Akrep Kova Burcu Uyumu

Birbirlerine zıt olan akrep ve kova burcu acaba iyi bir uyum yakalayabilecekler mi? İşte akrep kova burcu uyumu hakkında tüm merak edilenler…

Akrep Kova Burcu Uyumu

Akrep Kova Burcu Uyumu

Hava burcu olan kovalar tam olarak akrep burcuna zıttır. Birbirlerine ne kadar iyi niyetli olsalar da sürekli olarak birbirlerine ayrı düşerler. Yüksek zekalarıyla birlikte algılama güçleri, onları birbirlerine çekecektir. Zamanla aralarındaki tezatları yenerlerse yaşamları boyunca bir beraberlik içerisinde olabilirler. Akrep ve kova burcunun uzun süreli ve huzurlu birlikteliklerini bir arada sürdürmek hiç kolay değildir. Her iki burç, inatçı ve sabit doğalarından dolayı kişilik çatışması yaşarlar. Akrep burçları, kovaların farklı ve akılcı yaklaşımlarından etkileneceklerdir. Akrep kova burcu uyumu hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar…

Akrep Kova Burcu Anlaşabilir mi?

Akrep ve kova burcu beraberliğinde her iki burçta, kendi olmayan özelliklerini diğerinde göreceklerdir. Aynı zamanda birbirlerinden de etkilenebilirler. Kova burcu, akrep burcunun duygusal anlamda derinliği ve gücünü hisseder. Onların gizemli karakterine doğru çekilirler. Akrep ve kova burcunun orijinal görüşleri her zaman birbirlerini tamamlar. Kova burcu genellikle sosyal bir burçtur, kişisel tutkularının üzerine çıkacaktır. Çünkü akrep burcu birebir kontrol edici bir karaktere sahip olmaktadır. Eğer ilişkilerinde akrep burcu endişeli veya kontrollü bir yaklaşıma sahip olursa kova burcu buna uzun süre dayanmaz.

Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Akrep kadını ve kova erkeği anlaşabilseler de iki burcun tartışmaları sert geçecektir. Bu beraberlik aşk hayatında iş hayatına göre daha olumlu sonuçları getirir. Arkadaşlıkları ise ortak ilgi ve bilgi düzeyine bağlı olur. Kova burcunun marjinal, orijinal oluşu ve sıra dışı özellikleri öne çıkar. Fakat yenilikçi ve özgürlükçü olan kova burcu, sert ve soğuktur. Bu durumda muhtemelen kolay bir ilişki yaşamazlar fakat onların bilgi ve tecrübelerinden birçok şey öğrenilebilir. Kova erkeğinin toplumcu ve sosyal yönleri, sıra dışı yaklaşımlarıyla birleştiğinde besleyici bir ilişki yaşanacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Kova Burcu Kadını Uyumu

Akrep erkeği, ruhsal zekanın ağır bastığı bir burçtur. Diğer taraftan da kova burcu, sayısal zekaya sahiptir. Bu nedenle bir ilişkiyi yürütme konusunda zorlanırlar. Bu ilişkide bir uyumun yakalanması açısından zordur. İkili, uzun vadede sosyal hayat ve iletişim anlamında birçok sorun yaşar. Akrep kova burcu uyumu aşamasında zorluk yaşayacakları için aşk uyumunu yakalamak zor ve yorucu olur. İkilinin aralarında meydana gelen elektriklenme tamamen birbirini keşfetme arzusundan kaynaklanmaktadır. Bu nedenle akrep erkeği ve kova kadını arasında bir aşk uyumunu yakalamak yorucudur.

Akrep Kova Burcu Uyumu Aşk

Akrep burcu ve kova burcu ilişkisinde meydana gelen aşk, zamanla yerini sevgi ve saygıya bırakır. İkili birbirlerinin farklı yönlerinden beslenir. Aynı zamanda aralarındaki sevgiyi de korumaları mümkün olacaktır. Aralarındaki bu sevgi bağı korunduğu sürece hem aşk hem de arkadaşlık anlamında yaşadıkları ilişkiyi yürütürler. Akrep burcu ve kova burcunun aşk uyumu konusunda net bir şey demek oldukça zordur. İlişkilerinde kova burcunun sosyal olması, akrep burcunu rahatsız eden etmenlerden biridir.

Akrep Kova Burcu Cinsel Uyumu

Akrep kova burcu cinsellik uyumu, ilişkilerine göre daha uyumludur. İkilinin yakaladığı ten uyumu nedeniyle, cinsel hayatları sıradan olmaz. Akrep ve kova burcunun farklılıkları, işlerine yarar ve hareketlilik sağlar. İkili aralarında meydana gelen cinsel uyumda ateşleyen taraf ise akrep burcudur. Bu sebeple kova burcunun akrep burcuna uyum sağlaması gerekir.

Akrep Kova Burcu Evlilik Uyumu

Kova ve akrep burcunun birlikteliklerini evlilikle sonlandırmaları oldukça zor bir durumdur. Bu ikili, farklı yönlerini birbirlerini tamamlamak için kullanmalıdır. Aksi takdirde ilişkileri uzun soluklu olmaz ve hatta evlilik ihtimali bile olmaz. Fakat eğer ilişkilerini yürütmeyi başarırlarsa ve evlilik planlarını yaparlarsa çok sıra dışı bir çift olurlar. Akrep ve kova burcunun evliliği meydana geldiğinde yine yuvalarına sahip çıkarlar fakat monoton bir evlilik hayatı yaşayacaklardır.

Akrep Kova Burcu Arkadaşlık Uyumu

Akrep ve kova burcunun arkadaşlık ilişkileri, uzun vadeli olmadığında her iki taraf için keyif verici olur. Kova burcunun ‘’her şeyi ben bilirim’’ havası, akrepler için zorlayıcı ve iticidir. Üstelik kova burcu, bu konu hakkında konuşurken detay vermeyi severler. Tüm bu detaylar akrep burcunun konuşmadan sıkılmasına ve kopmasına sebep olur. Akrep burcu, ruhsal olarak derin düşünen bir karakterdir. Bu düşüncelerini arkadaş ortamında da paylaşır. Bu nedenle kova burcunun dikkatini çekecektir. Beraberlikleri aşk hayatına göre daha uyumlu olur. Arkadaşlıkları, ortak ilgi ve bilgi düzeylerine bağlıdır ve kovanın daha sosyal bir burç olması, akrep burcunu etkiler.

Akrep Kova Burcu Birbirini Nasıl Etkiler?

Akrep ve kova burcu birbirine yaklaşırken aralarındaki farklılıklarını kabul etmelilerdir. Bu ilişkide kendini dizginleyen taraf ise akrep burcudur. Kova burcu, sosyal hayat açısından zengindir. Aynı zamanda akrep burcunun kıskançlık krizlerine girmesine neden olabilmektedir. Bu kıskançlık ise kova burcuna fazla gelebilir.

Akrep kova burcu uyumu için ikilinin aşk ilişkisine başlaması zordur ve ilk görüşte bile birbirlerini çekecek bir ilişki yaratmazlar. Akrep burcunun temsil ettiği dominant olan bu karakter, kova burcunda fazlasıyla bulunacaktır. Bu nedenle ilişkileri oldukça zorlu olur. Kıskanç ve talepkâr olan akrep ve kova burcu, özgürlüklerine de düşkündür.

Akrep Kova Burcu Uyumu yazımız dikkatinizi çektiyse, Sohbet Etme Becerisi Nasıl Geliştirilir? Yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap