Aslan Akrep Burcu Uyumu

Gururlu ve cömert bir aslan burcu ile akıllı ve kuşkucu bir akrep burcu bir araya geldiğinde mükemmel bir ikili olabilir. İşte aslan akrep burcu uyumu hakkında tüm merak ettikleriniz...

Aslan Akrep Burcu Uyumu

Aslan Akrep Burcu Uyumu

Bir akreple aslanın bir araya gelmesi son derece ilginç olacaktır. İki güçlü kişiliğin karşılaşması ise oldukça zorlayıcı olabilir. Her ikisi de hata yapmamak adına sürekli birbirlerini tartarlar. Aslan burcu cömert ve gururludur. Akrep burcu ise akıllı ve kuşkucudur. Fakat aslan burcunun üstünlüğü karşısında kendi silahlarını gizlerler. Aynı zamanda onlarla anlaşma yoluna giderler. Çünkü hem aslan hem de akrep burcu ateşli ve ihtiraslıdır. Akrep, böyle bir ilişkiyi her zaman yaşamayacağını düşünür. Bu nedenle onunla savaşmak yerine anlaşmayı ister. İşte aslan akrep burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Aslan Akrep Burcu Anlaşabilir mi?

Aslan ve akrep burcunun üstün kişiliği her şeyden farklıdır. Aslında yaşamaya değer bir aşktır. Özel bir uyumları vardır ve ilişkilerindeki her şey olağanüstü şekilde gelişir. Aslan burçlarının kendine güveni her zaman tamdır. Bu sebeple her yerde ve her koşulda kendi sözlerinin geçmesini isterler. Fakat bu kendini beğenmişlik duyguları meydana gelebilir. Aslan ve akrep burçları arkadaş kalabilirler fakat aşktan yana şansları daha azdır. Aslan burcu, yoğun duygularla dolu ve tutkulu bir aşk yaşayan akrep burcunun büyüsüne çabuk bir şekilde kapılır.

Aslan Burcu Kadını Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Aslan kadını ve akrep erkeği güçlü karakterdedirler. Bu nedenle yan yana gelmeleri kolay olmaz. Bunun dışında aslan akrep burcu uyumu konusunda bir amaç ve yön doğrultusunda enerjilerini birleştirdikleri ölçüde başarıyı sağlarlar. Akrep burçları gizlilikten hoşlanırlar. Kendilerini hemen ortaya dökmezler. Sabırlı tiplerdir. Aslan burçları da sabırlıdır fakat onlar kendilerini net bir şekilde ortaya koyarlar. Aynı zamanda kendilerine olan güvenlerini de hemen gösterirler. Her iki burçta iddialıdır. Bu nedenle aralarında gizli bir rekabet söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Erkeği Akrep Burcu Kadını Uyumu

Aslan erkekleri ön planda olmaktan hoşlanırlar. Aslan erkekleri ortamlarda sürekli olarak fark edilir ve akrep kadınları da benzer özellikleri taşır. İki burçta gururlu yapıya sahiplerdir ve akrep kadınları oldukça çekici kadınlardır. Tutkulu olan ilişkileri de sürekli ön plana çıkar ve oldukça popüler hale gelecektirler. Aslan erkeleri ve akrep kadınlarının çok sayıda ortak yönleri bulunur. İkilinin birbirlerine duymuş olduğu aşk ile aralarında inanılmaz bir çekim gücü olur. Bu nedenle birbirleriyle uyumlu olacak çiftlerdendir.

Aslan Akrep Burcu Uyumu Aşk

Akrep burçları duygularını oldukça rahat bir şekilde yansıtır ve her şeylerini açık bir şekilde yaşamayı severler. Sevdiklerinden de gizlenmeden duygularını belirtebilirler. Aslan burçları her zaman öz güvenlidir. Kendilerine olan bu güven sayesinde duygularını pek saklayamazlar. Aralarında sevgi açısından önemli bir uyum bulunur. Bu nedenle aslan akrep burcu aşk uyumu oldukça yüksektir diyebiliriz.

Aslan Akrep Burcu Cinsel Uyumu

Aslan ve akrep burcu uyumlu olduğu için iki güçlü karakter olarak bir araya gelirler. Birbirlerine hükmetme istekleri zaman zaman çatışabilmektedir. Aralarında yaşanan tek sorunda budur. Fakat aslan burcu ve akrep burcu yatakta bir araya geldiğinde mükemmel bir ten uyumu meydana gelir. İkisinin beraber yaşamayacakları şey neredeyse yoktur. Aralarında mükemmel bir ten uyumunun olmasıyla daha mutlu bir cinsel hayatları olacaktır. Bu nedenle aslan akrep burcu uyumu cinsellikleri oldukça yüksektir.

Aslan Akrep Burcu Evlilik Uyumu

Aslan ve akrep burçları evlilik dönemi öncesinde tutkulu bir aşk yaşayacaklardır. Evlilik kararı aldıklarında ise iki tarafta doğru karar verdiğinin farkında olacaklardır. Bu ikili, genellikle yolunda giden bir evlilik yaşarlar. Evliliklerinde iki tarafın karakter anlamında dengeleyici bir evlilik hayatı oluşur. İki güçlü ve baskın olan bu karakterler zaman zaman çatışabilir ve aralarında denge kurmayı başarabilirler. Aslan ve akrep burçları her zaman birbirlerinin ilgisini çeker çünkü aralarında güçlü bir çekim vardır. Evliliklerinde ise ara ara oluşan gerginlikler ilişkilerinin tuzu ve biberi olur.

Aslan Akrep Burcu Arkadaşlık Uyumu

Aslan ve akrep burcu insanının sağı solu belli olmayan, güçlü, çocuk ruhlu ve lider vasıflı insanlardır. Bu sebeple zaman zaman aralarında anlaşmazlık ve çatışmalar meydana gelebilir. Buna rağmen hem aslan hem de akrep burcu birbiriyle en fazla anlaşan ikililerdendirler. Aslan ve akrep burcu baskın karakterde olduklarından dolayı aralarında iletişim sorunları görülür. Fakat genellikle her iki tarafta birbirlerine oldukça değer verir ve iletişim sorunlarının üzerine giderek harika bir iletişim kurar ve sorunlarını halledebilirler.

Aslan Akrep Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Aslan ve akrepler girdikleri her ortamda dikkat çekerler. Birbirleriyle ilgilenmeye bayılırlar. İki lider vasıflı insanlar birbirlerinin güçlü ve karakteristik yapısından etkilenecektirler. Aralarında mükemmel bir çekim meydana geldiği için birbirlerini olumlu şekilde etkilerler. Bazen ilişkilerinde bir kişi daha baskın çıkar. Aralarında ufak tefek çatışmalar olsa da bir taraf bu durumu dengeleyecektir. Fakat her zaman bu dengeyi kuran kişiler aynı olmamalıdır. İki tarafta birbirleri için fedakârlık yapmayı bilir ve gerektiği zaman dengeleyici davranabilmelidir.

Genel olarak aslan akrep burcu uyumu yüksektir. Hem arkadaşlık hem ilişki hem de evlilik hayatlarında birbirlerini mutlu etmeyi başarırlar. Özellikle aşk hayatlarında tutkulu bir beraberlik gündeme gelebilir. Yine de kişilik çatışması görülürse bu tutku büyük bir huzursuzluğa dönüşecektir. Kısaca beraberliklerinde hem aşk hem de nefret aynı anda yaşanabilir.

Aslan Akrep Burcu Uyumu yazısı hoşunuz gittiyse, En iyi 10 Hayalet Filmi yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap