Aslan Oğlak Burcu Uyumu

Yönetici ruhuna sahip olan aslan ve oğlak bir araya geldiklerine uyumu yakalamaları şaşırtıcı olabilir! İşte aslan oğlak burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz...

Aslan Oğlak Burcu Uyumu

Aslan Oğlak Burcu Uyumu

Aslan ve oğlak burçları bir araya geldiklerinde neden bir araya geldiklerini bilmezler. Üstelik çevreleri de şaşkınlıkla izler. Çünkü iki burcun tek ortak noktası, ikisinin de yönetici ruhuna sahip olmasıdır. Aslan, tüm görselliği ve kişiliğiyle ortadadır. Yönetici ruhunu sürekli olarak ortaya çıkarır. Oğlak burcu çekingen bir yapıda olsa da yöneticilik ruhunu arka planda tutar. Aslan ve oğlak burcu gücü sevdiklerinden dolayı birliktelikleri uzun süreli olabilir. Yaşam alanlarında ise iyi bir uyum yakalasalar da zaman zaman uyumsuz durumları olabilir. Üstünlük savaşına girdikleri zaman bu aşkın biteceği kesin olacaktır. Aslan oğlak burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Aslan Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Sakin bir yapıda olan oğlak burcu ile enerjik olan aslan burcu arasındaki ilişkinin devamı zor olabilir. Aslan burcu enerjisi bol ve tutku seven biridir. Kendi gibi yüksek enerjili partner isterler. Oğlak burcu, mesafeli ve mantıklı duruşuyla, aslan burcunun istediği sıcaklığı ona sağlamayabilir. Oğlak burcu, kendini ilişkisine verirse, aslan burcu da oğlağın mantığını kavrarsa bu ilişkileri yürür. Üstelik aslan burcunun lüks düşünü olması, oğlak burcu tarafından eleştiri almasına neden olur. Eğer aslan burcu oğlak burcunu kestirip atmazsa, daha uyumlu bir birliktelik yakalayacaktırlar.

Aslan Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Aslan burcu kadınının karşısına gelen oğlak erkekleri, onlar için sıkıcı ve ciddi olabilir. Oğlak erkekleri daha planlı, kararlı, dirayetli ve stratejik yaklaşımdadır. Bu nedenle aslan kadınının enerjisini söndürebilir. Çünkü oğlak erkekleri gösteriş, canlılık ve eğlenceden haz durmaz. Bu nedenle ilk aşamada birbirlerine olan ilgileri oluşmaz bile. Aslan kadınları ilk aşamada kendini mutlu hisseder. Fakat kendinden ödün verdikçe hayal kırıklığına uğramaya başlar. Çünkü aslan kadınları aşkını dibine kadar yaşamak ister ve ihtiyaç duydukları aşkı göremezler.

Aslan Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Aslan erkekleri, kendini övmeyi seven beğenen ve takdir edilmekten hoşlanırlar. Bu noktada oğlak kadınlarını krize sokabilir. Çünkü oğlak kadınları daha kuralcı, ciddi ve disiplinlidir. Bu nedenle aslan erkekleri zamanla oğlak kadınından soğuyacaktır. Aslan burcunun gösterişli yapısı, eğlenceli ve şöhret uğruna para harcamaları, oğlak kadınına ters gelir. Oğlak kadınları, egoları yüksek aslan erkekleriyle başa çıkmaz. Aynı zamanda idare etmeye çalıştıklarında hayal kırıklığına uğrarlar. Bu nedenle aslan oğlak burcu uyumu zor bir ilişki haline gelecektir.

Aslan Oğlak Burcu Uyumu Aşk

Aslan burcu, tüm kişiliği ve görselliğiyle birlikte oğlak burcunun yanındadır. Yönetici ruhunu meydana çıkartmaktan çekinmezler. Oğlak burcu ise bu noktada aslan burcunu hayatında istemeyebilir. Fakat ilk aşamada anlaşırlarsa aşk ilişkilerinde bir uyum yakalamaları söz konusu olabilir. Aslan burçları, güveni yüksek ve gösterişlidir. Bu noktada oğlak burçları daha kıskanç evhamlı ve gösterişten uzaktır. Aslan ve oğlak burcu bir ortama girdiklerinde bile birbirlerinden hoşnut olmazlar. Bu durum ikili arasında uyum sorunları yaşamalarına sebep olur. Bu nedenle aslan oğlak burcu uyumu hakkında net bir fikir söylemek yanlış olacaktır.

Aslan Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Aslan oğlak burcu uyumu cinsel hayatlarında son derece yaratıcı ve cüretkâr olabilirler. Hayata karşı sergiledikleri cesur tavırlarını partnerlerine göstermekten çekinmezler. Oğlak burcu erkekleri, aslan kadınlarına zıt olabilir. Yani cinsel hayatta yaratıcılıktan uzaktırlar. Bu nedenle yatak uyumları başlarda keyifli olsa da zamanla aslan burcu için yeterli olmayabilir. Özellikle evliliklerinde aslan burcu sırf bu yüzden boşanmayı bile düşünebilir.

Aslan Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak burcu ve aslan burcu birlikte olduğu zaman evlilikle taçlandırırlar. Yine de evlilik düşünmeleri için ikisinin de cesaretli olmaları gerekir. Eğer aşk evliliği dışında mantık evliliği yaparlarsa uyum sağlarlar. Çünkü hem aslan burcu hem de oğlak burcu kariyerlerine önem veren ve rahat içerisinde yaşamayı seven kişilerdir. Mantık evliliği ile yaptığı evliliklerde mutlu olacaklar ve sorun yaşamayacaklardır.

Aslan Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Oğlak ve aslan burçları, arkadaşlık ilişkilerine önem verirler. Onlar için sağlam dostluk ilişkisinin kurulması oldukça önemlidir. Birbirleri ile yakın arkadaş olabilme potansiyelleri vardır. Aslan ve oğlak burcu bir araya geldiklerinde uzun uzun sohbet ederler. Bu nedenle birlikte vakit geçirmek ve sohbet etmek terapi gibi gelir. Aslan oğlak burcu uyumu için arkadaşlıkları oldukça yüksektir. Aslan burcu, her zaman oğlak burcundan akıl alır. Oğlak burcunu dinlediği zaman kendi hayatında olumlu değişiklikler yapabilir. Oğlak burçları ve aslan burcu uyumu rahatlıkla anlaşabilirler. Fakat bu ilişkide her ikisinin de dikkat etmesi gereken bazı noktalar vardır. Oğlak burcu, aslanın gururunu kırmamalıdır.

Aslan Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan oğlak burcu ilişkisi pamuk ipliğine bağlıdır. Çünkü aslan burçları bir kıvılcımdan yangın çıkaracak kadar tutku doludur. Bu tutku, her iki bireyi de yakar. Birbirlerine duymuş oldukları ilgiyle beraber uyum yakalamaları söz konusu olabilir. Yine de her iki tarafın mücadele etmesi gereken bazı durumlar vardır. İkisi birlikte olduklarında genellikle keyif alırlar. Çoğu zaman olumlu etkilendikleri bir ilişki içerisinde kendilerini görürler. Bu nedenle ilk başta uyumu yakalamak adına birbirlerini iyi bir şekilde tanımalı, ilişkiye başlamadan önce kararlı olmalıdırlar.

Aslan Oğlak Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse, Cildi Güzelleştiren Tarifler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap