Aslan Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcu ile aslan burcunun aşk uyumu nasıl olur? İşte karşınızda egoları en az sizin kadar güçlü bir burç duruyor. Aslan aslan burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey...

Aslan Aslan Burcu Uyumu

Aslan Aslan Burcu Uyumu

Aslan burcu erkekleri ve aslan burcu kadınları, uzun süreli bir birliktelik için ideal çiftlerdir. Fakat birbirlerinin sivri yönlerini törpülemeli ve aşırı egodan uzak durmaları gerekir. Aynı burç olmalarından dolayı avantajlı görünseler de bazen tek düzeliğini beraberinde getirmektedir. Ateş grubunda bulunan aslan burçlarının erkek ve kadınları farklı özelliktedir. Bu farklılıklar ilişkilerini zenginleştirir. Fakat sıradan bir hale de getirebilir. Aslan erkekleri ve kadınları sanata fazlasıyla ilgi duyabilir. Bu noktada onların çok daha kısa sürede kaynaşmalarını ve birbirlerine bağlanmalarını sağlar. İşte aslan aslan burcu uyumu hakkında merak edilen her şey…

Aslan Aslan Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan burçları için tutku, sevgi kadar önemlidir. Fakat tutku ve heyecan kaybedildiğinde ilişkilerinde soğuyabilirler. Aynı zamanda sevgililerinden uzaklaşabileceklerdir. Aslan burçları için güven ön plandadır. Kolayca sıkılmazlar ve tutkuları ikinci planda yer alacaktır. Her iki burç içinde sadakat son derece önemlidir. Güvenleri kalmadığı takdirde ilişkileri de sorgusuz sualsiz bitecektir. Bu durum, aslan aslan burcu uyumu içinde geçerlidir. İkili her ne kadar aynı burçta olsa da uyum yakalamaları bir süre sonra zor olabilir.

Aslan Burcu Kadını Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aslan burcu kadını ve erkekleri ilgi düşkünülerdir. Bu nedenle sevgilerini rahatlıkla gösterebilirler. Daha çok sevgi ve ilgi gösterilen tarafta olmak isterler. Özellikle aslan erkeklerinin öz güvenleri son derece yüksektir. Bu sebeple ilgisizliğe tahammül edemezler. Sevgilerini yoğun şekilde yaşasalar da duygularını kolaylıkla belli etmezler. Yine de aslan erkeği ve aslan kadınları bir araya geldikleri zaman harika bir uyum sağlarlar. Üstelik ikili mükemmel bir çift olabilir ve dışarıdan harika bir ikili gibi görüneceklerdir.

Aslan Burcu Erkeği Aslan Burcu Kadını Uyumu

Bir aslan burcunun tutkulu bir aşk yaşayacağı burç varsa o da yine aslan burcudur. Aralarındaki bağ oldukça kuvvetlidir. İkisi de birbirlerini aynı duygu ile seveceklerdir. Karşı taraftan sürekli ilgi ve sevgi görmek isterler. Tek problem ise ikisinin de aynı şekilde kendilerini ön plana atmalarıdır. İkisi de başka birinden fikir almak istemez. Kendi bildiklerinin doğru olduklarını düşünürler ve ortak bir karar vermede zorlanırlar. Üstelik ikisi de agresiftir bu sebeple tartıştıklarında tansiyonları yükselir. Aslan aslan burcu uyumu ilişkilerinin yüksek olması için ikisinden birinin karşı tarafı alttan almalıdır. Böylece ikili harika bir uyum yakalayabilirler.

Aslan Aslan Burcu Uyumu Aşk

Aslan burçları kendi burcu ile ilişkilerinde mükemmel bir uyum yakalayabilirler. Çünkü aslan burçları romantik, sıcak ve ateşli aşıklardır. Aslan, beraber olduğu insanın ayaklarını yerden keser. İyi bir konuşmacı oluğundan dolayı güzel aşk sözleri söylemeye bayılır. Bulundukları her ortamda ise sevgilerini göstermekten çekinmezler. Bunun dışında partnerlerinden sürekli olumlu sözler duymaktan hoşlanırlar. Aşk, onlar için bir yaşam biçimidir ve aslan burcu ile birlikte olduklarında bu ilgiyi sağlarlarsa harika bir aslan aslan burcu uyumu sergileyeceklerdir.

Aslan Aslan Burcu Cinsel Uyumu

Aslan burçları yapısıyla tutkulu ve libidosu yüksektir. Her iki tarafta aynı şekilde uyumlu olduğu için ten uyumları yüksektir. Birbirlerini sevdikleri sürece bu tutkuları hiç azalmaz. Evlendikleri zamanda bu durum değişmez, ten ve yatak uyumları kaldığı yerden devam edebilecektir. Bu nedenle aslan aslan burcu cinsellik ve evlilik uyumu genellikle yüksektir.

Aslan Aslan Burcu Evlilik Uyumu

Aslan burçları evcimen bir yapıya sahiptir ve evliliğe en yakın burçların başında yer alır. Uzun süreli olan ilişkileri evlilikle sonlanabilir. Aynı zamanda mutlu bir yuva kurabilirler. Bu nedenle aslan aslan burcu uyumu evlilik hayatları mükemmel bir birliktelik olacaktır. Genellikle aynı burçtan olmalarına karşın, beraberlikleri çok kolay olmaz. Beraberliğin zorluklarını yumuşatabilmek için ikilinin çok dikkat etmesi gerekir. İki aslanın yan yana gelmesi güzel olduğu kadar olumsuzdur. Özellikle bireyler sağlam bir temel oluşturmalı ve taraflarında kişilik çatışmasına girmeden ortak bir hobi yakalamalıdırlar.

Aslan Aslan Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan ve aslan burcu, baskın karakterde olduğu için arkadaşlık ilişkilerinde sorun yaşayacaklardır. Örnek olarak bir yere gidilecekse planı kendilerinin yapmasını ve arkadaşlarının da ona uymasını isterler. Eğer bu durum gerçekleşmezse kavga bile çıkartabilirler. Aslan burcu, arkadaşlık ilişkilerinde sevgilileri gibi uyumlu değildir. Egoları sürekli karşı karşıya gelir. Bu nedenle uzun aralıklarla görüşmeyi, görüşmemeyi tercih ederler. Bu nedenle aslan aslan burcu uyumu arkadaşlık ilişkilerinde düşüktür diyebiliriz.

Aslan Aslan Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan burçları, iletişim kurmak açısından karşı tarafın ilk adımı atmayı isterler. Bu durum, iletişimin sekteye uğramasına sebep olur. Aslan burçları dediğim dedik burçlardır. Karşı karşıya geldikleri zaman birbirlerini olumsuz etkileyebilirler. Uyumlu bir ilişki yürütebilmeleri açısından birbirlerinin yaşam alanlarına saygı duymaları gerekir. Üstelik aslan burçları sıklıkla pohpohlanmak isterler. Bu isteği yerine getirilmezse ilgileri başkalarına kayabilir. Bu durumda ilişkilerinin bitmesi manasına gelecektir. Çünkü aslan burçlarının tahammül edemeyeceği şeylerin başında, eşlerinin farklı biriyle ilgilenmesi gelir.

Genel olarak aslan burçları bir araya geldiklerinde ya hep ya hiç mantığıyla ilerlerler. Eğer aslan ve aslan burcu birbirlerine anlayış gösterirlerse ve iki burçta birbirini törpülerlerse bu noktada uyumlu bir ilişki yaşamaya başlayabilirler.

Aslan Aslan Burcu Uyumu yazısı hoşunuza gittiyse mutlaka, En Etkili Zayıflama Kürü Tarifleri yazısını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap