Akrep Oğlak Burcu Uyumu

Oldukça keyifli olan akrep oğlak burcu uyumu hem eğlenceli hem de uzun sürecek bir beraberlik olabilir. İşte akrep oğlak burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz her şey…

Akrep Oğlak Burcu Uyumu

Akrep Oğlak Burcu Uyumu

Akrep oğlak burcu uyumu, tam olarak akrep burçlarının keyif alacakları bir ilişkidir. Akrep burçları, oğlaklar ile bir araya geldiğinde hem arkadaşlık hem ilişki hem de iş ortaklığı açısından avantajlı bir etkileşim kurarlar. Akrep burcu açısından, oğlak burcu çalışkan ve hırslı özellikleriyle öne çıkar. Üstelik oğlak burcu da akrebin gizeminden etkilenir. Hem akrep hem de oğlak burcu dışadönük yapıda değillerdir fakat ortak zevklerde buluşabilirler. Bir aradayken paylaşacakları birçok şey vardır. Oğlak burcu, toprak elementinden olduğu için akrep ile uyum sağlar. İşte akrep oğlak burcu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Akrep Oğlak Burcu Anlaşabilir mi?

Akrep burçları, oğlakların gerçekçi yönleriyle huzur bulacaklardır. Bu sırada oğlak burcu akrep burcuna yeni fikirler ve onları heyecanlandıran planlar getirecektir. Fakat her iki burcun duygularını saklı tutabilecekleri söylenebilir. Bu nedenle ilk aşamada iki burcun birbirlerine açık olması gerekir. Bu beraberliklerinde oğlak burcu, akrebin sabit ve sağlamcı özelliklerinden güven duymaya başlar. Akrep burcunun konsantrasyonu, oğlak burcunun hoşuna giden bir özelliktir. Tüm bu noktalarda ikisi de ortak özelliklerini bir araya getirecek, uzun süreli bir beraberlik kurabilecektirler

Akrep Burcu Kadını Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Akrep ve oğlak burcunun karşılaşmaları karlı bir kış gününde yanan ateş gibidir. Bir ortama girdikleri zaman birbirlerini hemen fark ederler. Fakat birbirlerine yaklaşırken çekinebilme ihtimalleri vardır. Zorlukları seven akrep kadını ve oğlak erkeği ömür boyu mutlu olabilirler. Beraberliklerinde yaşadıkları tek olumsuzluk ise akrep burcunun yöneticilik ruhudur. Bir gün o duyguyu yendikleri zaman birlikte olgunlaşırlar. Akrep oğlak burcu uyumu genel olarak yüksek olduğu için akrep kadını ve oğlak erkeği de birlikte bir uyum yakalayacaklardır.

Akrep Burcu Erkeği Oğlak Burcu Kadını Uyumu

Oğlak burçları düzenli ve disiplinlidir. Bu durumda akrep ile sorunsuz bir ilişki yaşarlar. Lüksü seven oğlak burcu, akrep burcuyla beraber lüks içerisinde yaşayabilir. Her ikisi de sadık burçlardır ve her iki taraf hem tutkulu hem de arzuludur. Fakat akrep burcu, oğlak burcunun bu tarafını rotaya çıkardığında onu destekler. Uzun vadede uyumlu ve güzel bir ilişki yakalamaları mümkün olur. Akrep erkeği ve oğlak kadını da birlikte bakımına düşkündür. Tensel açıdan da uyumlu oldukları için iki taraf mükemmel bir ilişki yaşayabilir.

Akrep Oğlak Burcu Uyumu Aşk

İki otoriter burç olan akrep ve oğlak burcu arasında dengeyi bulmak zor olabilir. Akrep burcu, oğlak burcu da ilişkilerinde kontrolü eline alırlar. Fakat iki taraf buna razı değildir. Böylece anlaşmakta zorluk çekerler. Üstelik akrep burcu duygusaldır, oğlak ise mantığıyla hareket eder. Akrep burcu, sevdi mi tam sever ve sevdiği kişiyi hayatında ilk sıraya alacaktır. Oğlak burcunda ise bu görülmez. Hayattaki öncelikleri, akrep burcuna göre farklıdır. Oğlak burcu için hedefleri ve diğer sorumlulukları onu besleyecektir. Bu şekilde karşılık görmediği zaman, akrep burcunun şüpheleri onu huzursuz eder. Eğer tutkulu akrep burcunun heyecanı sönerse, kendini ilişkisinden çekecektir.

Akrep Oğlak Burcu Cinsel Uyumu

Akrep burcunun kendini en savunmasız hissettiği yer, oğlak burcunun yanı olacaktır. Oğlak burcu, eğlenceli, cilveli hareketleri ile birlikte akrep burcunu fethetmektedir. Çünkü onlar soğukkanlı ve ciddi dursa da aslında sevilmeyi hissetmek ister. Aralarında tarif edilmez bir çekim gücü vardır, konu aşk ve tutku olduğu zaman cinsel hayatlarında birleşir. İkili mükemmel bir yatak uyumu yakalarlar, bununla birlikte bazı anlaşmazlıklar yaşasalar da cinsel uyumları monoton hale gelmez.

Akrep Oğlak Burcu Evlilik Uyumu

Oğlak burçları her zaman istikrarlı, kariyer odaklı ve düzenli bir yaşam isterler. Akrep burçları ise evlilik yaşamında heyecan, macera ve aşk ister. Bu nedenle evliliklerinde zor bir ikili olacaklardır. Bu noktada akrep burçlarına çok iş düşer. Özellikle akrep kadınları, oğlak erkeklerine güçlü hissettirmeli ve evliliklerinde onlara destek olmalıdırlar. Evlilik hayatları boyunca birbirlerinden sevgi ve ilgi beklerler. Birbirlerine özverili şekilde davrandıkları zaman ikilinin evliliği yolunda gidecektir.

Akrep Oğlak Burcu Arkadaşlık Uyumu

Akrep ve oğlak burcu, arkadaşlık bakımından iyi bir dostluk kurarlar. Fakat bazı durumlarda bu ikili birbirlerinin en iyi arkadaşı olmaktan çok uzaktır. Bunun nedeni ise, akrep burçlarının yönetme arzusudur. Oğlak burçlarının da güçlü olma arzusu, arkadaşlık ilişkilerinde tam olarak uyumu yakalamalarını zorlaştırmaktadır. Akrep oğlak burcu uyumu ile birlikte bu iki burç, ya iyi bir arkadaş olacaklar veya birbirlerini görmezden gelecektir.

Akrep Oğlak Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Akrep ve oğlak burcunun zıt özelliklerde olmaları birbirlerini çeken etkenler arasındadır. Akrep burcu, daha canlı, enerjik, macera seven ve tutkulu bir burçtur. Oğlak burcu ise daha tek düze, sakin ve içine kapanıktır. İlişkilerinde bu durum zorlayıcı olsa da akrep burcunun sabrı, oğlak erkeğinin sevgisi, özverisi ve emeğiyle beraber uyumlu bir ilişkiye sahip olurlar. İkisi de çaba gösterdiği zaman istedikleri ilişkiyi yakalarlar. Bu nedenle akrep oğlak burcu uyumu genellikle yüksektir diyebiliriz.

Akrep Oğlak Burcu Uyumu yazımız ilginizi çektiyse, Ücretsiz Dijital Film Platformları yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap