2022 En İyi Gerilim Filmleri

İşte karşınızda 2022 En İyi Gerilim Filmleri. Patlamış mısırlarınızı hazırlayın. İçereceğinizi yanınıza aldın. Ve gerilmeye hazırlanın...

2022 En İyi Gerilim Filmleri

2022 en iyi gerilim filmleri farklı hikayeler ve yepyeni popüler oyuncularıyla öne çıkıyor. Gerilim filmlerinde ne izlerim diye düşünenlere 5 farklı en iyi gerilim filmleri listesini sunuyoruz. Tüm zamanların en beğenilen ve IMDB puanı olarak da yüksek olan gerilim filmlerini deneyimleyebilir ve gerilimde bambaşka bir maceraya atlayabilirsiniz. Aksiyon, gizem, korku, bilim kurgu ve daha birçok türden sizleri geren 5 farklı 2022 en iyi gerilim filmleri önerilerimiz…

2022 en iyi gerilim filmleri

1.Geçmişe Dönüş

Film, en iyi gerilim filmleri arasında mutlaka izlemeniz gereken yapımlardan biri. Filmde, uzman bir suikastçı Alex, ahlaki çıkmaza saplanır. Kurallarını ihlal eden işi tamamlamak istemez. Bunun sonucunda ise FBI ajanlarının kendisini bulmadan öncesinde kendisini işe alan kişileri yakalayarak öldürecektir. Fakat bu noktada hafızası zayıflar ve hayatta kalma mücadelesine girişir.

2022 en iyi gerilim filmleri

2.X

X filmi, 2022 yapımı gerilim filmleri arasında bulunuyor. Bir film ekibi, Hollywood hayalleri olan bir grup gençten oluşuyor. Amaçları yetişkin filmi çekerek ünlü olmak. Yetişkin filmlerini çekmek için Teksas’ta uzak bir çiftlik evine gidiyorlar. Fakat burada hiçbir şey bekledikleri gibi gitmeyecek. Bir anda kendilerini hayatlarını kurtarmak için umutsuz bir mücadele içerisinde bulacaklar.

2022 en iyi gerilim filmleri

3.Suikast Treni

En iyi gerilim filmleri içerisinde bulunan Suikast treni filminde, hikâye Tokyo şehrinde hızlı bir trendeki beş suikastçıyı anlatıyor. Bu kişilerin görevleri aslında birbirine bağlı fakat farkında değiller. Zaman ilerledikçe trenden kimin canlı çıkacağı ve yine kimlerin sağ kalan olacağı konusunda düşüncelere dalarlar. Bu süreçte birçok maceraya atlayan suikastçı kendine göre öldürme planlarını uygulamaya koyar.

2022 en iyi gerilim filmleri

4.Son Çıkmaz

Son Çıkmaz filmi, aksiyon, polisiye ve Gerilim filmleri 2022 arasında bulunuyor. Film konusu, uyuşturucu kralı, ailesine karşı tanıklık edecektir. Fakat tanıklık etmeden önce susturmak amacıyla küçük bir kasabanın şefi olan Frank’in peşine düşecektir. Kendisini avlanırken bulan Frank, suç liderini bulur fakat suç lideri, Frank’ın kızını öldürmekle tehdit edecektir.

2022 en iyi gerilim filmleri

5.Watcher

En iyi korku gerilim filmleri arasında bulunan Watcher öne çıkan filmler arasında. Filmde, Julia ve Francis yeni evlilerdir. Bükreş’te bir daireye taşınırlar fakat tam da bu sırada şehirde bir seri katil serbest kalır. Julia, yeni evlerine alışmaya çalışırken bir süre sonra yan apartmanda biri tarafından izlendiğini anlayacaktır. Bu noktada Julia ve Francis kendilerini istemedikleri bir durumun içerisinde bulacaklardır.

Sağlam bir film izleyicisi iseniz Netflixte olmayan filmler listemizi de gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap