2022 En İyi Animasyon Filmleri

2022 En İyi Animasyon Filmleri listemizi sizin için hazırladık. Birbirinden eğlenceli bu filmleri izlerken keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..

2022 En İyi Animasyon Filmleri

2022 en iyi animasyon filmleri yeni seneyle beraber en popüler animasyon içerikleri oldukça çeşitli. Heyecan dozunu yükselten ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan animasyon filmleri, gelişen teknoloji ile beraber daha eğlenceli hale geliyor. 2022 en iyi animasyon filmleri hem yetişkinlere hem de çocuklara yönelik konularıyla oldukça popüler. Sizler için seçtiğimiz en iyi 2022 animasyon filmleri…

2022 en iyi animasyon filmleri

1.Lightyear

Pixar yapımcılığıyla hazırlanan Lightyear, Toy Story kahramanlarından birinin hikayesini konu alıyor. Buzz Lightyear oyuncağının hikayesini gözler önüne seriyor. Oyuncak astrolog, orijinal öyküsüne daha fazla odaklanmış. Karakterin kötü kral olan Zurg’dan evreni koruma çabalarını konu alıyor. Hafızalara uyarlanmış olan Toy Story kalitesinde en güzel animasyon filmleri arasında bulunuyor.

2022 en iyi animasyon filmleri

2.The Sea Beast

Yeni animasyon filmleri arasında bulunan ve gişe başarısı yakalanmış olan The Sea Beast’i mutlaka öneriyoruz. Fantastik bir macerayı konu alan film, ilhamını da 16. ve 17. yüzyıl haritalarında kurgusal deniz canavarı çizimlerinden almıştır. Filmde ekibi ile beraber efsanevi bir balinanın izini sürmek için yola çıkan deniz canavarı avcısını konu alıyor.

2022 en iyi animasyon filmleri

3.Sonic The Hedgehog

Kirpi Sonic serisinin 2.bölümü olarak gördüğümüz Sonic The Hedgehog, kaliteli animasyon filmleri arasında. Filmde, Sonic normal bir hayat gibi yaşamını sürüyor. Bu sırada gerçek kahraman olduğunu kanıtlama çabasındadır. Dünyayı kurtarmaya çalışan Sonic ve yardımcısı Tails, güçlü bir zümrüdün yanlış ellere geçmesini engelleyecektir.

2022 en iyi animasyon filmleri

4.Luck

2022 animasyon filmleri arasında olan Luck oldukça merak ediliyor. Aynı zamanda 2022 en iyi animasyon Oscar ödülü alan bir filmdir. Baş karakter Sam, şans ülkesini keşfedene kadar kendini şansız olarak görür. Büyülü varlıklarla bir araya gelen Sam, hayatın farklı bir yönünü keşfedecektir. Aynı zamanda bu varlıklar arasında konuşan bir kedi var. CEO ejderha ve tek boynuzlu bir at karakterleri de yine film içerisinde bulunuyor.

2022 en iyi animasyon filmleri

5.Turning Red

Animasyon filmleri 2022 senesiyle popüler olan Turning Red, kısa sürede animasyon dünyasına damga vuran bir filmdir. Çocuklar için uygun bir senaryosu bulunan film, konusu ile ergenlik çağını yaşayan bir kızın hikayesini konu ediniyor. Korumacı ve baskıcı bir annesi olan 13 yaşındaki Mei Lee karmaşık bir hayat yaşar. Çünkü heyecanlandığında kırmızı bir pandaya dönüşme özelliği bulunmaktadır.

2022 en iyi animasyon filmleri yazımızı beğendiyseniz, 2022 en iyi bilimkurgu filmleri yazımız tam da size göre..

Yorumlar (0 Yorum)

    Bu yazıya hiç yorum yapılmamış. İlk sen yorum yap.

Yorum yapabilmek için lütfen Giriş Yap