Aslan Kova Burcu Uyumu

Kova ve aslan burcu birbirine benzese de ikisini bir araya getirmek hiç kolay olmaz! İlk bakışta yüksek çekim görülen bu aşk hüsranla mı bitecek yoksa mutlu son mu? İşte aslan kova burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Aslan Kova Burcu Uyumu

Aslan Kova Burcu Uyumu

Karşıt burçlar birbirlerini her zaman çeker. Fakat bu çekim ileride güçlü bir ikileme dönüşecektir. Kova burcu için aslan, yaşam enerjisiyle doludur. Aynı zamanda dikkat çekmeyi sever. Fakat kova burcu, aslan burcuna aradığı ilgiyi vermez. Aslan burcu egolu, gururlu ve kendini beğenmeyi açık açık yaşayan biridir. Kova burcu ise sosyal konularda daha iyidir. Bu nedenle kovalar kendi merkezleri dışında tutabileceklerdir. Aynı zamanda dikkat çekmek isteseler de toplum çıkarlarını gözetebilirler. Bu ikili, arkadaş çerçevesinde ortak ilgiler çerçevesinde geçineceklerdir. Aslan kova burcu uyumu hakkında merak edilen her şey…

Aslan Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan ve kova burcu aşkı genel olarak tutkulu olabilir fakat kova burcu özgürlüğüyle bireyselliğini gösterdikçe aslanın tepkisiyle karşılaşabilir. Bu beraberlikte ikili birbirine destek vermezse evlilik hayatları fırtınalı ve sorunlu olabilir. Genel olarak kova burcu, aslanın zıt tipidir ve birbirlerini her anlamda çekerler. Aslan burcu ise kendine benzeyen kova burcundan hoşlanır. Hatta kovayı ilk gördüğü andan itibaren etkilenir. Aralarında ortak birçok noktayı oluşturacak ve aynı zevkleri paylaşacaklardır. Eğer uyum yakalarlarsa ilişkileri de mükemmelliğe doğru gider.

Aslan Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova burçlarının fazlasıyla akılcı oluşu, duyguları ile hareket eden aslan burcuyla anlaşmaları zora sokacaktır. Aslan ve kovanın ortak bulma çabası belli bir yerden sonra tıkanır. Bazı çiftler ise bu zıtlıklarını zenginlik olarak görürler. Aynı zamanda ilişkilerini sürdürmeye devam edebilirler. Ateş elementinden olan aslan ve hava grubunda olan kova uyumu genellikle dengesizdir. Aslan kadınları bir süre sonra kova erkeğini yetersiz görebilir. Kova burcu, ilişkisinde ilgisini farklı bir yere çekerse bu durumda aslan kadınını kendinden uzaklaştırır. İkisi içinde aşk, belirsiz ve gelip geçici bir durumdur. Onlar için öncelikli gelen şeyin başında sevgi ve güven gelir.

Aslan Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Aslan erkekleri, ilk aşamada kova burcuna aşırı bir çekim hisseder. Fakat çiftler ilişkilerinde sıklıkla kavga ederler. Hatta kavgaları ayrılığa kadar ilerler. Bu ayrılık süreçleri de bazen birkaç gün veya haftalar sürebilir. Bunun en büyük nedeni de kova burcu kadının çok katı olmasıdır. Kova burcu kadını her kavgada kendini haklı görür. Yine de her zaman karşı taraftan özür diler. Bu durum, zamanla ilişkinin kısır döngüye girmesine neden olacaktır. Bu nedenle aslan kova burcu uyumu genellikle belirsizdir.

Aslan Kova Burcu Uyumu Aşk

Genel olarak aslan kova burcu uyumu muallakta olacaktır. Kova burçları, aslanları her zaman etkiler. Aslanlarda her zaman kova burcuna çekim hisseder. Eğer kova burçları ilişkilerinde her zaman karşı tarafı suçlamayı bırakır, aslan erkeği de sağduyulu davranırsa ilişkileri açısından sorumluluk alabilir ve mükemmel bir uyum tutturabilirler. İlk bakışta bu iki burç birbirinden uzak görünse de uyumu tutturmaları kolaydır. Zıt olsalar da birbirlerine değer vermeyi bilirler. Aslan kova burcu uyumu aşk manasında, aralarındaki çekim ve elektrik yüksektir bu nedenle ilk izlenimde yüksek gibi görünebilir.

Aslan Kova Burcu Cinsel Uyumu

Aslan ve kova burcu cinsellik uyumunu ilk başta yakalayamazlarsa sonrasında yakalamaları zor olacaktır. Bu noktada ilişkilerinde ilk altı ay oldukça belirleyicidir. Evlendikleri zamanda cinsel hayatları monoton bir hale gelir. Hatta bir süre sonra sıkıcı olur. Eğer aslan ve kova burcu yatak uyumunu yüksek tutmak adına çabalarlarsa daha mutlu bir birliktelik yaşarlar. Bu noktada aslan burcu, fantezilerinde aşırıya kaçmamalıdır. Kova burcu da aslana ayak uydurmaya çalışmalıdır.

Aslan Kova Burcu Evlilik Uyumu

Aslan ve kova burcunun evlilikleri, sevgili olduğu zamandaki gibi inişli çıkışlı değildir. Nispeten daha dingin ve huzurlu bir evlilik hayatı yaşarlar. Aslan ve kova burcu bebek sahibi olduklarında ise kavgaları azalır bağlılıkları da artış gösterecektir. Anlaşması en zor iki burçlar olsalar da birbirlerinin özel hayatına saygı duyduklarında güçlü ve güzel ilişkileri olacaktır. Bu nedenle aslan kova burcu uyumu yüksek olabilmesi için ikilinin, evlilik yoluna gitmeden önce emin olması gerekir.

Aslan Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu dominant bir karakter yapısındadır ve arkadaşlık ilişkilerinde öne çıkarlar. Arkadaş grubunda ilgi çekici ve farklı şeyler anlatır. Böylece ilginin de hep üzerinde olmasını isterler. Aslan burçları ve kova burçları arkadaşlık kurduğunda ilişkilerinde de aynı şekilde davranırlar. Tahammül edemedikleri şeylerden biri de görmezden gelinmektir. Aynı zamanda umursanmadığı ortamlarda bulunmak istemezler. Aslan burçları iyi bir dinleyici ve iyi bir arkadaşlardır. Ilımlı kişilikleri sayesinde girmiş oldukları her ortama rahatlıkla uyum sağlayabilirler.

Aslan Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan burcu, partnerinin anlattığı şeyleri can kulağıyla dinler ve onlarla dert ortağı olurlar. Kova burcu da iletişim anlamında kusursuzdur. İlgi görmek istedikleri kadar ilgi de gösterirler. İkilinin iletişim uyumu, araya mesafe koydukları zaman bozulur. İlişkilerinde orta yolu tutturmaları için bazen senelerin geçmesi gerekir. Bu nedenle aslan kova burcu, ciddi bir ilişkiye başlayacağı zaman bu durumu ciddi şekilde ölçüp tartmalıdır.

Aslan Kova Burcu Uyumu yazısı dikkatinizi çektiyse, Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir? Yazısına da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap