Aslan Başak Burcu Uyumu

Aslan burcu, sevecen, zeki, romantik ve mükemmel bir partnerdir. Bu noktada başak burcu aslan burcuna uyum sağlayabilecek mi? İşte aslan başak burcu uyumu konusunda tüm merak ettikleriniz...

Aslan Başak Burcu Uyumu

Aslan Başak Burcu Uyumu

Aslan ve başak burçlarının birbirlerini tamamlayıcı özelliklerine karşın, beraberliği düzgün şekilde ilerletmek kolay olmaz. Başak burcu, toprak elementindendir, gerçekçidir ve kurallarla hareket etmeyi sever. Aslan burcu, ateş gibi ısıtan, yakan, kendini merkezde görmek isteyen biridir. Bu nedenle ikili birbirlerinin hatalarını görmezden gelebilir. Genellikle üstünlüklerini hissettirirlerse herhangi bir problem olmaz. Kuşkusuz uzun vadede uyumları çok kolay değildir. Çünkü başak burcu eleştirmekte ustadır. Aslan burcunun zayıf noktalarını gördüğünde kendini çok fazla tutamaz. Aslan başak burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Aslan Başak Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan ve başak burcu ilişkisinde yanlış anlaşılmalar ve tutarsızlıklar gündeme gelebilir. Başak burçları kötü niyetli değillerdir fakat aslan burcunun hevesini kırabilirler. Halbuki aslan burcu sürekli olarak övgü ister ve başak burcu, bu durumu çok fazla kaldıramaz. Eğer aslan ve başak burcunun ortak bir uyum noktaları yoksa, bu beraberlik, özellikle aşk ve arkadaşlıklarında önemli zorluklar taşıyabilir. İş hayatlarında ise iyi bir görev bölüşümüyle başarıyı yakalayacaklardır.

Aslan Burcu Kadını Başak Burcu Erkeği Uyumu

Aslan kadınları tam bir aşk insanıdır. Üstelik küçük sürprizlerden de hoşlanırlar. Aralarında meydana gelen aşk, zamanla daha güçlü bir hal alacaktır. Başak burçları romantik ve sadık olsalar da ayakları genellikle yere basar. Bu durumda ikilinin dengeyi koruması adına büyük bir yardımcıdır. Bu nedenle aslan başak burcu uyumu yüksektir diyebiliriz. Aslan kadınları sevgisini dolu dolu yaşarlar. Sevgi ve ilgi beklemeye bayılırlar. Sevdikleri insanlar için fedakarlıktan hoşlanır, sevgisini saf bir şekilde yaşar.

Aslan Burcu Erkeği Başak Burcu Kadını Uyumu

Aslan burcu erkekleri, sevecen, zeki ve romantik olmasıyla mükemmel bir partnerdir. Gururlu olan aslan, övgü ve iltifattan büyük bir zevk alacaktır. Herhangi bir kin tutmaz, kızgınlığı da çabuk bir şekilde geçer. Aslan burcu, ateş grubundandır bu nedenle sinirlendiğinde patlama yaşayabilir. Başak burcu kadını da idealisttir. Detaycı ve hassas olmasının yanı sıra ayrıntılara dikkat eden bir yapıdadır. Dost canlısı, evcimen, mizah anlayışı gelişmiştir. Bu noktada aslan başak burcu uyumu genellikle yüksektir diyebiliriz.

Aslan Başak Burcu Uyumu Aşk

Aslan ve başak burçları, kendi doğal bilinçleri tarafından yönetilmektedirler. Bu nedenle ideal ilişkilerinin de nasıl olması gerektiği konusunda anlaşmaya varabilecekler. Fakat başak burcunun utangaç havası ve romantik bir eş seçme aşamasında geride durması, ilişkilerini zorlaştıran durumlar arasındadır. Aslan başak burcu uyumu aşk konusunda yüksek olabilmesi için hem aslan burcunun hem de başak burcunun çok dikkatli olması gerekir. Bu burçlar, genellikle ikisi içinde uygun olan bir aşk dilin tanımlamakta zorluk yaşayabilirler. Fakat bu durumu aştıklarında ikisi de aşk ilişkilerinde mutlu olacaklardır.

Aslan Başak Burcu Cinsel Uyumu

Aslan burcunun enerjik doğası gereği, cinsel hayatları da temel taşlardan biridir. Cinsel anlamda çekici ve karizmatik bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle partnerlerinin de yatak uyumuna dikkat eder. Yatakta üstün olmayı, kendini göstermeyi seven aslan burçları, başak burçlarına üstünlük kurmak isteyebilir. Bu noktada başak burçları, kafalarının içini boşaltırlarsa tutkulu bir yapıya sahip olabilirler. Bu noktada ikisi de ten uyumunu yakalayabilir. Evliliklerinde aslan ve başak burcu bir süre sonra monoton bir cinsel hayatları olabilir.

Aslan Başak Burcu Evlilik Uyumu

Aslan burçları, evlilik hayatlarında sürekli olarak lider olmak ister. Bu nedenle aslan ilişkilerini yöneten taraflardan biridir. Başak burçları bu konuda daha çekingendirler. Üstelik titiz ve temiz bireylerdir. Uyumlu bir evlilik hayatı da bu ikilinin arasında kaçınılmaz olacaktır. Başaklar, koşulsuz olarak sever ve sevecen yapısıyla ilişkilerini ayakta tutmayı başarırlar. Düzenli ve tertipli bir ev hayatına sahiplerdir ve çok sadık olan başaklarda yine sevdiklerini ev üzerinde tutarlar. Bu nedenle aslan başak burcu uyumu genellikle evliliklerinde yüksektir.

Aslan Başak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan ve başak burcunun ilişkileri başlangıçta eğlencelidir. Fakat ilerleyen zamanlarda baskıdan sıkılabilirler. Yine de arkadaş olarak çok iyi bir ikili olacaktırlar. Bu noktada arkadaşlıklarının ilerleyen sürecinde iyi bir çift olma ihtimalleri yükseldiği için aşkla sonuç verebilir. İki burcun anlaşabilmesi, bir tarafın tavizine bağlı bir durumdur. Yardımsever olan başak, bir süre taviz vererek idare eder. Bunun dışında aslan burcunun yüksek egosu, ikilinin arasının açılmasına neden olacaktır. Bu durumda arkadaşlıklarını bozan kişi başak olacaktır.

Aslan Başak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan burçları her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Zarafeti ile göz dolduran başak burcu, aslanı överek davranışını takdir eder ve kalbini kazanabilir. Aslan burcu, başak burcuna her daim kibar davranmalıdır. Başak burcu ise ilgi ve özveriyle aslan burcunun egosunu yüksek tutarak ilişkiyi dengeler. Bu nedenle aslan başak burcu uyumu bu anlamda dengesizdir.

Genel olarak aslan burçları başaklar ile anlaşamaz. Çünkü onların eleştirici yönleri aslanları rahatsız eder. Üstelik sizin gibi ateşli ve ihtiraslı biri değillerdir. Başak burçları, para harcama konusunda cimrilik yapabilir. Bu beraberlik bir süre sonra düş kırıklığına uğratır. Hatta aslan burçlarını öfkelendirir. Bu nedenle aslan başak burcu uyumu oldukça düşüktür ve neredeyse umut yoktur diyebiliriz.

Aslan Başak Burcu Uyumu yazısı dikkatinizi çektiyse, mutlaka İnterneti Hızlandırmanın Yolları yazısına da göz atmanızı öneriyoruz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap