Aslan Balık Burcu Uyumu

Bir yandan duygusal balık burcu bir yandan güçlü duruşuyla öne çıkan aslan burcu... İşte aslan balık burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz.

Aslan Balık Burcu Uyumu

Aslan Balık Burcu Uyumu

Aslan ve balık burcunun uyumu yakalaması, ilişkiye verdikleri değerle alakalıdır. İlk bakışta aslan ve balık burcu, tamamen farklı karakterdedirler. Aslan burcunun yüksek enerjisi, balık burcunun duygusal yapısına ters düşecektir. Aslan burcu zaman zaman agresif olabilir. Bu noktada her şeyi sakince çözmeye çalışan balık burcuyla anlaşmakta zorluk çekebilir. Fakat aslan ve balık burçları âşık olduğunda, aralarındaki sevgi her şeyin üstesinden gelecektir. İkili romantik bir çift olurlar. İlişkilerindeki tek sorun ise aslan burcunun, balık burcu üzerinde hakimiyet kurma çabasıdır. İşte aslan balık burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz…

Aslan Balık Burcu Anlaşabilir mi?

Balık ve aslan burcu, birbirlerinden farklı iki burçlardır. Bir araya gelmeleri zor veya olumlu olabilir. Balık açısından, aslan burcu dikkat çekici ve güçlü özellikleriyle kararlı bir burçtur. Bu nedenle kendinden olmasını istediği özelliklerini anlatabilir. Aslan burcu, balık burçları gibi farklılıklarıyla uyum sağlamakta zorlanırlar. Yine de balık burçlarının sıcaklığı ikisine de samimi ve çekici gelir. Aslan burcu sayesinde, balık burçları birçok zaman eksiklik hissinden sıyrılır. Yine de bu ikiliyi bir arada tutabilmek pek kolay olmaz. Balık burcu, güçlü aslan karşısında boyun eğer veya kırılarak uzaklaşır.

Aslan Burcu Kadını Balık Burcu Erkeği Uyumu

Aslan kadını ve balık erkekleri birbirlerine birçok yönde destek olur. Aslan burcu, balık erkeklerini alttan alabilirse, ikilinin uyumları yükselecektir. Bu noktada kısa vadeli tutkulu bir birliktelik yaşamaya başlayabilirler. Aslan kadınları, balık erkeklerinin duygusal yapısını dikkate almalı ve onun hakimiyeti eline almasına izin vermelilerdir. Aslan burçları, genellikle partnerine göre daha duygusaldır. Romantik yaşamı severler. Aşk, balık erkekleri için çok önemlidir bu nedenle aslan burcu kadınını kolları altına almak isterler.

Aslan Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Uyumu

Aslan erkekleri ve balık kadınları, ruhsal olarak birbirinden farklıdırlar. Özellikle balık kadınları, bu ilişkide çok fazla yıpranabilirler. Yine de aslan erkekleri, kendini kolayca sevdirir. Mantığı ile öne çıkan aslan burcu erkekleri, balık kadınının dikkatini çeker. Kısa bir süre içerisinde aşk yaşamaya başlayabilirler. Kısaca balık burçları için aslan erkekleri, romantizmiyle kendine bağlamayı başarır. Yine de ilişkinin uzun vadeli olabilmesi için dikkat etmeleri gereken bazı püf noktalar vardır. Bunlardan biri de aslan erkeklerinin, balık kadının hassasiyetini anlamalarıdır.

Aslan Balık Burcu Uyumu Aşk

Aslan ve balık burçları birbirlerini tamamlarlar. Aslan burçları ateş grubundadır, balık ise su burcundandır. Aslanlar, sevgi sözcükleri ve hediyelerle partnerine sevgisini belli eder. Balık burcu ise sürekli ilgi ve sevgi görmek ister. Bu nedenle aslan burcunun jestleri, balık burcunun hoşuna giden özelliklerdir. Bu yönden aslan balık burcu uyumu yüksektir diyebiliriz.

Aslan Balık Burcu Cinsel Uyumu

Aslan burcu için cinsellik oldukça önemlidir. Balık burcu içinde bunu içtenlik ve severek yapar. Balık kadını daha uysal ve mütevazidir. Balık burcunun de partnerinin güçlü olması hoşuna gider. Aslan burcu erkeği de balık burcu kadını, cinsel yönden arzulu ve romantiktir. Bu iki burç sevgili hayatında birbirlerine çabuk ısınır. Bu nedenle cinsel hayatları da heyecanlı ve çabuk olacaktır.

Aslan Balık Burcu Evlilik Uyumu

İki burç sevgililik hayatına göre evlilik hayatında da zorlanacaktır. Aslan burçları her zaman ilgi ister, diğer kişiye karşı lider konumda olmak isterler. Balık burcu da bu ilgiyi gösterecektir. Balık kadını eşinden romantizm bekleyecektir. Bu konuda partneri daha anlayışlı olacaktır. Fakat iki burcun da farklı özellikleri olsa da sevgi dolu kişilerdir. Bu nedenle evlilik hayatlarına da uyum sağlayacaktır.  Bunun dışında ikili çocuklarına iyi bakar ve sorumluluklarını kabul ederler. Bunun dışında aslan balık burcu uyumu konusunda harika bir evlilik hayatı yaşarlar.

Aslan Balık Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan ve balık burcunun farklı özellikleri olsa da ortak özellikleri de vardır. Her ikisi de hayata sevgi dolu bakmayı severler. Yaşanan tüm olumsuzluklara karşı mutlu olmayı başarırlar. Bu sebeple her iki tarafın arkadaşlık ilişkileri kuvvetli olacaktır. Yine de hem aslan hem de balık burcu eleştirilmekten hoşlanmaz. Eleştirilmeleri halinde bir anda karşısındakilerden soğuyabilirler. Bu nedenle aslan balık burcu uyumu konusunda arkadaşlık ilişkilerinde çok dikkatli olmaları gerekir. İki tarafta birbirlerine istedikleri ilgiyi verirlerse harika bir arkadaşlık uyumu yakalarlar. İkisi birlikte derin sohbetler yapabilir ve birbirlerine güvenerek sırlarını paylaşabilirler.

Aslan Balık Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan burçları lider özelliktedirler. Bu nedenle balık burçları üzerine hakimiyet kurarlar. Balık burcu da korunmaya ve huzura ihtiyaç duyar. Bu noktada aslan burcunun hakimiyeti, balık burcunun hoşuna giden özelliklerdir. Balık burcu, aslan burcuna övgü sıralar ve sakınca görmez. Aslan burçları bu durumdan memnun olurlar. Balık burçları, ilişkilerde baskın taraf olmak gibi bir özelliğe sahip değildir. Bu durum, aslan burcunun hoşuna giden bir özelliktir.

Genel olarak balık burcu romantik ve duyguludur. Aslan burcu, ılımlı ve sakin şekilde yaklaşırsa harika bir uyum yakalarlar. Çünkü balık burçları, aslan kadar güçlü bir kişiliğe sahip değildir. En küçük tartışmada hemen kırılır, üzülür ve hatta kin duyar. Bu nedenle aslan balık burcu uyumu yüksek olabilmesi için iki burcunda birbirine karşı hareketlerinde dikkat etmelidirler.

Aslan Balık Burcu Uyumu yazımız dikkatini çektiyse, Teknoloji ile Evde Daha Verimli Olmanın Yolları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap