekillerde gösterebilirler. Bu noktada aslan burçları, terazinin üzerine düşmeli, hep kendisini düşünmemelidir. Böylece daha yüksek bir aslan terazi burcu uyumu elde edebilir, aşklarında daha mutlu birliktelik yaşayabilirler.

Aslan Terazi Burcu Cinsel Uyumu

Aslan ve terazi burcu, birlikte oldukları zaman sürecinde ten uyumunu yakalarlar. Bu durumu ilişkilerinin genelinde de sürdürebilirler. Terazi kadınları bazı zamanlarda soğuk ve mesafeli olsalar da çiftin yatak uyumu, ortalama üzerindedir. Bu noktada terazi burcu, hoşlanmadığı noktaları aslana belirtmelidir. Aslanda partnerinin istemediklerini yapmadığında daha iyi bir ten uyumu yakalayabilirler. Aslan için cinsellik çok önemlidir. Bu noktada terazi burcuyla mutlu olmayabilir. Bu nedenle ilişkisini sürdürme konusunda şüpheye düşebilir.

Aslan Terazi Burcu Evlilik Uyumu

Aslan terazi burcu uyumu evlilik konusunda, bazı problemler çıkartabilirler. Özellikle terazi, evlenir evlenmez bebek isteyebilir. Fakat aslan burcunun öncelikle evliliğe ve düzenli yaşama alışması gerekir. Aslan burçları maceracı bir ruha sahiptir. Dünya evine girme sürecinde bağımsızlığını doludizgin yaşayabilir. Daha sonrasında evlilik fikrine de yaşamında adapte olabilmesi biraz uzun sürer. Terazi burçlarının zaman zaman dağınık olması, aslan burçlarını çileden çıkartır. İkili, evdeki iş bölümünde bazı sorunlar yaşar. Bu tarz ufak tefek sorunlar dışında evlilikleri istedikleri gibi sürecektir.

Aslan Terazi Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan burçları ve teraziler, arkadaşlığa fazlasıyla önem verir. Birlikte sinemaya gidip, sahilde oturup keyifli sohbet edebilirler. Hayal ettikleri yolculukları da birlikte yaparlar. İlişkilerinin başında diyalog kurmaktan zorlansalar da zaman içerisinde oldukça uyumlu bir çift olurlar. Sanatsal ve kültürel beğenileri aynıdır. Birbirlerinin dert ortakları ve sırdaşları olduğu için ilişkilerini daha anlamlı kılarlar. Terazi burçları unutkandır. Arkadaşlıkları tek problem ise bundan çıkar. Bunun dışında aslan terazi burcu uyumu oldukça yüksektir diyebiliriz.

Aslan Terazi Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan ve terazi çifti hem zekâ yapılarıyla hem de bilgi birikimleriyle etkiler. Terazi burcunun sadeliği ve bağlı oluşu, aslan burcunu etkiler. Bunun dışında terazi burcu bazı konularda hassastır. Örnek olarak doğum gününün geç kutlanması, yıl dönümünün hatırlanması kalbini kıran etkenlerdir. Aslan burcu, sevgilisine karşı daha yapısı ve daha sakin olmaya çalışmalıdır. Böylece ikili bir araya geldiklerinde daha iyi bir uyum yakalayabilirler.

Aslan burçları ve teraziler genellikle birbirlerini beğenirler. İkisi birbirini dengeler ve istemedikleri yönlerini törpüler. Meydana gelen bu beraberlik, sosyal ve arkadaşlık alanında neşeli, eğlenceli ve dışadönüktür. İş ve aşk birlikteliklerinde sorumlulukları paylaşmak aşamasında bazı sorunlar meydana gelebilir. Yine de aslan terazi burcu uyumu genel olarak yüksektir diyebiliriz.

Eğer Aslan Terazi Burcu Uyumu yazımız dikkatini çektiyse, Pubg Kazanma Taktikleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap